رستوران پایاب کیش؛ فضایی سنتی و غذاهایی اصیل

رستوران پایاب کیش
0

یکی از رستوران های سنتی جزیره که به شکل مطلوبی توانسته مورد استقبال واقع شود رستوران پایاب کیش است. این رستوران ارائه دهنده انواع غذاهای اصیل است و محیطی جالب برای دوستداران فضاهای سنتی ایجاد کرده.

اکنون نام پایاب در بین بهترین رستوران های جزیره به چشم می خورد و می توان آن را رستورانی محبوب در میان گردشگران قلمداد کرد.

سرزمین کیش که می توان آن را جایی برای تجربه فرصت های ناب دانست سراسر جاذبه است. جاذبه های این شهر را می توان به انواع مختلفی تقسیم کرد. قسمتی از جاذبه های این شهر مربوط به انواع تفریحات جذاب و مهیج است.

تفریحات کیش یکی از اصلی ترین دلایلی است که گردشگران را به سوی کیش می کشاند. در این میان دریا بستری شده که مهیج ترین تفریحات را نصیب گردشگران جزیره می کند. برای رزرو تور های کیش از مشهد به سایت ما مراجعه فرمایید .

تفریحات آبی کیش همیشه در بین گردشگران محبوب هستند و کمتر مسافری پیدا می شود که تمایلی به انجام آنها نداشته باشد.

از دیگر جاذبه های جزیره می توان به مناطقی اشاره کرد که با فراهم آوردن تصاویری جذاب از نوع طبیعی و یا ساختگی بسیار پر طرفدار هستند.

مناطقی چون مجموعه درخت سبز که رویش عجیب درختانش تبدیل به تصاویر جذاب و دیدنی شده است. پارک دلفین های کیش از دیگر مناطق دیدنی جزیره است که نمایش جذابی را برای شما روی پرده می برد. نمایشی جذاب با اجرای دلفین های باهوش.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در کنار تمام این جاذبه ها کیش امکانات رفاهی مناسبی را نیز برای گردشگرانش فراهم کرده که رستوران یکی از آنهاست.

در این شهر رستوران های بسیاری را خواهید دید که با انواع امکانات و تجهیزات فضایی مناسب برای غذا خوردن به وجود آورده اند.

این رستوران ها اکنون فقط مکانی برای صرف غذا نیستند بلکه در کنار خود فرصت های دیگری را نیز نصیب مسافران می کنند.

مکانی چشم نواز برای علاقه مندان به فضاهای سنتی

اگر چه نمی توان گفت رستوران های کیش می توانند انگیزه ای برای سفر باشند  اما اینکه اکنون این رستوران ها به یک جاذبه تبدیل شده اند سخن نا بجایی نیست.

طراحی های بی نظیر و انواع امکانات تفریحی و رفاهی این رستوران ها را در دسته جاذبه های جزیره قرار داده است. یکی از بهترین رستوران های جزیره با چنین مشخصاتی رستوران پایاب کیش است که در فضایی سنتی از مهمانان خود پذیرایی می کند.

این رستوران پایاب کیش یکی از جذابیت های خود را مدیون فضایی است که برای صرف غذا فراهم آورده است. صرف غذا در فضا های باز و بدون سقف همواره جذاب است و این یکی از دلایل محبوبیت رستوران پایاب کیش است.

شما می توانید غذای خود را روی تخت هایی چوبی که با پشتی های سنتی تزیین شده نوش جان کنید، در حالی که نگاهتان به فضایی سرسبز و پر از درخت و پوشش گیاهی دوخته شده است.

البته برای کسانی که تمایلی به نشستن روی تخت ندارند میز و صندلی هایی نیز در این مکان تعبیه شده.

محیط دلباز و آب و هوایی مطلوب سبب شده این رستوران پایاب کیش امکاناتی فراتر از یک سالن غذاخوری را به شما ارائه دهد. غذا خوردن در زیر سایه این درختان می تواند بهترین لحظات را برای شما رقم بزند.

در رستوران پایاب فقط غذاهای سنتی ارائه می شود؟

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

مهم ترین دلیلی که واژه سنتی را در کنار نام این رستوران پایاب کیش نشانده است فضایی است که این مجموعه در اختیار شما می گذارد. اما شما منوی این رستوران را با لیستی فراتر از غذاهای سنتی در اختیار خواهید داشت.

شما می توانید انواع غذاهای خوش طعم ایرانی و بین المللی را در این رستوران سفارش دهید. طعم و کیفیت غذاهای این رستوران به سبب مهارت آشپزها و همچنین مواد اولیه مرغوب مورد پسند میزبانان قرار گرفته است.

در این رستوران پایاب کیش امکان پذیرایی از 300 مهمان در فضایی دلباز فراهم شده است. برای حضور در این رستوران باید به سمت میدان المپیک و سپس بلوار المپیک بروید.

امکان ارسال رایگان غذا نیز در این رستوران وجود دارد اما پیشهاد می کنم فضای جذاب این رستوران را نادیده نگیرید. در کنار این رستوران برای علاقه مندان به انوع فست فودها رستوران هشتگ کیش آماده به خدمت است.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.