رستوران هشتگ کیش ؛ مخصوص فست فودی ها

رستوران هشتگ کیش
0

رستوران هشتگ کیش یکی از رستوران های محبوب جزیره از جهت ارائه انواع فست فودهای خوش طعم ست. این رستوران با تدارک وعده های ناهار و شام برای پذیرایی از مسافران و بومیان جزیره آماده است. تنوع فست فودهای این مجموعه آن را در نظر گردشگران بسیار محبوب ساخته است و می تواند مکان مناسبی برای صرف غذاهایی خوش طعم باشد.

اگر یک بار حضور در کیش را تجربه کرده باشید می دانید که این شهرِ نه چندان پر مساحت جاذبه های بسیاری را در درون خود جای داده است. جاذبه های این شهر بسیار متنوع هستند و در یک تقسیم بندی کلی به جاذبه های تاریخی، تفریحی و تجاری و مناطق طبیعی تقسیم می شوند.

این تنوع جاذبه ها نشان از قابلیت های بالای این جزیره در جذب گردشگر دارد. در این منطقه دریا بستری برای فراهم آمدن انواع تفریحات آبی شده و صحرا زمینه تورهای شتر سواری را فراهم کرده است.

حذف عوارض گمرگی در این جزیره به عنوان یک منطقه آزاد تجاری سر برآوردن انواع مرکز خرید را در پی داشته است. مراکزی که خود با انواع امکانات تفریحی و رفاهی و طراحی های خیره کننده سعی در ثبت نام خود به عنوان جاذبه های چند منظوره در جزیره را دارند.قدمت این جزیره نیز یادگاری هایی از دوران کهن برای گردشگران به یادگار گذاشته تا آنها را با جابجایی زمانی روبرو کند.

کیش در کنار تمام جاذبه های خود رستوران های بسیاری را نیز احداث کرده است تا امکانات رفاهی مسافرانش را تکمیل کند. رستوران های کیش شاید به سبب ویژگی های خاص خود این همه محبوب هستند. این محبوبیت به سبب این است که رستوران های کیش فقط مکانی برای غذا خوردن نیستند.

بلکه مکانی برای تفریح و گذراندن لحظاتی فرح بخش نیز هستند. تنوع غذایی این رستوران ها یکی از اصلی ترین ویژگی آنهاست که احترام به تمام ذائقه ها را نشان می دهد.

شما در این شهر می توانید انواع رستوران های سنتی را شاهد باشید. رستوران هایی که محصولات دریایی کیش سبب تنوع منوی آنها شده است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

شما در کنار رستوران های سنتی این شهر شاهد بسیاری از فست فودها نیز خواهید بود. یکی از رستوران های خوب جزیره که سبک فست فود را برای آشپزی انتخاب کرده است رستوران هشتگ کیش است.

رستورانی با فضایی شیک و غذاهای خوش طعم

رستوران هشتگ کیش یکی از بهترین فود هال های جزیره است که مورد استقبال بسیاری از گردشگران واقع شده. این رستوران دارای محیطی دلباز است که دیزاین زیبا آن را جذاب تر کرده.  فضای شیک و تمیز این رستوران نیز با نورپردازی های چشم گیر برای مشتریان خوشایند خواهد بود.

فضای داخلی این مجموعه با انواع پلاک ماشین و علایم راهنمایی و رانندگی پر شده که به نوعی فضایی متفاوت و خاص را نمایش می دهد.

رنگ تیره در و دیوارها نیز سبب ایجاد سبک خاص در این مجموعه گردیده است. شما می توانید برای صرف غذا در مکانی متفاوت رستوران سالود کیش به عنوان رستورانی ساحلی با منوی دریایی فوق العاده را نیز در نظر داشته باشید.

منوی رستوران هشتگ

پس از داشتن فضایی دلنشین منوی جذب را می توان از دیگر امتیازات این رستوران دانست. تنوع غذاهای این رستوران سبب شده هر کسی که وارد این رستوران می شود با رضایت خارج شود. در این رستوران منویی هوس برانگیز در مقابل شما قرار می دهد. منویی که به اندازه جذاب بودنش انتخاب را سخت می کند.

شما در این منو از انواع پیتزا چون مخلوط، مرغ و قارچ، گوشت و قارچ، پپرونی، مخصوص و پیتزا استیک، سیب زمینی و سالادهای خوش طعم، همبرگر، پاستا، ساندویچ های متنوع  و دیگر فست فودها را خواهید دید.

منوی دریایی این رستوران نیز بسیار وسوسه کننده است. در این منو  می توانید شاهد غذاهای خوش طعمی چون خوراک خرچنگ، قلیه ماهی، خوراک لابستر، میگو سوخاری، بشقاب دریایی مخصوص و غیره باشید.

در این رستوران می توانید سفارش آنلاین غذا نیز داشته باشید. هر چند پیشنهاد می کنم با حضور در رستوران غذای خود را میل کنید. چرا که فضای خاص هتل طعم غذا را برای شما لذیذ تر خواهد کرد.

اولین نفر باید جهت امتیاز
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.