شتر سواری در کیش؛ یکی از تورهای متفاوت جزیره

شتر سواری در کیش
0

یکی از تفریحات لذت بخش جزیره شتر سواری در کیش است که طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده.کیش به داشتن تفریجات متفاوت و خاص مشهور است که یکی از آنها همین شتر سواری است.

این تفریح که فراهم آمدن آن تا حدود زیادی به شرایط اقلیمی جزیره بر می گردد توانسته برای گردشگران بسیار جذاب باشد. زیرا شتر سواری تفریحی است که در هر جایی نمی توان آن را تجربه کرد. کیش با فراهم آوردن تورهای صحرایی با شتر فرصت فوق العاده ای برای مسافرانش ایجاد کرده است.

تفریح و گردش در کیش یکی از دلایل اصلی سفر به این جزیره است. اگر چه امروزه امکانات تفریحی در اغلب مناطق کشور فراهم شده است اما در مقاصد اصلی گردشگری این تفریحات شکل دیگری دارند.

در حقیقت کیش به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری در کشور سالانه میلیون ها مسافر دارد. حجم بالای گردشگران سبب شده تا بهترین امکانات نیز در این جزیره فراهم شود. به همین سبب در این سرزمین علاوه بر امکاناتی چون اقامتگاه های مجهز، رستوران های متنوع، مراکز خرید متعدد و غیره امکانات تفریحی بی شماری نیز فراهم شده است.

یکی از مهم ترین و مهیج ترین تفریحات جزیره در فضای دریایی برگزار می شود که با عنوان تفریحات آبی شناخته می شوند. این تفریحات با تمام جذابیت های خود ممکن است برای برخی از افراد خوشایند نباشد.

بنابراین در این شهر تفریحات غیر آبی بسیاری نیز در دسترس است. یکی از این تفریحات که شاید در کمتر جایی فرصت تجربه آن را داشته باشید شتر سواری است.

لذت شتر سواری در صحرا

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

کسانی که کیش را به عنوان مقصدی تفریحی انتخاب کرده اند اغلب به دنبال مهیج ترین تفریحات هستند. این افراد شاید با دیدن شترهای آرام و رام تصور کنند این تفریح هیجان خاصی ندارد. اما کسانی که شتر سواری را تجربه کرده اند از لذت های دیگری سخن می گویند.

لذت سوار شدن بر شتر در زمانه ای که پرسرعت ترین خودروها در خدمت مردم هستند شاید بیش از همه آرامش بخش باشد. به خصوص محیطی که شما در آن شتر سواری می کنید.

صحرای کیش می تواند شما را مهمان یک فضای متفاوت کند. در واقع در این جزیره همه چیز در دریا خلاصه نمی شود. بیابان های این سرزمین نیز جایگاهی شده اند تا گردشگران را مهمان لذت بخش ترین تفریحات کنند.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

حرکت در یک صحرای بیکران سوار بر شتر شاید شما را به گذشته ای دور ببرد. گذشته ای که این حیوانات دوست داشتنی اصلی ترین لوازم حمل و نقل بودند. شترسواری در کیش را می توان نمادی از زندگی گذشته دانست.

در میان تفریحات جزیره از گشت با کشتی های تفریحی کیش نیز غافل نشوید. این کشتی ها با دور زدن در آب های خلیج فارس لذتی فوق العاده را نصیب شما می کنند.

شتر سواری در کدام قسمت جزیره برگزار می شود؟

همانطور که می دانید کیش دارای آب و هوایی گرم و خشک است. در این مناطق شتر یکی از اصلی ترین حیوانات محسوب می شود. البته با گذشت زمان این شهر از حال و هوای سنتی خود در آمده و دیگر  شترسواری به شیوه پیشین رواج ندارد.

اما این شهر از این حیوان مفید به شیوه ای دیگر استفاده می کند. حالا جزیره با برگزاری تور صحرا با شتر کارکردی جدید برای این حیوانات در نظر گرفته است. کارکردی که هم در رونق صنعت گردشگری کیش مؤثر است هم برای گردشگران دارای جذابیت می باشد.

برای چشیدن طعم شتر سواری در کیش باید به صحرای سافاری بروید. درکیش شترهایی را خواهید دید که با پوشش هایی رنگارنگ به یک جاذبه تبدیل شده اند. سوار شدن بر شترهایی که حتی دیدن شان هم لذت بخش است می تواند بهترین قسمت سفر شما باشد.

سافاری کیش، مرکز برگزاری تور صحرا  با شتر

یکی از مهم ترین مراکزی که در جزیره برای شتر سواری در نظر گرفته شده است مجموعه پارس سافاری کیش است. در این مجموعه تورهای بسیاری برگزار می شود که یکی از بهترین آنها تور صحرا با شتر است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

این مجموعه  نخستین برگزارکننده تورهای صحرایی است و علاوه بر شتر سواری در کیش ده ها تفریح غیر دریایی جذاب را نیز ارائه می دهد. مجموعه پارس سافاری با مساحتی حدود 50 هکتار در   بلوار امام خمینی کیش واقع شده است.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.