پارک آبی اوشن؛ از رایدهای آرام تا هولناک

تم پارک آبی اوشن

پارک آبی اوشن یکی از بزرگترین پارک های آبی ایران

در لیست تفریحات مهیج کیش قطعاً به نام تم پارک آبی اوشن برخورد کرده اید. این پارک یکی از بزرگ ترین و هیجان انگیزترین پارک های آبی در دنیاست. بازی های مهیج این مجموعه لذت بخش ترین قسمت سفر شما به کیش خواهد شد.

امکانات فرهم آمده در این مجموعه و همچنین در نظر گرفتن سلایق مختلف از دلایل محبوبیت این پارک در نظر گردشگران است. در حال حاضر این پارک با گنجایش 300 نفر یکی از پرطرفدارترین مناطق تفریحی در جزیره است.

جزیره زیبای کیش در نزد بیشتر گردشگران با تفریحات مهیج شناخته می شود. این جزیره در طی چند سال توانسته انواع تجهیزات تفریحی مدرن را برای مسافرانش فراهم کند تا علاوه بر جذب مسافران بیشتر فضایی شاد را برای گردشگران خود فراهم آورد. اکنون لیست تفریحات این جزیره بسیار بلند است و در دسته های مختلفی جای می گیرد.

اولین دسته بندی این تفریحات مربوط به فضای آنهاست که به دسته تفریحات آبی و غیر آبی تقسیم می شود. هر کدام از این دو دسته نیز خود به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

این تنوع در تفریحات همان چیزی است که تفریح را در کیش جذاب تر از دیگر مناطق کرده است. حتی در تم پارک آبی اوشن که یکی از مناطق تفریحی است می توانید شاهد بازی های مختلف از کم هیجان تا فوق العاده مهیج باشید.

بازی هایی متنوع از آرام تا هولناک

محبوبیت پارک آبی اوشن دلایل متعددی دارد که تنوع بازی ها یکی از آنهاست. در واقع یکی از امتیازات این پارک فراهم بودن انواع بازی ها برای انواع سلایق است. شما با توجه به نوع احساسی که می خواهید تجربه کنید می توانید دست به انتخاب بزنید.

چه خواهان آرامش باشید و چه بخواهید کمی هیجان وارد بدنتان شود و چه بخواهید نفستان در سینه حبس شود، در این پارک به تمام این خواسته ها خواهید رسید.

این پارک با وجود سرسره های مختلف از آرام تا هولناک همه مهمانان خود را راضی خواهد کرد. شما از این حق انتخاب خود قطعاً احساس رضایت خواهید داشت.

رایدهای آرام برای دوستداران آرامش

سرسره های آرام این پارک مخصوص کسانی است که خواهان لذتی همراه با آرامش هستند. این رایدها عبارت اند از:

استخر دینگو: یک جکوزی با طرح پلکانی داری آب های گرم با خاصیت درمانی

چالاب: سرسره هایی رنگی برای بازی کودکان در فضایی شاد

راشین ریور: دور زدنی آرامش بخش در پارک سوار بر یک تیوپ

استخر آبتین: شنا به همراه توب بازی و هیجان یک بستکبال جانانه

برکو: یک استخر سرپوشیده با سرسره هایی آرام

رایدهای تند برای علاقه مندان به هیجان

این سرسره ها نیز با بازی های متنوع برای کسانی مناسب است که می خواهند کمی هیجان را تجربه کنند. این راید ها به انواع زیر تقسیم می شوند:

موجاب: لذت موج سواری روی تخته هایی به صورت نشسته و یا ایستاده

استخر سونامی: استخری بزرگ که موج های پر فشار را به سمت شما روانه می کند

آناکوندا: گذشتن از تونلی پیچ در پیچ سوار بر یک تیوپ

مارپیچ: لذت عبور از سرسره هایی در هم پیچیده و مارپیچ

گرداب: تیوپ سواری و عبور از سرسره هایی شیب دار و پرت شدن در آب

رالی راید: مسابقه ای جالب با رها کردن خود در آب

رایدهایی برای اهالی خطر

سرسره های هولناک مناسب کسانی است که اهل دل به دریا زدن هستند. افرادی پر دل و جرات که از هیچ چیز نمی ترسند.

پیچالوب: سقوطی با سرعت 12 متر در ثانیه پس از گذشتن از مسیری 123 متری

امکانات مجموعه پارک آبی اوشن

در این پارک چون اغلب مناطق تفریحی کیش با امکانات غذاخوری روبرو هستید. یک رستوران با غذاهای متنوع و کافی شاپی با انواع نوشیدنی های گوارا در محوطه این پارک در دسترس شماست.

همچنین فروشگاهی برای خرید تجهیزات لازم ورود به پارک در محوطه وجود دارد که می توانید انواع لوازمی چون مایو، عینک، دمپایی و ضد آفتاب را از آن تهیه کنید. برای دیدن مکانی متفاوت در جزیره می توانید سراغ نمایشگاه خزندگان کیش را بگیرید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.