سفرآس24

تور ارزان آنتالیا

سفرهای من در چند سال گذشته و گذراندن تعطیلات بسیار راحت تر از گذشته بود، به لطف اینترنت. به هر حال، یافتن رزرو هتل، پرواز یا شام یا تور ارزان قیمت آنتالیا تنها یک جستجوی سریع در Google است. اما مسافرت هنوز به ندرت یک معامله محسوب می شود. اگر کمی عمیق تر شوید، می توانید همه چیز را از پروازهای ارزان قیمت گرفته تا اقامتگاه های ارزان قیمت یا تور ارزان آنتالیا نوروز ۱۴۰۳ پیدا کنید. به گفته کارشناسان، شش راه برای سفر بدون هزینه و کاهش کیفیت تعطیلات در اختیار شما قرار می گیرد.

هنگام رزرو تور ارزان آنتالیا ۱۴۰۳ به بودجه خود فکر کنید

تور ارزان آنتالیا
تور ارزان آنتالیا

موانع زیادی در سفر برای برنامه ریزی تعطیلات وجود دارد. اما کارشناسان می گویند یک نکته مهم وجود دارد که مردم باید بیشتر به آن توجه کنند: مقصد و بودجه خود. اسکات کیز، بنیانگذار پروازهای ارزان قیمت اسکات است.  وب سایت معاملات پرواز، پیشنهاد می کند به جای تصمیم گیری در مورد اینکه کجا خواهید رفت، سپس به دنبال بودجه خود باشید. 

“این فرآیند جستجو را انجام دهید و آن را معکوس کنید”. “با قرار دادن قیمت در اولویت سوم، تعجب آور نیست که نتیجه نهایی پروازهای گران قیمت باشد.” اگر از نظر زمان بندی یا مکان هایی که می خواهید از آنها دیدن کنید، انعطاف پذیری بالایی دارید، کیز توصیه می کند تحقیق کنید که کدام یک از مقاصد بالقوه شما در بازه زمانی مورد نظر ارزان ترین حالت است. 

یعنی بهتر است ابتدا به طور قطعی تصمیم بگیرید که تور ارزان آنتالیا از تبریز یا تور ارزان آنتالیا از مشهد یا تور ارزان آنتالیا از تهران را می خواهید. بعد از آن راجع به ماه سفر، پرواز و هتل تصمیم بگیرید.

به گفته جو فرانکو، یکی از بنیانگذاران و میزبان برنامه Shut Up and Go  زمان سالی که برای سفر و تور ارزان قیمت آنتالیا انتخاب می کنید می تواند بیش از هزینه بلیط هواپیما نیز تأثیر بگذارد. وی خاطرنشان می کند: اگر آخر هفته یا در اوج فصل گردشگری به این کشور سفر می کنید، مطمئناً سفر گران تری خواهد بود. 

بنابراین بازدید عمدی در خارج از فصل مقصد می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه کمک کند. و از آنجا که مکانهای دوستدار گردشگران اغلب گران ترین هستند فرانکو پیشنهاد می کند که بازدید از یک شهر کوچک “ممکن است از نظر فرهنگی بهتر و غنی تر از بازدید از یک پایتخت باشد.” بنابراین لازم نیست حتما تور ارزان آنتالیا ۱۴۰۳ را انتخاب کنید و شهرهای حومه می تواند ارزانتر باشد.

پروازهای مبداء و مقصد در تور ارزان آنتالیا نوروز

تور ارزان آنتالیا
تور ارزان آنتالیا

بدانید هنگام تحقیق در مورد پروازهای ارزان به کجا باید توجه کرد. پیدا کردن یک پرواز ارزان هنگام برنامه ریزی برای سفر همیشه نیمی از راه است. و برای کسانی که به خارج سفر می کنند یا تور ارزان آنتالیا از تبریز یا تور ارزان آنتالیا از مشهد یا تور ارزان آنتالیا از تهران را  رزرو می کنند معمولاً چاره ای جز پرواز وجود ندارد. کیز می گوید: “این بخش بزرگی از این است که چرا بلیط هواپیما برای مسافران بسیار استرس زا است.

کیز می گوید کلید یافتن یک پرواز منطقی این است که بدانید کجا و کدام سایت را باید نگاه کنید. رزرو پرواز در تور ارزان آنتالیا نوروز ۱۴۰۳ تقریباً شبیه یک ستاره تیرانداز است که از آسمان می گذرد. اگر در زمان مناسب در قسمت مناسب آسمان نگاه نکنید، آن را از دست خواهید داد  Google Flights و Kayak ابزارهای مفیدی با پارامترهای جستجوی انعطاف پذیر هستند و می توانند هشدارهای قیمت متفاوتی را برای مقاصدی که به آنها علاقه دارید ارسال کنند.

به گفته کیز، اگر مستقیماً به وب سایت یک شرکت هواپیمایی نگاه می کنید، ممکن است بیشتر از آنچه که قصد داشتید هزینه کنید. او خاطرنشان می کند که البته هدف نهایی یک شرکت هواپیمایی کسب درآمد است. فروش هایی که شرکت های هواپیمایی به طور گسترده تبلیغ می کنند معمولاً بهترین معاملات نیستند. 

کیز می گوید: “خطوط هوایی لزوماً متحدان مسافران نیستند. به جای رزرو مستقیم در وب سایت یک شرکت هواپیمایی، کیز پیشنهاد می کند که از وب سایت های شخص ثالث مانند Priceline یا Expedia برای بهترین معاملات مسافرتی استفاده کنید. این سایت ها با جستجو در اینترنت ارزان ترین گزینه های موجود  برای تور ارزان قیمت آنتالیا یا هر کشور دیگری را برای شما پیدا می کنند.

پرواز خوب در تور ارزان آنتالیا ۱۴۰۳

تور ارزان آنتالیا 1403
تور ارزان آنتالیا ۱۴۰۳

بدانید چه موقع می توانید از یک پرواز خوب استفاده کنید. کیز می گوید: “فشار زیادی برای اطمینان از پرواز مناسب برای شما وجود دارد.”  نمی توان گفت که قیمت مناسب برای یک پرواز در تور ارزان آنتالیا از تبریز یا تور ارزان آنتالیا از مشهد یا تور ارزان آنتالیا از تهران چقدر طول خواهد کشید. به ویژه هنگامی که یک شرکت هواپیمایی پیشنهاد خوبی را ارائه می دهد. 

با وجود این ممکن است غریزه شما این باشد که منتظر بمانید و پس از انجام تحقیقات بیشتر تصمیم خود را بگیرید. اما مواردی وجود دارد که به نظر می رسد بهتر است جهش را انجام داده و آن پرواز را بلافاصله رزرو کنید. اما به عنوان یک قاعده کلی، کیز پیشنهاد می کند که برای پروازهای داخلی حداقل یک ماه زودتر و برای پروازهای بین المللی دو ماه زودتر رزرو کنید (هرچند اگر در زمان های اوج سفر مانند کریسمس سفر می کنید، باید چند ماه قبل برنامه ریزی کنید)

به گفته کیز، مقایسه کرایه پرواز با سفرهای قبلی در همان مسیر نیز ممکن است به شما کمک کند تعیین کنید که آیا این یک معامله “خوب” است یا خیر. هنوز برای تور ارزان آنتالیا نوروز ۱۴۰۳ در تلاش هستید؟ پس به این نکات دقت کنید تا دریابید آیا هزینه پرواز به آنتالیا ارزشش را دارد یا خیر.

  • پروازها به آفریقا: ۷۰۰ دلار یا کمتر
  • پروازها به آسیا : ۵۵۰ دلار یا کمتر
  • پروازها به استرالیا: ۷۰۰ دلار یا کمتر
  • پروازها به دریای کارائیب: ۳۰۰ دلار یا کمتر
  • پروازها به آمریکای مرکزی: ۳۰۰ دلار یا کمتر
  • پروازها به اروپا: ۵۰۰ دلار یا کمتر
  • پروازها به هاوایی: ۴۰۰ دلار یا کمتر
  • پروازها به آمریکای جنوبی: ۵۵۰ دلار یا کمتر

و اگر سریع به تصمیم برای رزرو پرواز بگیرید همیشه می توانید از سیاست های لغو ۲۴ ساعته خطوط هوایی استفاده کنید. به گفته وزارت حمل و نقل، تمام خطوط هوایی اصلی ایالات متحده باید به مسافران مهلت ۲۴ ساعته بدهند تا در صورت نیاز آن را لغو کنند. این بدان معناست که اگر نتوانید به اندازه کافی سریع با شریک سفر خود تماس بگیرید یا پس از آن معامله بهتری پیدا کنید، باخته اید. البته این قانون در ایران صادق نیست.

ارزان و حتی رایگان سفر کنید

سفر آس ۲۴ پیشنهاد می کند که بهترین راه برای یافتن مسکن ارزان و تور ارزان آنتالیا از تبریز یا تور ارزان آنتالیا از مشهد یا تور ارزان آنتالیا از تهران انتخاب گزینه های هتل مانند Airbnb است. هنگام سفر به هر کجا، به ویژه هنگام انتخاب اجاره، ایمنی سایت های ایرانی و بین المللی معتبر مثل بوکینگ و اربیب در اولویت است. 

این سایت ها میزبان خود را مورد بررسی قرار می دهد و اجازه می دهد تا بررسی های جامعه و همچنین اعطای املاک برتر با عنوان “میزبان فوق العاده” را نشان دهد. به این ترتیب بتوانید در مورد محل اقامت خود تصمیم آگاهانه بگیرید. این شرکت همچنین تأیید مشخصات را ارائه می دهد که در آن میزبان می تواند شناسه صادر شده توسط دولت را در نمایه خود نشان دهد. امی بروکنر، سرپرست خدمات مشتری در CIRE Travel یک آژانس مسافرتی که سفرهای شرکتی و شخصی را تسهیل می کند، توصیه می کند فقط در Airbnbs بمانید که نظرات زیادی دارد، و در آنجا از قبل راحت با مجری ارتباط برقرار کنید.

به گفته دومینیک، برای مسافران جوان که در تور ارزان قیمت آنتالیا به دنبال اقامتگاه های ارزان تر هستند یا حتی به ویژه در شهرهای بزرگ مانند لندن، پاریس یا رم – اقامت در خوابگاه جوانان راهی ارزان و سرگرم کننده برای سفر است. به ویژه به دلیل فرصت هایی که برای معاشرت ارائه می دهند. 

می توانید از طریق سایت هایی مانند Hostels یا HostelBookers یا با جستجوی ساده گوگل در خوابگاه ها در شهر مقصد خود، خوابگاه ها را به صورت آنلاین پیدا کنید. قیمت خوابگاه ها بر اساس شهرها و کشورها متفاوت است. اما می توانند به اندازه ۱۰ دلار در شب ارزان باشند. برخی از خوابگاه ها اتاق های خصوصی ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر دارای چند طبقه و فضاهای عمومی هستند.

 اگر به دنبال هزینه کمتر برای اقامت در تور ارزان آنتالیا نوروز ۱۴۰۳ هستید، دومینیک و فرانکو می گویند فرصت های “بی پایان” برای اقامت رایگان وجود دارد. یکی از گزینه ها از طریق Couchsurfing است. وب سایتی که مسافران را به صورت رایگان به کاناپه های محلی (یا در برخی موارد اتاق های مهمان) متصل می کند. یک نماینده از طریق ایمیل به TIME گفت که این شرکت ضمانت های مختلفی مانند تأیید هویت، تیم ایمنی در حین تماس و سیستم های تشخیص ریسک را ایجاد کرده است. وب سایت آنها همچنین دارای راهنمای ایمنی برای مهمانان است.

اما اگر در تور ارزان آنتالیا ۱۴۰۳ به دنبال مکان اقامت کمی لوکس تر هستید و می خواهید در هتل اقامت داشته باشید. راه هایی وجود دارد که می توانید هزینه آن را به حداکثر برسانید. به گفته هروبانت، امکانات رفاهی با ارزش افزوده یک راه عالی برای بدست آوردن بیشترین هزینه در هتل است. سعی کنید هتلی را با مزایایی مانند صبحانه رایگان، ساعت کوکتل یا خدمات مانند ماشین لباسشویی رزرو کنید. که به شما این امکان را می دهد هزینه های دیگر را کاهش دهید.  

بروکنر پیشنهاد می کند، اگر بر خلاف زنجیره ای در هتل کوچکتری اقامت دارید می توانید یک ایمیل بفرستید یا به آنها زنگ بزنید تا ببینید چه نوع مزایایی می توانند داشته باشند. برای ماه های عسل و سایر مراحل مهم، هروبانت می گوید هتل ها برای کمک به شما در اقامت بهتر بازتر خواهند بود. او می گوید: “این نوعی طبیعت انسانی است که شما می خواهید با مشتری تماس بگیرید یا کمی از آن عبور کنید.”

نتیجه گیری، انعطاف پذیر باشید و ارتباط برقرار کنید

تور ارزان آنتالیا نوروز 1403
تور ارزان آنتالیا نوروز ۱۴۰۳

اگرچه برنامه ریزی برنامه سفر و تور ارزان آنتالیا از تبریز یا تور ارزان آنتالیا از مشهد یا تور ارزان آنتالیا از تهران از قبل وسوسه انگیز است. فرانکو و دومینیک هر دو می گویند که مهم است که انعطاف پذیر باشیم. فرانکو توصیه می کند که لیستی از پنج یا چند مورد را داشته باشید که نمی توانید از دست بدهید. 

به این ترتیب، می توانید بدون صرف پول برای فعالیت ها و رویدادهای گردشگری، تجربیات سرگرم کننده ای بیابید. هروبانت می گوید ارتباط با افراد محلی سفر شما را به یاد ماندنی و هیجان انگیزتر می کند. زیرا شما چیزهایی در مورد شهر خواهید آموخت. و ماجراهای ارزان قیمت را پیدا خواهید کرد. که ممکن است به تنهایی کشف نکرده باشید. 

او توضیح می دهد: “ایجاد این ارتباطات انسانی اساساً تجربه بیشتری را به شما می دهد.” صرفنظر از این که چقدر پول باید خرج کنید، برقراری ارتباطات انسانی هنگام سفر بیش از مزایای مالی اهمیت دارد. دومینیک می گوید: “من فکر می کنم این مهم است که ببینیم زندگی خارج از همه حباب های شخصی ما اتفاق می افتد.” “و در رعایت فرهنگ و آداب و رسوم یک مکان دیگر، شاید، فقط شاید بتوانیم خودمان را بهتر درک کنیم.”

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)