تفریحات ارزان قیمت کیش

تفریحات ارزان در کیش
0

تفریحات ارزان قیمت کیش : تجربه سفر ارزان به کیش چندان هم دور از تصور نیست. رزرو تورهای ارزان قیمت کیش این امکان را فراهم آورده اند که به راحتی با هزینه پایین از چهارمین قطب گردشگری غرب آسیا دیدن کنید. در واقع سفر به این جزیره دوست داشتنی می تواند بسیار متفاوت و از لاکچری تا ارزان قیمت متغیر باشد. اهالی تهران برای داشتن سفری به صرفه می توانند رزرو تور کیش از تهران  ارزان قیمت را انتخاب کنند.

یکی از جذاب ترین قسمت های سفر شما به جزیره قطعاً انجام تفریحات خواهد بود. تفریحات کیش یکی از عوامل مهم محبوبیت این جزیره هستند و بسیاری از مسافران به قصد انجام همین تفریحات راهی جزیره شده اند.  شاید تصور بسیاری از ما این باشد که تفریحات کیش همه گران قیمت هستند و با هزینه کم نمی شود در این منطقه تفریح کرد. اما در این جزیره می توانید تفریحاتی را پیدا کنید که با هزینه های بسیار پایین قابل خرید هستند. البته خیلی از تفریحات کیش در رده تفریحات لاکچری کیش قرار می گیرند. در این مطلب قرار است با تفریحات ارزن قیمت کیش آشنا شویم.

قلعه وحشت

قلعه وحشت از تفریحاتی است که افراد پر دل و جرأت به سراغش می روند. کلبه ای ترسناک با آیتم های نفس گیر. شما همراه با راهنما وارد کلبه ای می شوید که ذره ای نور در آن وجو ندارد. شما قرار است در مسیری به طول 100 متر حرکت کنید که در گوشه گوشه آن تارهای عنکبوت به سر و صورت تان می خورد. تا اینجا همه چیز عادی است. اما همه چیز به همین جا ختم نمی شود.

حالا باید تمام قدرت تان را جمع کنید و پا به فرار بگذارید. یک نفر با یک اره برقی به دنبال شماست و شما باید به سرعت از او بگریزید. بسیاری از افراد نمی توانند چنین هیجانی را تحمل کنند و در همین جا انصراف می دهند. کسانی که تا ته این قلعه می روند می توانند خود را لایق دریافت مدال شجاعت بدانند. در طول مسیر از شما عکس هایی جالب گرفته می شود که دیدن آن ها شما را   متعجب خواهد کرد. این تفریح جذاب در لیست تفریحات ارزان قیمت کیش قرار دارد و شما می توانید به راحتی آن را امتحان کنید.

شما با تور کیش از مشهد شما از تخفیف تفریحات کیش بهره مند خواهید شد.

پینت بال

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

پینت بال از دیگر تفریحات جذاب کیش است که با هزینه ای پایین می توانید بلیط آن را خریداری کنید. این تفریح که در واقع نوعی ورزش محسوب می شود برای عاشقان تیراندازی فوق العاده است. این بازی مهیج می تواند نفس های شما را در سینه حبس کند. پنت بال یک بازی گروهی است که علاوه بر قدرت بدنی به توانایی ذهنی نیز نیازمند است.  تفنگی با گلوله های ژلاتینی که با رنگ خوراکی پر شده اند در اختیار شما قرار دارد و باید به وسیله آن به هدفی که تعیین شده دست پیدا کنید. گروه رقیب شما نیز از امکاناتی مشابه برخوردارند و قدرت ذهنی و بدنی برنده را مشخص می کند. از آیتم های این بازی می توان به رهایی گروگان، دفاع از فرمانده، تک تیرانداز، دفاع از قلعه، حمل مجروع و غیره اشاره کرد. شما این بازی را علاوه بر باشگاه پینت بال کیش می توانید در هتل داریوش نیز در دسترس داشته باشید.

شتر سواری

شتر سواری از تفریحات جذاب و در عین حال ارزان قیمت کیش است. شاید تا کنون این حیوان آرام و صبور را تنها از دور دیده باشید. کیش این امکان را برای شما فراهم کرده تا سوار شدن بر شتر  را به تجربه های تفریحی خود اضافه کنید. برای انجام این تفریح باید به مجموعه پارس سافاری کیش بروید. مجموعه ای که انواع تفریحات مهیج و دوست داشتنی را درخود فراهم آورده است. در این مجموعه تورهای بسیاری برگزار می شود که یکی از آن ها تور صحرا با شتر است. شما سوار بر شتر می شوید و مسیری مشخص را طی می کنید. این بیابان گردی می تواند جذاب ترین قیمت سفر شما باشد. در این مسیر می توانید درخواست عکاسی هم داشته باشید. به این ترتیب خاطره شتر سواری در کیش همواره در ذهن تان خواهد ماند.

برای رزرو تور کیش از مشهد هم اکنون می توانید به سایت سفرآس۲۴ مراجعه کنید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.