فود کورت دامون؛ ارائه بهترین فست فودها

فود کورت دامون کیش
0

فود کورت دامون یکی از بهترین فود کورت های جزیره است که در فضایی بسیار شیک میزبان گردشگران و بومیان خواهد بود.

تنوع غذایی و همچنین فضای چشم نواز سبب شده ظرفیت این رستوران همواره تکمیل باشد. با حضور در این مکان می توانید از انواع فست فودهای خوش طعم بهره مند باشید.

جزیره کیش همزمان با افزایش جاذبه های تفریحی و تجاری خود از فراهم کردن انواع امکانات غذا خورری غافل نشده است. در واقع مسافرپذیر بودن این شهر سبب شده امکاناتی متناسب با حجم گردشگران در این شهر فراهم شود.

در این شهر می توانید شاهد انواع رستوران ها و کافی شاپ های شیک و مجهز باشید. رستوران هایی که گاه طعم غذای شما را در فضایی رو به دریا لذیذتر می کنند و گاه با فراهم کردن امکانات تفریحی زمینه رفاه هر چه بیشترتان را فراهم می آورند.

در این شهر هم می توانید رستوران هایی گران قیمت را انتخاب کنید و هم رستوران هایی که از قیمت مناسب تری برخوردارند. شما علاوه بر رستوران های سطح شهر و رستوران هایی مجهز در هتل های جزیره در مراکز خرید این شهر نیز از امکانات غذا خوری بهره مند هستید.

در بسیاری از مراکز تجاری این جزیره می توانید فود کورت هایی با منوی متنوع را شاهد باشید. یکی از مراکز تجاری کیش که با فراهم آوردن امکانات غذا و نوشیدنی به حضور شما لذت خاصی می بخشد مرکز خرید دامون است. این رستوران در فضای فود کورت خود بهترین فست فود ها را ارائه می دهد.

فضایی دلباز برای صرف یک غذای خوش طعم

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

لذت غذا خوردن در فضای زیبا چندین برابر می شود. به همین سبب است که اغلب رستورن های کیش سالن های خود را با معماری های جذاب و طراحی چشم نواز زینت بخشیده اند.

نورپردازی ها و تزیینات فضای داخلی رستوران ها نیز  به همین سبب است. فود کورت دامون در این زمینه سنگ تمام گذاشته است. این مجموعه غذاخوری در طبقه فوقانی مرکز خرید دامون قرار گرفته است.

این رستوران دارای فضایی دلباز است که با انوع درخت های زیبا جلوه خاصی گرفته. در این رستوران امکان صرف غذا در فضاهای مختلفی برای شما فراهم است. شما می توانید غذای خود را در فضای داخلی آرام این رستوران میل کنید.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

همچنین می توانید در بالکن با محیطی چشم نواز به صرف غذا بنشینید. جذاب ترین قسمت صرف غذا در این رستوران تماشای دریاست. این رستوران با نمای رو به دریا لذت غذا خوردن را برای شما چندین برابر خواهد کرد.

منوی فود کورت دامون

این فود کورت دارای 12 غرفه برای عرضه انواع غذاهای خوش طعم است. در این 12 غرفه شما شاهد ارائه انواع غذاهای ایرانی، هندی، چینی، مکزیکی، فست فود، غذای سلامت، فرانسوی، ایتالیایی و غذاهای  دریایی خواهید بود.

یکی از رستوران های این مجموعه غذاهای اصیل ایرانی را در منوی خوی جای داده است که می تواند برای علاقه مندان به خوراک های سنتی قابل توجه باشد.

غذای این رستوران به صورت سلف سرویس ارائه می شود و شما را مهمان فضایی دلنشین می کند. با تمام این تفاسیر فود کورت دامون را می توان یک مجموعه کامل غذاخوری نامید. یکی دیگر از رستوران های جزیره که شما را مهمان انواع غذاهای بین المللی می کند رویال استار کیش است.

فود کورت دامون کجاست؟

این مجموعه که از بزرگ ترین فود کورت های کیش محسوب می شود در شمال جزیره واقع شده است. حضور در این مجموعه با وجود جاذبه های اطراف آن می تواند چند منظوره انجام شود.

این فودکورت در یکی از بهترین مراکز خرید جزیره یعنی مرکز خرید دامون قرار دارد و شما همزمان با خرید می توانید از طعم بهترین غذاها بهره مند باشید و خستگی خرید را از تن به دور کنید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

از جاذبه های اطراف این فود کورت می توان اشاره کرد به شهر باستانی حریره و کلوپ دریایی آکواریوس. همچنین هتل گلدیس کیش در فاصله کوتاهی نسبت به این رستوران واقع شده و اقامت در آن می تواند سبب دسترسی راحت شما به این مجموعه شود.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.