پینت بال کیش؛ جنگی به رنگ تفریح

پینت بال کیش

یکی از تفریحات جذاب جزیره که شما را وارد فضایی هیجان انگیز می کند پینت بال کیش است.پینت بال کیش که از جمله ورزش های محبوب در دنیاست در بین گردشگران کیش هم طرفداران زیادی پیدا کرده. این ورزش با لذتی که نصیب شما می کند می تواند یکی از بهترین لحظات سفر شما را رقم بزند.

شما در این جزیره سراسر جاذبه تفریحات زیادی را در دسترس خواهید داشت. این تفریحات یکی از مهم ترین دلایلی است که کیش را به مقصدی محبوب نزد گردشگران بدل کرده است.

کیش اکنون با داشتن مدرن ترین تجهیزات تفریحی مقصدی برای گردش و لذت بردن شده است. شما در این جزیره مراکز تفریحی بزرگی را شاهد هستید که همگی با داشتن بهترین امکانات مشغول فعالیت هستند.

مجموعه پارس سافاری کیش یکی از مراکزی است که با برگزاری تورهای مختلف به منطقه ای پربازدید تبدیل شده است. این مجموعه با برگزاری تورهایی از جمله تور صحرا که به صورت گشت با خودرو و یا شتر سواری در کیش انجام می شود و بسیاری دیگر از تفریحات فضای مناسبی برای گردش فراهم کرده است.

تم پارک آبی اوشن از دیگر مناطق تفریحی کیش است که با انواع رایدها از آرام تا هولناک لحظاتی مفرح را نصیب گردشگران می کند. ساحل مرجان نیز با فراهم آوردن زمینه انجام انواع تفریحات دریایی توجه بسیاری از مسافران را به خود جلب کرده است.

یکی دیگر از این مراکز باشگاه پینت بال کیش است که شما را به یک تفریح پر هیجان دعوت می کند. برای آشنایی بیشتر با این ورزش این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

ورزش یا تفریح؟

پینت بال کیش هم تحرک، تمرکز و دقت یک ورزشکار را نیاز دارد و هم مانند تمام تفریحات کیش مهیج و لذت بخش است. بنابراین می توان آن را هم ورزش به حساب آورد و هم تفریح.

در این ورزش شما می دوید، شلیک می کنید، سنگر می گیرید و یکی از بدترین اتفاقات دنیا یعنی جنگ را به شیوه ای لذت بخش تجربه می کنید.

تعداد نفرات برای این بازی در باشگاه پینت بال  حداقل 8 نفر و حداکثر 24 نفر است. البته داور و ناظر و مربی را نیز به این نفرات باید اضافه کنید. در این ورزش شما اسلحه هایی را در اختیار دارید.

این اسلحه دارای گلوله هایی ژلاتینی است  که با رنگ های خوراکی پر شده. هنگامی که شما نشانه گیری می کنید  گلوله به هدف برخورد می کند و منفجر می شود و این رنگ ها با پخش شدن محل اصابت گلوله را نشان می دهند.

تعداد گلوله هایی که در اختیار شما قرار می گیرد 50 گلوله است. در صورتی که این گلوله ها در طول بازی تمام شد می توانید با پرداخت مبلغی گلوله های بیشتری دریافت کنید.

مراکز پینت بال در جزیره

با توجه به محبوبیت این ورزش در جزیره زیبای کیش سه مرکز برای بازی پینت بال در نظر گرفته شده است. یکی از این سه مرکز باشگاه پینت بال کیش در جوار ساحل مرجان است، دیگری فضایی در هتل داریوش کیش و سومی مجموعه پارس سافاری. باشگاه پینت بال کیش یکی از مجهزترین و مدرن ترین باشگاه های پینت بال در کشور محسوب می شود.

این مجموعه با داشتن امکاناتی چون پارکینگ اختصاصی و داشتن فضایی دلباز برای خانم ها و آقایان مکان مناسبی برای بازی پینت بال است. باشگاه پینت بال کیش دارای 2500 متر مساحت است و همجواری آن با ساحل مرجان آن را جذاب تر کرده است.

یکی دیگر از مراکزی که می توانید برای بازی پینت بال انتخاب کنید هتل داریوش کیش است. در این هتل فضای مناسبی برای پینت بال ایجاد شده است.

این بخش در سمت پلاژ آقایان قرار گرفته است و تمام تجهیزات این بازی از قبیل جلیقه ضد گلوله، دستکش، لباس و کلاه مخصوص و غیره را ارائه می دهد. ضمن اینکه هزینه این بازی در هتل داریوش پایین تراست.

دیگر مرکزی که بازی  پینت بال را ارائه می دهد مجموعه پارس سافاری کیش است. این مجموعه دارای آیتم های متنوعی شامل تورهای صحرایی و تفریحات جذاب است. یکی از جذاب ترین آیتم های این مجموعه پینت بال است که طرفداران زیادی دارد.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.