پرواز با پاراگلایدر بر فراز آسمان جزیره

پرواز با پاراگلایدر

یکی از تفریحات بسیار هیجان انگیز در کیش پرواز با پاراگلایدر است که  لذتی باور نکردنی را نصیب شما می کند. پاراگلایدر شما را مهمان آسمان آبی جزیره می کند تا لحظاتی مفرح را برای شما رقم بزند. این تفریح که از جدیدترین بازی های جزیره محسوب می شود در مدت کمی گردشگران بسیاری را مجذوب خود کرده است.

هیجان تفریح در جزیره مرجانی

تفریح یکی از قسمت های جذاب سفر به جزیره است. قسمتی که گاه انگیزه اصلی سفر گردشگران را شکل می دهد. در این که کیش قابلیت های بسیاری برای گردش دارد شکی نیست.

اما مسافران با هر انگیزه ای که وارد این سرزمین شوند نمی توانند از کنار دیگر جاذبه ها به سادگی بگذرند. می توان گفت مسافران عموماً یک انگیزه اصلی را برای سفر دنبال می کنند و دیگر فرصت ها را خود کیش پیشکش آنها می کنند.

افرادی به این شهر قدم می گذارند تا خرید خود را از بهترین بازارهای جزیره انجام دهند اما از دیدن جاذبه های دیدنی این جزیره نیز نمی توانند ساده رد شوند. نمی توانند از وجود یک کشتی خوش منظره در غروب سواحل کیش با خبر شوند و سراغی از او نگیرند.

افرادی هم که آمده اند تا این جاذبه ها را تماشا کنند حتماً بخشی از سفر خود را به حضور در مراکز خرید متنوع کیش اختصاص می دهند.

در این میان یک نکته جالب وجود دارد. هیچ کدام از این گردشگران نمی توانند در مقابل تفریحات جذاب کیش مقاومت کنند. تفریحاتی که هیجان را چنان وارد بدن می کنند که تا مدت ها بعد سفر نیز می توان احساسش کرد.

تفریحاتی که گاه شما را به بالای سکویی 40 متری دعوت می کنند تا به پایین پرتاب کنند و گاه در عمق آب های زلال خلیج فارس به مهمانی آبزیان دعوت می نمایند.

یکی از تفریحات وسوسه کننده در کیش که توان مقاومت در مقابل آن بسیار سخت است پرواز با پاراگلایدر است.

پاراگلایدر چیست؟

پاراگلایدر (paragliding) یا چتر بازی نوعی ورزش و تفریح است که با کمک یک چتربال انجام می شود. این ورزش نوعی پروازِ الهام گرفته از پرندگان است که آرزوی دیرینه بشر را محقق ساخته. شما با این وسیله می توانید به یک پرنده تبدیل شوید.

بال شما در این پرواز یک چتر است که نیروی خود را از انرژی جنبشی حاصل از دویدن بر سطوح بلند کسب می کند. این چتر توسط چند آویز به صندلی هدایت کننده پالاگلایدر وصل شده است.

ساخت ساده این وسیله که بدون هیچ سوختی کار می کند می تواند لذت واقعی پرواز را نصیب شما کند.

پروازی به یاد ماندنی با  پاراگلایدر

در این ورزش شما به طرزی مطمئن در آسمان پرواز می کنید. پاراگلایدر از جمله ورزش هایی است که به سبب محبوبیت و جذابیت خود اکنون به تفریح تبدیل شده و طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.

پر مخاطب بودن این ورزش سبب شده در بسیاری از شهرها امکان انجام آن فراهم شود. کیش یکی از شهرهایی است که با برگزاری این ورزش نظر گردشگران خود را بیش از پیش جلب کرده است.

مسافران این شهر اکنون می توانند در کنار تفریحات بی شمار این جزیره پرواز را نیز تجربه کنند. لذت تفریحات کیش را می توانید با حضور در رستوران دارچین کیش در فضایی جذاب کامل کنید.

پاراگلایدر چتری است که لذتی فوق تصور را برای شما به همراه می آورد. شما سوار بر صندلی این چتر می شوید و پس از بستن کمر بند ایمنی شروع به دویدن می کنید.

دویدنی که چند لحظه بعد به پرواز تبدیل می شود. هنگامی که این چتر شما را به آسمان آبی رساند شما به صورت معلق در این آسمان می مانید و احساس رهایی و سبکی شما را غرق در لذت می کند.

پس از این حالت شما شروع به اوج گرفتن می کنید و بالا و بالاتر می روید. اینک آب های زلال خلیج فارس زیر پای شماست. پرواز با پاراگلایدر می تواند بری شما آنقدر دوست داشتنی باشد که انگیزه سفر بعدی شما را نیز شکل دهد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.