بازار مروارید؛ مرکزی بزرگ با قدمتی چندین ساله

مرکز خرید مروارید کیش

کیش به عنوان یکی از قطب های اصلی تجاری ایران دارای مراکز خرید متعددی است. بازار مروارید یکی از بازارهای پر طرفدار در جزیره است.

این بازار مروارید شیک  و پرطرفدار در سال 1373 در لیست مراکز خرید جزیره قرار گرفت. اکنون با گذشت نزدیک به سه دهه از فعالیت این بازار چیزی از محبوبیت آن کم نشده است.

جزیره زیبای کیش از قابلیت های مختلفی برای جذب مسافر برخوردار است. کیش یکی از قابلیت های خود برای جذب گردشگر را از ویژگی منطقه آزاد تجاری بودن خود گرفته است.

این امر با حذف عوارض گمرکی در ارزان تر بودن کالاهای وارداتی در این شهرمؤثر است. این امر سبب شده بسیاری از مسافران، کیش را هدف خرید قرار دهند.

سر برآوردن مراکز متعدد در جای جای این جزیره نیز به همین دلیل است. بازارهای کیش از سنتی گرفته تا مدرن حالا یکی از اصلی ترین جاذبه های این جزیره پر جاذبه به شمار می روند.

در این شهرکه مساحت چندان زیادی ندارد می توانید شاهد مراکز خرید بسیاری باشید. این بازارها معمولاً به امکاناتی به جز فروشگاه مجهز شده اند.

بنابراین شما در آنها به جز خرید می توانید از فرصت های بسیاری برخوردار باشید. فرصت هایی چون تفریح، خوردن غذا و نوشیدنی و لذت بردن از فضایی شیک و چشم نواز.

شما چه به قصد خرید وارد کیش شده اید و چه با انگیزه های دیکر قطعاً سری به بازارهای جزیره خواهید زد. بنابراین بهتر است اطلاعات لازم را راجع به این مراکز کسب کنید تا انتخاب های بهتری را داشته باشید.

یکی از بازارهای جزیره که در کنار فراهم آوردن فرصت خرید شما را از فرصت های دیگر نیز بی نصیب نمی کند بازار مروارید کیش است. در این مطلب با این بازار و امکانات و فضای آن بیشتر آشنا می شویم.

چرا بازار مروارید؟!

قبل از بازدید از این بازار مروارید شاید توصیه دیگران سبب شده باشد این بازار را انتخاب کنید. پس از آن شما از کسانی خواهید بود که این بازار را به دیگران توصیه می کنند.

مسافران کیش آن را یکی از بهترین ها می دانند و نامش در میان مراکز خرید جزیره همواره می درخشد. بازار مروارید با سال ها تجربه در عرصه فروش توانسته امکاناتی متناسب با خواست گردشگران جزیره ارائه دهد.

این مرکز به حق یکی از محبوب ترین بازارهای جزیره است و این محبوب بودن خود را مدیون عوامل متعددی است. به طور مختصر می توان طراحی جذاب، تنوع محصولات، وسعت و فضای دلباز، امکانات رفاهی و قیمت مناسب را از دلایل این پر بازدید بودن بر شمرد.

لذت خرید در فضایی جذاب

فضای جذاب اولین ویژگی مرکز خرید مروارید کیش است. چیزی که در حس رضایت شما از حضور در این بازار موثر واقع خواهد شد. این بازار با الهام از بناهای دوره هخامنشیان فضای جذاب و چشم نوازی را برای بازدید کنندگان خود فراهم آورده است.

جالب است بدانید که این بازار دارای 12 در ورودی است که خود نشان دهنده وسعت این مرکز است. همچنین در این مرکز 8 بازارچه وجود دارد که هر کدام با اسمی ایرانی دوران باستان را یادآوری می کنند.

پاسارگاد، پرسپولیس، آپادانا، پارس، بیستون، ایران، آریا و تیسفون اسامی این بازارچه هاست. انواع گچ بری ها، سنگ کاری ها و آب نماها این بازار را فراتر از یک مرکز خرید کرده است. این بازار با این فضا و طرحی خاص می تواند خرید شما را به لذتی باور نکردنی شبیه سازد.

کدام کالاها را از این مرکز می خریم؟

همانطور که ذکر شد تنوع محصولات از عمده ترین دلایل محبوبیت این مرکز خرید است. البته این ویژگی در اغلب مراکز خرید کیش دیده می شود اما آنچه مرکز خرید مروارید کیش را ممتاز کرده کیفیت این کالاها به همراه قیمت مناسب است.

در این بازار انواع پوشاک، زیورآلات، اسباب بازی، لوازم ورزشی، عطر، ساعت و لوازم خانگی عرضه می شود. این تنوع کالا می تواند کار شما را برای خرید بسیار آسان کند. شما می توانید لذت خرید خود را با حضور در جنگ پازل شو که از شو های معروف شبانه در کیش است تکمیل کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.