کشتی های تفریحی کیش؛ گشتی در آب های خلیج

کشتی های تفریحی
0

یکی از جذاب تریین تفریحات دریایی جزیره گشت با کشتی های تفریحی کیش است.این کشتی های تفریحی که در انواع مختلف در جزیره مشغول فعالیت هستند یک تفریح کاملاً جذاب و مطمئن را برای مسافران فراهم آورده اند.  لذت دور زدن در آب های زلال خلیج فارس می تواند یه روز پر هیجان را نصیب شما کند.

تفریحات کیش با دسته بندهای متفاوت خود امکان راضی کر دن هر سلیقه ای را فراهم آورده اند. این تفریحات که در دسته بندی بزرگ تفریحات دریایی و غیر دریایی قرار گرفته اند هر کدام دارای جذابیت های خاصی هستند.

همین جذابیت ها سبب شده که مسافرانی از راه های دور فقط به شوق گذراندن لحظاتی شاد و مفرح راه این جزیره را در پیش بگیرند. تفریحات دریایی کیش برای همه جذاب و دوست داشتنی است اما خیلی از افراد از تجربه آن کمی ترس دارند.

به همین سبب در این جزیره تفریحاتی فراهم شده که با وجود داشتن جذابیت به هیچ وجه خطرناک نیستند و برای همه قابل انجام اند. یکی از بهترین این تفریحات که در کیش برای شما فراهم شده گشت زدن با کشتی های تفریحی است.

لذت دور زدن آب های زلال با کشتی های تفریحی

کیش بسیاری از تفریحات خود را از برکت دریا به دست آورده است. یکی از این تفریحات گشت زدن و سواری با کشتی های تفریحی است. تمام مسافرانی که این تفریح را تجربه کرده اند آن را هیجان انگیز و دوست داشتنی می دانند.

آب های خلیج فارس به همان اندازه که زیبا هستند می توانند هیجان انگیز هم باشند. به خصوص هنگامی که در امنیت کامل سوار بر یک کشتی بخواهید آنها را زیر پا بگذارید. دیدن دریا خود به اندازه کافی لذت بخش هست حال تصور کنید از روی عرشه یک کشتی عظیم به تماشای آن بنشینید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

البته این گشت ها فقط به مناظر چشم نواز و دست یافتن به آرامش ختم نمی شود. بلکه برنامه های جذاب دیگری نیز برای مسافران کشتی های تفریحی در نظر گرفته شده است که لذت کشتی سواری را برای مهمانان جزیره تکمیل می کند.

کشتی های تفریحی کیش معمولاً از ساعت 21 گشت های خود را شروع می کنند و تا پاسی از شب نیز هنوز مشغول به فعالیت هستند. از آنجا که این تفریح طرفداران بسیاری دارد دو سانس برای آن در  نظر گرفته شده است.

شما می توانید یکی از بهترین گشت های خود در کیش را سوار بر این کشتی ها امتحان کنید. در میان مناطق تفریحی جزیره پارک ساحلی مرد ماهیگیر را نیز خواهید دید که می تواند یک روز خوب تفریحی را برای شما فراهم کند.

انواع کشتی های تفریحی

شما گشت در آب های جزیره را با کشتی های گوناگونی تجربه خواهید کرد. در این جزیره انواع کشتی های مختلف برای گردش فراهم شده اند که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند.

کشتی اوستا، اولین کشتی تفریحی در جزیره، کشتی تفریحی گوهر ،کشتی نوید دریا، کشتی آرتمیس، کشتی تفریحی دنا، کشتی تارا، آکواریوم کف شیشه ای و کشتی امپراطور از محبوب ترین کشتی های تفریحی در جزیره هستند.

شما یکی از لذت بخش ترین گشت های خود را روی کشتی های کف شیشه ای خواهید گذراند. کشتی هایی که دنیای زیر آب را با تمام زیبایی هایش در مقابل دیدگان شما قرار می دهند.

ترکیبی از برنامه های دوست داشتنی

همانطور که گفته شد در این کشتی ها بسیاری از برنامه های متنوع برای گردشگران در نظر گرفته شده است. یکی از این برنامه های جذاب جنگ های شاد و مفرح هستند که کشتی سواری را لذت بخش تر می کنند.

این برنامه های شاد که با هدف رقم زدن بهترین لحظات برای گردشگران تدارک دیده شده اند داری مراسم قرعه کشی و اهدای جایزه نیز می باشند.

یکی دیگر از برنامه هایی که قطعاً برای گردشگران جذاب خواهد بود سرو شام روی کشتی است. شاید تا کنون تجربه شام خوردن در رستورانی رو به دریا و یا با چشم اندازی ساحلی را داشته باشید ولی صرف شام روی کشتی چیز دیگری است. طعم شام روی کشتی هنگام عبور از دریایی بیکران بسیار دلچسب است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

برنامه ای که این شام را دلچسب تر می کند همراهی موزیک زنده هنگام سرو غذاست. روی دریا، سوار بر کشتی، مشغول صرف غذا و گوش سپردن به یک موزیک گوش نواز! هیچ چیز نمی تواند از این بهتر و جذاب تر باشد.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.