نمایشگاه خزندگان کیش؛ نمایش صد گونه از خزندگان و مارسانان

نمایشگاه خزندگان کیش
0

نمایشگاه خزندگان کیش از جمله دیدنی هایی جزیره است که می تواند برای تمام سنین جذاب باشد. این نمایشگاه که گونه های مختلفی از خزندگان را در خود جای داده می تواند مکان مناسبی برای یک تفریح خانوادگی باشد.

چرا که این خزندگان بیش از همه برای کودکان شما جذاب خواهند بود. بنابراین توصیه می شود بازدید از این نمایشگاه را همراه با فرزندان خود تجربه کنید.

تفریحات و جاذبه های این شهر از همه نوع است. همین امر سبب شده که تمام گردشگران بتوانند از فرصت های موجود در این جزیره استفاده کنند.

عده ای که علاقه مند به جاذبه های تاریخی هستند می توانند بناهای سنتی بسیاری را در این شهر ببینند. این مکان ها علاوه بر داشتن جاذبه های نمایشی برای گردشگران  در حفظ فرهنگ گذشته نیز بسیار مؤثر بوده اند.

کسانی که کیش را برای تفریح  انتخاب کرده اند نیز می توانند بهترین استفاده را از حضور خود در کیش ببرند. این شهر روز به روز با مدرن ترین امکانات تفریحی مجهز می شود و مهیج ترین تفریحات را در اختیار گردشگران خود می گذارد.

اگر با انگیزه های تجاری وارد کیش شده اید باز هم فرصت های بسیاری در اختیار شما خواهد بود. این جزیره به عنوان یک منطقه آزاد تجاری چه برای سرمایه گذاری و چه برای خرید فرصت های بسیاری را ایجاد کرده است.

انواع مراکز خرید در کیش می تواند برای شما جذاب باشد. اگر به کیش آمده اید تا شاهد انواع دیدنی های جذاب باشید باید بدانید این جزیره می تواند با بر پاکردن نمایش هایی جذاب از انواع حیوانات شما را شگفت زده کند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

یکی از این نمایش ها را می توانید در دلفیناریوم کیش با اجرای زیبای دلفین ها شاهد باشید. نمایش دیگر نیز در نمایشگاه خزندگان کیش و توسط گونه هایی از مارسانان و خزندگان به اجرا در می آید.

در این مکان منتظر نمایش چه حیواناتی باشیم؟

این مجموعه با به نمایش گذاشتن انواع خزندگان مختلف شما را شگفت زده می کند. شما در این مکان شاهد بیش از صد گونه از مارسانان و خزندگان خواهید بود.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

مارهای بوآ، سوسمار ایگوانا ماداگاسکار، پیتون آفریقا و آمازون، عقرب سیاه امپراتور آفریقا، مار پرنده تایلند، عنکبوت های عظیم الجثه  و پرنده خوار برزیلی از انواع موجودات این نمایشگاه هستند.

شاید تا کنون حتی نام چنین موجوداتی را هم نشنیده باشید اما کیش فرصت دیدن آنها را از نزدیک برای شما فراهم کرده است. شما با بازدید از این مجموعه علاوه بر دیدن نمایش هایی جذاب اطلاعات بسیار جالبی از تغذیه و شیوه زندگی این حیوانات کسب می کنید.

نمایش رنگ ها

شما در این نمایشگاه می توانید موجوداتی را مشاهده کنید که شاید تا کنون فقط از پشت قاب تلویزیون دیده اید. بنابراین این بازدید علاوه بر سرگرم کردن شما می تواند موجب شگفتی تان نیز شود.

این نمایشگاه جایی برای نمایش رنگ هاست. موجوداتی که در این مکان حضور دارند با رنگ های زیبا و جذاب نگاه شما را به خود محو می کنند. انواع مارها و سوسمارها با پوست های رنگ رنگ موجب جذاب بودن فضای این نمایشگاه چه برای بزرگسالان و چه برای کودکان شده اند.

این مجموعه به ویژه برای کسانی که به حیوانات علاقه مند هستند می تواند بسیار جذاب باشد. بهتر است در کنار بازدید از جاذبه های این شهر به انواع مراکز خرید نیز سر بزنید و از قابلیت های تجاری جزیره نیز بهره مند شوید.

یکی از بازارهای محبوب این جزیره مرکز خرید مروارید است که با ارائه محصولات متنوع می تواند نظر شما را جلب کند.

موقعیت جغرافیایی نمایشگاه خزندگان

نمایشگاه خزندگان کیش در مرکز شهر و در خیابان فردوسی کیش واقع شده است. این مجموعه در نزدیکی پارک آهوان کیش قرار گرفته و فرصت بازدید از یکی دیگر از جاذبه های جزیره را نیز برای شما فراهم می کند.

دیگر جاذبه هایی که در کنار این نمایشگاه قرار گرفته اند می توانند لذت یک روز تفریحی را برای شما کامل کند. در کنار این مجموعه یک آکواریوم بسیار جذاب قرار گرفته که جایگاه ماهی های آب شور است.  در این مکان می توانید از دیدن انواع ماهی های تزیینی غرق در لذت شوید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.