پرواز با پاراگلایدر بر فراز آسمان جزیره

پرواز با پاراگلایدر
0

یکی از تفریحات بسیار هیجان انگیز در کیش پرواز با پاراگلایدر کیش است که  لذتی باور نکردنی را نصیب شما می کند. پاراگلایدر شما را مهمان آسمان آبی جزیره می کند تا لحظاتی مفرح را برای شما رقم بزند. این تفریح که از جدیدترین بازی های جزیره محسوب می شود در مدت کمی گردشگران بسیاری از جمله مسافرین تور کیش از تهران را مجذوب خود کرده است.

هیجان تفریح در جزیره مرجانی

قیمت پاراگلایدر کیش

تفریح یکی از قسمت های جذاب سفر به جزیره است. قسمتی که گاه انگیزه اصلی سفر گردشگران را شکل می دهد. در این که کیش قابلیت های بسیاری برای گردش دارد شکی نیست. اما مسافران با هر انگیزه ای که وارد این سرزمین شوند نمی توانند از کنار دیگر جاذبه ها به سادگی بگذرند. می توان گفت مسافران عموماً یک انگیزه اصلی را برای سفر دنبال می کنند و دیگر فرصت ها را خود کیش پیشکش آنها می کنند.

افرادی به این شهر قدم می گذارند تا خرید خود را از بهترین بازارهای جزیره انجام دهند اما از دیدن جاذبه های دیدنی این جزیره نیز نمی توانند ساده رد شوند. نمی توانند از وجود یک کشتی خوش منظره در غروب سواحل کیش با خبر شوند و سراغی از او نگیرند. افرادی هم که آمده اند تا این جاذبه ها را تماشا کنند حتماً بخشی از سفر خود را به حضور در مراکز خرید متنوع کیش اختصاص می دهند.

در این میان یک نکته جالب وجود دارد. هیچ کدام از این گردشگران نمی توانند در مقابل تفریحات جذاب کیش مقاومت کنند. تفریحاتی که هیجان را چنان وارد بدن می کنند که تا مدت ها بعد سفر نیز می توان احساسش کرد. تفریحاتی که گاه شما را به بالای سکویی 40 متری دعوت می کنند تا به پایین پرتاب کنند و گاه در عمق آب های زلال خلیج فارس به مهمانی آبزیان دعوت می نمایند. یکی از تفریحات وسوسه کننده در کیش که توان مقاومت در مقابل آن بسیار سخت است پرواز با پاراگلایدر است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

پاراگلایدر چیست؟

پاراگلایدر (paragliding) یا چتر بازی نوعی ورزش و تفریح است که با کمک یک چتربال انجام می شود. این ورزش نوعی پروازِ الهام گرفته از پرندگان است که آرزوی دیرینه بشر را محقق ساخته. شما با این وسیله می توانید به یک پرنده تبدیل شوید.

بال شما در این پرواز یک چتر است که نیروی خود را از انرژی جنبشی حاصل از دویدن بر سطوح بلند کسب می کند. این چتر توسط چند آویز به صندلی هدایت کننده پالاگلایدر وصل شده است. ساخت ساده این وسیله که بدون هیچ سوختی کار می کند می تواند لذت واقعی پرواز را نصیب شما کند.

پروازی به یاد ماندنی با پاراگلایدر

هزینه پاراگلایدر کیش

در این ورزش شما به طرزی مطمئن در آسمان پرواز می کنید. پاراگلایدر از جمله ورزش هایی است که به سبب محبوبیت و جذابیت خود اکنون به تفریح تبدیل شده و طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.

[irp posts=”2545″]

پر مخاطب بودن این ورزش سبب شده در بسیاری از شهرها امکان انجام آن فراهم شود. کیش یکی از شهرهایی است که با برگزاری این ورزش نظر گردشگران خود را بیش از پیش جلب کرده است.

مسافران تور کیش از مشهد اکنون می توانند در کنار تفریحات بی شمار این جزیره پرواز را نیز تجربه کنند. لذت تفریحات کیش را می توانید با حضور در رستوران دارچین کیش در فضایی جذاب کامل کنید.

پاراگلایدر چتری است که لذتی فوق تصور را برای شما به همراه می آورد. شما سوار بر صندلی این چتر می شوید و پس از بستن کمر بند ایمنی شروع به دویدن می کنید.

دویدنی که چند لحظه بعد به پرواز تبدیل می شود. هنگامی که این چتر شما را به آسمان آبی رساند شما به صورت معلق در این آسمان می مانید و احساس رهایی و سبکی شما را غرق در لذت می کند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

پس از این حالت شما شروع به اوج گرفتن می کنید و بالا و بالاتر می روید. اینک آب های زلال خلیج فارس زیر پای شماست. پرواز با پاراگلایدر می تواند بری شما آنقدر دوست داشتنی باشد که انگیزه سفر بعدی شما را نیز شکل دهد.

آیا از فواید پاراگلایدر برای سلامتی می دانید؟

قصد داریم در مورد 10 مزیت برتر پاراگلایدر برای سلامتی صحبت کنیم. بله درست خواندید اگرچه اکثریت قریب به اتفاق مردم هنگام پاراگلایدر کیش به فواید سلامتی فکر نمی‌کنند، اما وقتی این ورزش هوایی را انجام می‌دهیم، مزایای زیادی برای سلامتی ما وجود دارد.

افراد زیادی وجود دارند که به پاراگلایدر کیش به عنوان یک تفریح فکر می کنند که ممکن است فقط یک بار در طول زندگی آن را امتحان کنند. اما ما می‌خواهیم به شما نشان دهیم که پاراگلایدر بیشتر از عجله اولیه پرواز چقدر برای سلامتی شما خاصیت دارد. به این ترتیب، ممکن است آن را امتحان کنید و اشتیاق جدیدی کشف کنید. حتی ممکن است خلبان پاراگلایدر شوید!

 از مزایای سلامتی فوق العاده تمرین پاراگلایدر در فضای باز لذت ببرید

جدای از ارائه منبع بی پایانی از فرصت های سرگرمی و ماجراجویی در کیش، بودن در فضای باز در محاصره طبیعت برای بدن، ذهن و روح شما بسیار عالی و سالم است. شما این شانس را خواهید داشت که هوای تازه نفس بکشید و احساس کنید که چگونه پرتوهای گرم خورشید باعث ایجاد روحیه و همچنین سیستم ایمنی شما در پاراگلایدر در کیش می شود. قیمت پاراگلایدر کیش آنقدر گران نیست که نتوانید یک بار هم که شده آن را امتحان کنید.

شواهد کافی وجود دارد که ثابت می کند ویتامین D ناشی از نور خورشید به بدن شما سروتونین زیادی می بخشد و همچنین به ایجاد یک سیستم اسکلتی قوی کمک می کند.

هجوم شگفت انگیز آدرنالین را احساس کنید

آدرنالینی که از پرواز با پاراگلایدر کیش تولید می شود نه تنها به ذهن و بدن شما حس شگفت انگیزی می دهد، بلکه انرژی و هوشیاری شما را در حین پرواز پاراگلایدر کیش به شدت افزایش می دهد.

پاراگلایدر کیش راهی عالی برای تقویت قدرت بالاتنه شما

در هنگام پرواز با پاراگلایدر کیش باید قدرت بالایی بدن داشته باشید. هر چه بیشتر بال خود را در دست بگیرید و پرواز کنید، عضلات بازوهای شما قوی تر می شوند. این واقعیت ورزش پاراگلایدر در کیش باعث بهبود و حتی افزایش تحرک کلی، انعطاف پذیری و دامنه حرکت می شود. بنابراین هزینه پاراگلایدر کیش که پرداخت میکنید علاوه برهیجان، سلامتی را برای شما به ارمغان می آورد.

 تعادل بدنی قوی تری داشته باشید

در میان مزایای سلامتی پاراگلایدر کیش، شما همچنین به ساختن یک هسته قوی در بدنتان کمک خواهید کرد که به تعادل، وضعیت بدن و ثبات کمک می کند. پاراگلایدر کیش هوایی عضلات مرکزی شما را درگیر می کند، که بدن شما را تقویت می کند به طوری که خطر آسیب در حین تمرینات و فعالیت ها را کاهش می دهد.

 به لطف پاراگلایدر در کیش دیگر استرس ندارید!

به لطف این ورزش شما بر لحظه حال متمرکز خواهید شد. این به معنای تقویت کمی ذهن است که همه ما به آن نیاز داریم تا ما را از زندگی در گذشته یا نگرانی دائمی در مورد آینده باز دارد.

در حالی که پاراگلایدر کیش را تمرین می کنید، تمرکز اصلی شما همیشه چیزی است که در حال حاضر در حال انجام است و سطح تمرکز شما را بالا می برد. به نظر می رسد که هرج و مرج و استرس زندگی روزمره شما پس از پرواز با پاراگلایدر در کیش ناپدید می شود. به ذهن شما این امکان را می دهد که آن را دوباره تنظیم کنید. به همین خاطر توصیه میکنیم که حتما تور کیش را رزرو کنید و این تجربه فوق العاده را از دست ندهید.

 پاراگلایدر به شما اعتماد به نفس می دهد

اگرچه هر کسی می‌تواند پاراگلایدر کیش را تمرین کند، اما افراد زیادی هستند که از امتحان کردن آن می‌ترسند. پاراگلایدر یک ورزش بسیار ذهنی است. آیا می دانید وقتی کاری را انجام می دهید که هرگز فکر نمی کردید بتوانید انجام دهید چه احساسی به شما دست می دهد؟ این همان چیزی است که پس از اولین پرواز خود با پاراگلایدر کیش احساس می کنید!

پس از انجام آن، از خود متعجب می شوید که چرا قبلاً آن را امتحان نکرده اید، اما باید خودتان ببینید که پاراگلایدر کیش چقدر آرامش بخش، آسان و هیجان انگیز است. هنگامی که به تقویت اولیه اعتماد به نفس دست پیدا کردید، انگیزه خواهید داشت تا مهارت های خود را به سطح بعدی در پاراگلایدر کیش ببرید.

[irp posts=”2599″]

این افزایش اعتماد به نفس حتی می تواند زندگی شما را تغییر دهد زیرا حتی می تواند کمک بزرگی در برنامه روزانه شما باشد. پاراگلایدر کیش ممکن است به شما کمک کند احساس کنید که یک فرد کاملاً جدید هستید! هزینه پاراگلایدر کیش هر چه قدر هم که باشد ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.

پاراگلایدر راهی عالی برای سوزاندن کالری است

جدای از فواید پاراگلایدر کیش برای سلامت روان، این ورزش به دلیل ترشح آدرنالین در طول پرواز نیز یک تمرین عالی ورزشی نیز میباشد. شما می توانید حدود 230 کالری در ساعت بسوزانید!

 پاراگلایدر به شما کمک می کند بر ترس های خود غلبه کنید

ما بر این باوریم که مقابله با ترس های خود بهترین راه برای غلبه بر آنها است. پاراگلایدر کیش به شما این فرصت را می دهد تا به خودتان ثابت کنید که قادر به انجام هر کاری که می خواهید هستید!

 پاراگلایدر شما را آزاد می کند

آیا می خواهید آزادی را در خالص ترین شکل آن احساس کنید؟ آیا می خواهید از ترس، استرس، اضطراب و جاذبه رها شوید؟ پاراگلایدر کیش شما را به دنیایی کاملاً جدید می برد و شما را مانند هر چیز قبلی آزاد می کند!

از مناظر خیره کننده لذت ببرید

آیا می خواهید دنیا را از منظری متفاوت و جدید ببینید؟ پاراگلایدر کیش این فرصت را به شما می دهد. هنگامی که به زمین بازگردید، درک جدیدی از زیبایی جهانی که در آن زندگی می کنیم به دست خواهید آورد.

5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.