قایق دیوانه کیش ؛ اولین انتخاب گردشگران عاقل

قایق دیوانه کیش
0

یکی از مهیج ترین تفریحات دریایی کیش سوار شدن بر قایق دیوانه کیش(crazy boat) است. این قایق تندرو با قابلیت انجام مانورهای پر سرعت در دریا هیجانی فوق العاده را برای شما به ارمغان می آورد. گردشگرانی که تمایل دارند میزان جرات خود را محک بزنند می توانند این تفریح را انتخاب کنند.

جزیره زیبای کیش جایی برای تجربه تفریحاتی متفاوت وخاص است. تفریحاتی که اکنون یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب این مقصد برای گردش شده اند.

اما سوال اینجاست که تفریحات کیش چه ویژگی هایی دارند که میلیون ها مسافر را در سال از جای جای کشور روانه جنوب می کنند؟

پاسخ به این سوال برای گردشگران با تجربه کیش بسیار ساده است اما اگر تا کنون این تجربه را نداشته اید این سوال منطقی است.

در کیش تفریحات دارای شکل های مختلفی هستند. این شکل های مختلف می تواند برای گردشگرانی با سلایق مختلف جذاب باشد. تنوع تفریحات در کیش اولین پاسخ به سوال مطرح شده است. پاسخ بعدی می تواند مربوط به مهیج بودن این تفریحات باشد.

در کیش تفریحاتی را امتحان خواهید کرد که هیجانش قلب شما را شوکه می کند و لذتش فرمان «یک بار دیگر» را از طرف دل شما صادر می نماید.  البته ممکن است عقل شما واکنش دیگری داشته باشد و بگوید: دیگر کافی است!

تفریحات آبی کیش آنقدر وسوسه برانگیز هستند که شاید بخواهید ده ها بار آنها را امتحان کنید. کسی که یک بار چالش با آب های خلیج را هنگام بازی فلای بورد تجربه کرده باشد دیگر با هر تفریحی راضی نخواهد شد. کسانی که اوج گرفتن بر آسمان جزیره را سوار بر چتر رنگارنگ پاراسل امتحان کرده باشند حالا منتظر فرصت بعدی برای انجام آن هستند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

البته این جزیره تفریحات غیر دریایی مهیجی نیز دارد که پرواز با گلایدر و بانجی جامپینگ از بهترین آنها هستند. یکی از تفریحات کیش که شاید بخواهید بارها آن را تجربه کنید و البته تجربه آن کمی جرات می خواهد قایق دیوانه است.

دور زدن دریا سوار بر قایقی دیوانه

شما دور زدن در آب های خلیج فارس را در کیش به شکل های مختلفی تجربه خواهید کرد. یکی از شیوه ها ی جالب این کار غواصی است. شما در عمق آب ها سفر می کنید تا دنیای آبزیان را با تمام زیبایی هایش از نزدیک ببینید.

اگر می خواهید به شکلی مطمئن تر و راحت تر این تجربه را کسب کنید شناورهای کف شیشه ای با پنجره هایی بزرگ فرصت دیدن دنیای زیر آب را به شما می دهند. و اگر از آن دست افرادی هستید که هیجان اولین فاکتور شما برای انتخاب تفریح است کمی آن طرف تر یک قایق که سرش برای هیجان درد می کند منتظر شماست.

یکی از مهیج ترین تفریحات کیش را با سوار شدن بر قایقی که به دیوانه معروف است تجربه خواهید کرد. این قایق که از جمله قایق های تفریحی جزیره محسوب می شود شما را با هیجانی غیر قابل توصیف روبرو می کند.

این قایق آنقدر دیوانه است که می تواند شما را با خطراتی جدی مواجه کند. ولی نترسید یک کاپیتان حرفه ای هدایتش را به عهده گرفته تا مانع از دیوانه بازی های خطرناک او شود.

گشتی سرعتی روی دریای بیکران

سرعت اولین چیزی است که این گشت را برای شما لذت بخش می کند. در واقع یکی از تفاوت های این قایق با دیگر قایق های تفریحی در همین سرعت فوق العاده آن است. این قایق شما را به موج سواری دعوت می کند و با پرش هایی پیاپی فریاد شما را در می آورد.

احساساتی چون ترس و شادی و لذت ارمغان این تفریح برای قایق سواران است. لذت گشتی سرعتی روی دریا و شادی از برخورد قطرات آب با صورت تان و ترس از افتادن در آب هنگام پرش های این قایق. البته نگران نباشید. قبل از سوار شدن به شما جلیقه نجات داده می شود که محافظ شما خواهد بود.

این ورزش در کنار خانواده می تواند یکی از قشنگ ترین خاطرات شما را رقم بزند. مدت زمان سواری با این قایق 10 دقیقه است و آقایان و بانوان به طور همزمان می توانند از آن استفاده کنند. ضمن اینکه می توانید در گروه های ده تا 15 نفره بر این قایق سوار شوید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.