بام رویایی؛ رستورانی با کف شیشه ای و نمای رو به دریا

رستوران بام رویایی کیش
0

یکی از رستوران های جزیره که شما را مهمان فضایی خاص و آرامش بخش می کند بام رویایی کیش است. این رستوران یک برج با کف شیشه ای است که با نمایی رو به دریا طعمی متفاوت به غذای شما می دهد.

بسیاری از گردشگران و بومیان جزیره برای داشتن لحظاتی به یاد ماندنی فضای رستوران بام رویایی را انتخاب می کند. شما نیز می توانید با انتخاب این رستوران لذت سفر به جزیره را دلنشین تر کنید.

کیش با وجود جاذبه های بی شمار تفریحی و طبیعی خود اکنون گزینه اول یک سفر تفریحی در نظر بسیاری از گردشگران است. البته جاذبه های کیش به همین ها محدود نمی شود بلکه این جزیره از قابلیت های زیادی برای جذب گردشگر برخوردار است.

انواع بناهای سنتی و تاریخی در این شهر نگاه باستان شناسان و علاقه مندان به فضای های سنتی را جلب کرده است. مناطق تفریحی نیز برای حجم عظیمی از مسافران اولین دلیل رزرو تور کیش شده.

این جزیره با قابلیت های تجاری خود نیز توانسته سبب جذب بسیاری از سرمایه گذاران شود. تمام این جاذبه ها سبب شده تقاضای بسیاری برای سکونت در کیش و دریافت کارت کیشوندی مطرح باشد. به طوری که در حال حاضر این شهر علاوه بر ساکنین بومی خود تعداد قابل توجهی از مهاجرین را نیز پذیرا شده است.

وجود این حجم از جمعیت که کیش را برای سکونت برگذیده اند و همچنین گردشگرانی که این جزیره را برای سفری چند روزه انتخاب کرده اند امکاناتی مناسب را نیز می طلبد. همین امر سبب شده تا کیش در کنار تمام این جاذبه ها رستوران های مجهزی را نیز فراهم آورد تا لذت مسافرانش را تکمیل کند.

رستوران هایی که شما را با هر نوع ذائقه ای که داشته باشید با پیشنهادی ویژه راضی می کنند. یکی از این رستوران های ناب این شهر رستوران بام رویایی کیش است که با آن آشنا خواهید شد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

صرف غذا همزمان با تماشای دریا

این رستوران محبوبیت خود را مدیون فضایی متفاوت و این فضای متفاوت را مدیون آب های خلیج فارس است. آب های زلالی که با چشم انداز خود جذابیت این مجتمع را چند برابر کرده اند.

این رستوران دید کامل دریایی دارد و لذت غذا خوردن شما را به تماشای دریا پیوند می زند. از دیگر ویژگی های خاص این رستوران می توان به کف شیشه ای آن اشاره کرد.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

کف شیشه ای این رستوران به یک سوژه جذاب در نظر گردشگران بدل شده است. شاید افرادی فقط به سبب همین ویژگی مهمان بام رویایی می شوند. هر چند پس از آن با جذابیت های دیگری نیز روبرو خواهند شد.

امکانات و خدمات بام رویایی

این رستوران برای مهمانان خود امکاناتی فراتر از یک سالن غذاخوری فراهم آورده تا لذت آنها را کامل کند. در این هتل کافی شاپی را در اختیار خواهید داشت که به صورت 24 ساعته آماده سرویس دهی است.

در این کافی شاپ انواع نوشیدنی های خوش طعم و دسر و میان وعده های دلچسب را پیش رو خواهید داشت. ترنسفر رایگان رفت و برگشت از دیگر خدمات ارزنده این رستوران برای مهمانان است.

یکی از مهم ترین و لذت بخش ترین خدمات هتل مربوط به پخش موسیقی زنده در فضایی دلباز است. چیزی که غذای شما را از آنچه هست خوش طعم تر می کند.

البته پخش موزیک زنده در لیست خدمات بسیاری از رستوران های جزیره قرار دارد اما فضای متفاوت رستوران بام رویایی آن را دلچسب تر کرده است. از دیگر رستوران های جزیره که با پخش موزیک زنده طعم بهتری به غذای شما می دهد رستوران آرینا کیش است که روبروی هتل کوروش واقع شده.

بام رویایی در کدام منطقه کیش است؟

رستوران بام رویایی کیش در قسمت غربی جزیره و در کنار مرکز خرید پدیده کیش واقع گردیده است. یکی از مهم ترین جاذبه های نزدیک به این رستوران کشتی یونانی است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

این کشتی یکی از خوش منظره ترین جاذبه های کیش است که تماشای آن هنگام غروب طرفدراران زیادی دارد. شما می توانید پس از صرف غذا به سراغ این کشتی نیز بروید و عکس هایی بی نظیر را از سفر خود به یادگار بگذارید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.