معرفی پارک آبی اوشن در کیش 1403

تم پارک آبی اوشن
0

در لیست تفریحات مهیج کیش قطعاً به نام تم پارک آبی اوشن در کیش برخورد کرده اید. این پارک یکی از بزرگ ترین و هیجان انگیزترین پارک های آبی در دنیاست. قطعا بازی های مهیج این مجموعه لذت بخش ترین قسمت سفر شما به کیش خواهد شد.

 امکانات فراهم آمده در این مجموعه و همچنین در نظر گرفتن سلایق مختلف از دلایل محبوبیت این پارک در نظر گردشگران است. در حال حاضر اوشن پارک کیش با گنجایش 300 نفر یکی از پرطرفدارترین مناطق تفریحی در جزیره است. جزیره زیبای کیش در نزد بیشتر گردشگران با تفریحات مهیج شناخته می شود.

این جزیره در طی چند سال توانسته انواع تجهیزات تفریحی مدرن را برای مسافرانش فراهم کند تا علاوه بر جذب مسافران بیشتر، فضایی جذاب و شاد را برای گردشگران و علاقه مندان خود، فراهم آورد. از آنجایی که لیست تفریحات این جزیره زیبا، بسیار بلند است و در دسته بندی های مختلفی جای می گیرد که در ادامه، انواع آن ها را، ارائه میدهیم.

انواع تفریحات پارک آبی اوشن در کیش

پارک آبی اوشن در کیش

جزیره دیدنی کیش، تفریحات زیادی را، برای افراد با سلایق مختلف به همراه می آورد از پارک آبی اوشن در کیش گرفته تا دریا، کنسرت و… در جزیره. اولین دسته بندی این تفریحات مربوط به فضای آنجاست که به دسته تفریحات آبی و غیر آبی تقسیم می شود. که در پارک آبی اوشن در کیش، هر کدام از این دو دسته نیز خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

[irp posts=”4075″]

این تنوع در تفریحات همان چیزی است که تفریح را در کیش جذاب تر از دیگر مناطق کرده است. حتی در تم پارک آبی اوشن که یکی از مناطق تفریحی است می توانید شاهد بازی های مختلف از کم هیجان تا فوق العاده مهیج باشید.

بازی هایی متنوع از آرام تا هولناک

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

محبوبیت پارک آبی اوشن در کیش دلایل متعددی دارد که تنوع بازی ها یکی از آنهاست. در واقع یکی از امتیازات این پارک فراهم بودن انواع بازی ها برای انواع سلایق است. شما با توجه به نوع احساسی که می خواهید تجربه کنید می توانید دست به انتخاب، در اوشن پارک کیش، بزنید.

چه خواهان آرامش باشید و چه بخواهید کمی هیجان وارد بدنتان شود و چه بخواهید نفستان در سینه حبس شود، در این پارک به تمام این خواسته ها خواهید رسید.

پارک آبی اوشن در کیش، با وجود سرسره های مختلف از آرام تا هولناک همه مهمانان تور کیش از ساری را راضی خواهد کرد. شما از این حق انتخاب خود قطعاً احساس رضایت خواهید داشت.

رایدهای آرام برای دوستداران آرامش

سرسره های آرام این پارک مخصوص کسانی است که خواهان لذتی همراه با آرامش هستند. این رایدها عبارت اند از:

 • استخر دینگو: یک جکوزی با طرح پلکانی داری آب های گرم با خاصیت درمانی
 • چالاب: سرسره هایی رنگی برای بازی کودکان در فضایی شاد
 • راشین ریور: دور زدنی آرامش بخش در اوشن پارک کیش، سوار بر یک تیوپ
 • استخر آبتین: شنا به همراه توب بازی و هیجان یک بستکبال جانانه
 • برکو: یک استخر سرپوشیده با سرسره هایی آرام

رایدهای تند برای علاقه مندان به هیجان

این سرسره ها نیز با بازی های متنوع برای کسانی مناسب است که می خواهند کمی هیجان را تجربه کنند. این راید ها به انواع زیر تقسیم می شوند:

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !
 • موجاب: لذت موج سواری روی تخته هایی به صورت نشسته و یا ایستاده
 • استخر سونامی: استخری بزرگ که موج های پر فشار را به سمت شما روانه می کند
 • آناکوندا: گذشتن از تونلی پیچ در پیچ سوار بر یک تیوپ
 • مارپیچ: لذت عبور از سرسره هایی در هم پیچیده و مارپیچ
 • گرداب: تیوپ سواری و عبور از سرسره هایی شیب دار و پرت شدن در آب
 • رالی راید: مسابقه ای جالب با رها کردن خود در آب

رایدهایی برای اهالی خطر و ریسک پذیر

سرسره های هولناک مناسب کسانی است که اهل دل به دریا زدن هستند. افرادی پر دل و جرات که از هیچ چیز نمی ترسند.

پیچالوب: سقوطی با سرعت 12 متر در ثانیه پس از گذشتن از مسیری 123 متری

امکانات مجموعه پارک آبی اوشن در کیش

در پارک آبی اوشن جزیره کیش، چون در اغلب مناطق تفریحی کیش با امکانات غذاخوری روبرو هستید. یک رستوران با غذاهای متنوع و کافی شاپی با انواع نوشیدنی های گوارا در محوطه این پارک در دسترس شماست. همچنین فروشگاهی برای خرید تجهیزات لازم ورود به پارک در محوطه وجود دارد که می توانید انواع لوازمی چون مایو، عینک، دمپایی و ضد آفتاب را از آن تهیه کنید و با اخذ بلیط پارک آبی اوشن کیش، از امکانات و هیجان آنجا نیز، لذت ببرید. همچنین؛ برای دیدن مکانی متفاوت در جزیره می توانید سراغ نمایشگاه خزندگان کیش را بگیرید و در صورت تمایل، میتوانید؛ فیلم پارک آبی اوشن کیش را، در این سایت نیز، مشاهده کنید.

پارک آبی اوشن کیش در کرونا

پارک آبی اوشن کیش در کرونا

پارک آبی اوشن  کیش در کرونا، به بهترین نحو ممکن، از میهمانان و توریستان خود، میزبانی میکند و تمام پروتکل های بهداشتی، توسط پرسنل و سایرین، مو به مو انجام میشود تا شما بتوانید؛ بهترین گردش کیش را، بدون کوچکترین دغدغه ای بگذرانید؛ رعایت پروتکل های بهداشتی، آنقدر دقیق میباشد که حتی شما قبل از ورود به پارک آبی اوشن در کیش که از سرویس رایگان قبل از ورود به این پارک، استفاده میکنید؛ تمامی پروتکل های رعایت میشود؛ به عنوان مثال؛

 • استفاده از دستکش لاتکس و ماسک معتبر توسط راننده
 • ضد عفونی کردن خودرو، بعد از هر سرویس دهی
 • داشتن تیم پزکیی و بررسی در ابتدای روز و سنجش تب
 • سر یاز بودن پارک آبی اوشن جزیره کیش و موثر بودن در عدم انتقال ویروس کرونا
 • استفاده از دستگاه مه پاش صنعتی جهت ضد عفونی کردن مداوم سرسره ها و…
 • رعایت استفاده از کمد ها بصورت چهارتا یکی، برای مهمانان و ضد عفونی آن
 • ضد عفونی مرتب تیوب ها و جلیقه های پارک آبی اوشن در کیش
 • الزامی بودن استفاده از ماسک، دستکش و شیلد توسط همه پرسنل داخل پارک آبی اوشن در کیش
 • همچنین؛ میتوانید؛ از کافه و رستوران آن جا، با خیالی آسوده لذت ببرید؛ چراکه؛ بصورت مرتب ضد عفونی و گندزدایی انجام میشود و شما میتوانید؛ از تمامی امکانات آن، با خیال راحت استفاده کرده و لذت ببرید.

پارک آبی اوشن کیش باز است!

شاید ندانید که چه هنگامی، پارک آبی اوشن کیش باز است؛ در حقیقت در تمامی روز ها، بصورت دو سانس، یکی برای آقایان و یکی برای بانوان نیز، باز است؛ به جز یکشنبه ها، که روز تعطیل پارک آبی اوشن در کیش می باشد. بنابراین؛ با بررسی تایم سانس های آن، میتوانید؛ تفریحی دلپذیر را، با مکان های متنوع و جذابی که دارد را، تجربه کنید.

قیمت بلیط پارک آبی اوشن در کیش

قیمت بلیط پارک آبی اوشن در کیش

اما؛ ممکن است شما، به فکر قیمت بلیط پارک آبی اوشن در کیش باشید و بخواهید که تجربه جذابی را، در این پارک هیجان انگیز داشته باشید؛ بهتر است بدانید که قیمت بلیط پارک آبی اوشن در کیش، بصورت متنوع می باشد و همچنین؛ قیمت آن در فصول و مناسب های مختلف و همچنین سانس های مختلف متفاوت است و کاهش و افزایش نیز، می یابد.

[irp posts=”2599″]

اما؛ به طور کلی میتوان گفت که قیمت بلیط برای کودکان با توجه به یک سری عوامل 98 هزار تومان می باشد و همچنین استفاده از کل امکانات با مبلغ بلیط 532 هزار تومان، میسر می باشد که هم چنین برای کودکانی که قد آنان بین 92 تا 120 نیز، می باشد و همچنین برای سالمندان، تخفیف ویژه ای دارد که بعد از پرداخت کامل مبلغ بلیط، میتوانند به گیشه مورد نظر مراجعه کنند و ما بقی مبلغ خود را، دریافت کنند.

همچنین اگر تور کیش از اصفهان را رزرو کرده اید در نظر داشته باشید که از قوانین و ممنوعیت های آن قبل از ورود اطلاع یابید؛ مثلا؛ ورود پسر بچه همراه مادر و دختر بچه همراه پدر نیز، ممنوع می باشد و یا داشتن خوراکی، دخانیات و سیگار نیز، ممنوعیت دارد.

نهایت هیجان و لذت با پارک آبی اوشن در کیش

پارک آبی اوشن در کیش، که دارای تفریحات متنوع و جذابی می باشد،؛ از جمله: استخرهای کم عمق و پرعمق، جکوزی، دریاچه سونامی، کافی شاپ های دنج، فست فودی، سالن ماساژ، غرفه های عکسی و… پارک آبی اوشن در کیش، به یکی از بهترین های جهان تبدیل شده است که مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفته است.

به توصیه سفرآس 24 علاقه مندان میتوانند در کنار یک تجربه آبی ناب، به عکاسی لحظات ماندگار خود، در غرفه های عکاسی پارک آبی اوشن در کیش، بپردازند؛ اگر شما نیز، به دنبال اطلاعات بیشتر درباره این پارک جذاب و مهیج نیز، هستید؛ میتوانید؛ فیلم پارک آبی اوشن کیش را، ببینید و لذت ببرید؛ همچنین بتوانید با آگاهی کامل بلیط پارک ابی اوشن کیش را تهیه کنید و یک تفریح هیجان آور را، برای یک روز دبش، فراهم سازید.

3.9/5 - (24 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.