کلبه هور کیش؛ صخره ای دیدنی در کنار آب های زلال

کلبه هور کیش

یکی از مناطق بکر و زیبای جزیره کلبه هور کیش است که با وجود امکانات متعدد تفریحی و رفاهی می تواند برای گردشگران مطلوب باشد.

این منطقه که از جاذبه های دیدنی و تفریحی کیش محسوب می شود در قسمت غربی جزیره واقع شده است.

اگر در میان جاذبه های جزیره به دنبال جایی هستید که هم دارای مناظری چشم نواز باشد و هم بستری برای تفریحات جذاب فراهم کند کلبه هور مکان مناسبی است.

سفر به جزیره مرجانی کیش که یکی از مهم ترین قطب های گردشگری ایران است همیشه جذاب و خواستنی است. این جزیره با قابلیت های گوناگون خود در زمینه های مختلف توانسته افراد زیادی را جذب خود کند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

این جزیره حتی با امکانات خود می تواند جایگزین مناسبی برای سفرهای خارجی باشد.  اگر بخواهیم جاذبه های جزیره را در دسته هایی مختلف جای دهیم می توانیم از مناطق بکر طبیعی، بناهای تاریخی، تفریحات مدرن، مراکز خرید، رستوران های مجهز، اقامتگاه های لوکس و غیره نام ببریم.

در این میان مناطق بسیاری نیز وجود دارند که به صورت ترکیبی شما را مهمان جاذبه های متفاوتی می کنند. به طور مثال شما اگر به یکی از رستوران های خوب جزیره مراجعه کنید از بسیاری از جاذبه های دیگر چون انواع تفریحات در کنار آن برخوردار هستید.

یا اگر به یکی از مراکز خرید محبوب جزیره سر بزنید می توانید شاهد انواع رستوران های مجهز باشید. به این ترتیب بازدید از یک مکان در کیش فرصت های بسیاری را در اختیار شما خواهد گذاشت.

یکی از جاذبه های کیش کلبه هور است که می توان آن را دو منظوره انتخاب کرد. هم برای دیدن مناطقی چشم نواز و بکر و هم برای لذت بردن از تفریحاتی مهیج و دوست اشتنی.

جاذبه ای به نام کلبه هور

این جاذبه که به نام کلبه هور کیش شناخته می شود در قسمت غربی جزیره واقع شده است. این کلبه هور کیش شامل صخره هایی سنگی است که در کنار دریا واقع شده اند.  وجود آب های زلال و شفاف در این قسمت زمینه را برای پر بازدید بودن آن فراهم کرده است.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

این آب های زلال که انواع آبزیانی چون لاکپشت ها، مرجان ها و صدف ها را در خود جای داده اند سبب جذابیت این کلبه هور کیش شده اند.

شما می توانید در آرامش این منطقه کلبه هور کیش قدم بزنید و با گوش سپردن به صدای امواج دریا خود را به شنیدن یک موسیقی زنده دعوت کنید.

آرامشی که شب هنگام در منطقه کلبه هور کیش برقرار است برای گردشگران بسیار دوست داشتنی خواهد بود.

اکنون در کنار این کلبه امکانات رفاهی بسیاری ایجاد شده که زمینه حضور مسافران زیادی را فراهم آورده است. شما می توانید در حالی که درون آلاچیق های زیبای این منطقه نشسته اید به تماشای مناظر جذاب مشغول باشید.

وجود نورافکن های بزرگ و باربیکیو در این مکان می تواند فضای مناسبی را برای یک تفریح خانوادگی فراهم کند.

یکی از جذابیت های این منطقه غاری است به طول 5 متر که عبور از آن به خصوص هنگام مد دریا می تواند برای شما بسیار دوست داشتنی و لذت بخش باشد.

در کنار بازدید از جاذبه های جزیره اگر علاقه مند به صرف غذا در رستورانی سنتی هستید رستوران پایاب کیش با منویی متنوع از غذاهای سنتی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

تفریحات جذاب درکنار مناظر چشم نواز

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

پس از لذت بردن از مناظر چشم نواز این منطقه نوبت به آن رسیده تا برای تفریحاتی جذاب آماده شوید. اگر آماده اید لباس غواصی به تن کنید. آب های زلال شما را به میهمانی دنیای زیر آب دعوت می کنند.

جایی که انواع آبزیان به آرامی مشغول زندگی خود هستند و البته به حضور مهمان های ناخوانده عادت دارند! غواصی یکی از لذت بخش ترین تفریحات کیش است که در این منطقه نیز قابل دسترسی می باشد.

این آب های زلال فرصت فوق العاده دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهند و آن ماهی گیری است. اگر در روزهایی که دریا چندان مواج نیست به کلبه هور قدم بگذارید می توانید از هیجان ماهی گیری نیز لذت ببرید.

کسانی که عاشق سوارکاری هستند نیز می توانند این منطقه را برای اسب سواری انتخاب کنند. در کلبه هور کیش امکان اجاره اسب نیز برای گردشگران فراهم شده است.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.