فصل حراج در کیش

فصل حراج در کیش
0

فصل حراج در کیش می تواند زمان مناسب سفر به این جزیره را برای بسیاری از مسافران تعیین کند. در این مقاله از سفرآس 24 با ما همراه باشید. در جزیره کیش قابلیت های بی شماری برای جذب گردشگر وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها قابلیت های تجاری است.

در واقع این که کیش به عنوان یک منطقه آزاد تجاری تعیین شده است، بسیاری از افراد را برای خرید از این منطقه ترغیب می کند.

در یک منطقه آزاد تجاری به دلیل حذف عوارض گمرکی قیمت کالاهای وارداتی پایین است و این همان دلیلی است که پای بسیاری از اهالی خرید را به جزیره باز می کند.

این امر سبب شده روز به روز در گوشه و کنار این جزیره مراکز تجاری قد علم کنند و مسافران از امکانات بیشتری برای خرید بهره مند باشند.

اکنون در این شهر 91 کیلومتری می توانید انواع مراکز خرید سنتی و مدرن را مشاهده کنید که همگی از مراکز پر بازدید جزیره محسوب می شوند.

با این حال اینکه انتظار داشته باشیم تمام کالاها را در این جزیره با قیمت های باورنکردنی خریداری کنیم یک رؤیا بیش نیست. در واقع برای داشتن خریدهای ارزان در کیش اول از همه باید از فصل حراج و تخفیفات کیش اطلاع داشته باشیم.

آیا فصل حراج در کیش زمان مشخصی دارد؟

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر. واقعاً زمان تعیین شده ای وجود ندارد که بخواهیم آن را زمان حراج در کیش بنامیم. در کیش نیز مانند هر شهر دیگری شاهد حراج های آخر فصل خواهید بود.

تبریزی ها در این زمان می توانند به دنبال تور کیش از تبریز باشند و از فرصت های خرید ارزان بهره مند شوند. قیمت خرید در کیش بیش از همه تحت تأثیر تعداد مسافران این جزیره قرار دارد.

زمانی که آمار مسافرت به این شهر زیاد باشد قیمت ها نیز بالاست و زمانی که حجم گردشگران پایین باشد قیمت ها نیز رو به کاهش می گذارند.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

به همین ترتیب در زمان شلوغی جزیره قیمت تور کیش بیشتر است و تورهای ارزان قیمت به سختی پیدا می شود. با این تفاسیر شما باید از ایام پیک سفر به کیش مطلع باشید.

در این زمان سفر شما بسیار پر هزینه خواهد بود. با تمام این تفاسیر اگر بخواهیم فصل های خاصی را به عنوان زمان حراج معرفی کنیم باید به دو زمان خاص اشاره داشته باشیم.

یکی از این زمان ها اوایل اردیبهشت تا اواخر خرداد است. زمان دیگر اوایل مهر تا پایان آذر ماه است. در این دو زمان قیمت کالاها در کیش ارزان تر است و می توان  این دو زمان را بهترین زمان سفر به کیش برای اهالی خرید دانست.

مراکز خرید کیش را بشناسید

نکته دیگری که در مورد خرید ارزان در کیش باید به آن توجه داشته باشید شناخت مراکز خرید است. درکیش مراکز خرید متنوعی وجود دارد که هر کدام اجناس خود را با قیمت های متفاوتی ارائه می کنند.

در واقع اینکه در کیش تمام اجناس ارزان است اکنون چندان واقعیت ندارد و شما باید برای خریدهای ارزان به سراغ مراکز خرید خاصی بروید.

از آن جا که کیش یک مقصد بین المللی است مراکز تجاری لوکسی در این شهر احداث شده. این مراکز اگر چه با نام مراکز تجاری شناخته می شوند، اما با فراهم آوردن مجموعه ای از امکانات و خدمات رفاهی و تفریحی سعی در جذب گردشگر دارند.

شما هنگامی که وارد این مراکز می شوید با یک جاذبه روبرو هستید. طراحی های چشم نواز و دیدنی و فضایی پر زرق و برق و نورانی شما را جذب این مجموعه ها خواهد کرد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

شما در این مراکز می توانید تفریح کنید، در رستوران ها و کافی شاپ های شیک غذا و نوشیدنی میل کنید و حتی در  سینما چند بعدی حضور پیدا کنید. با این تفاسیر نباید انتظار قیمت های ارزان را در این مراکز داشته باشید.

ضمن اینکه اغلب اجناس موجود در این مراکز برندهای معتبر دارند و به همین جهت ذاتاً در دسته کالاهای لوکس و گران قیمت جای می گیرند.

البته در کیش مراکزی هم هستند که می توانید برای داشتن خریدهای ارزان به آن ها مراجعه کنید. بازار مریم، بازار ونوس و بازار زیتون از جمله بازارهای ارزان قیمت در کیش هستند.

برای استفاده از تخفیف های تور کیش می توانید هم اکنون در سایت سفر آس ۲۴ تور خود را رزرو کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.