کنسرت کیش؛ با حضور خوانندگان مطرح کشور

کنسرت کیش
0

سفر به جزیره مرجانی با حضور در کنسرت کیش می تواند به خاطره ای ماندگار تبدیل شود. این جزیره در کنار تمام جاذبه های خود روز به روز با برنامه های جدید گردشگران خود را بیش از بیش خوشنود می کند.

یکی از برنامه های بسیار جذاب در کیش که علاقه مندان بسیاری پیدا کرده است برگزاری کنسرت خوانندگان مختلف در این جزیره است. برنامه ای که با رویکرد ایجاد فضایی شاد برای مسافران و بومیان سال هاست در این جزیره بر پاست.

شاید بدون اغراق بتوان گفت که همه افراد موسیقی را دوست دارند و از آن لذت می برند. حال این موسیقی چه صدای کوبیدن باران بر پنجره باشد و چه آواز لالایی یک مادر در گوش فرزند و چه صدایی خوش که در سالنی بزرگ می پیچد.

برگزای کنسرت در هر شهری که باشد جذاب و دوست داشتنی است. اما کنسرت کیش از همه چیز جذاب تر است . یکی دیگر از چیزهایی که در کیش به شکل متفاوت تری تجربه خواهید کرد غذا خوردن است.

این تفاوت به سبب وجود رستوران های مجهز با منوی متنوع و فضای چشم نواز در جزیره است. یکی از رستوران های جزیره که با استقبال بسیار گردشگران روبرو شده  فود کورت دامون کیش با منویی متنوع متناسب با تمام ذائقه هاست.

برگزاری کنسرت های شاد و مفرح

در حال حاضر در برخی از شهرهای ایران فضای مناسبی برای برگزاری کنسرت وجود ندارد. بنابراین کیش از این نظر نیز می تواند فرصتی ویژه برای گردشگران ایجاد کند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

درجزیره زیبای کیش به سبب بستر مناسبی که برای برگزاری انواع برنامه های شاد و مفرح وجود دارد می توانید شاهد انواع جنگ ها و جشن های شاد و فرح بخش باشید.

این شهر هر شب مسافرانش را پای برنامه هایی شاد چون انواع جنگ های شبانه و کنسرت های جذاب می نشاند تا لحظاتی دوست داشتنی را برای آنها رقم بزند.

شنیدن موزیک با صدای بلند همیشه دوست داشتنی است. چه هنگام رانندگی و چه در خانه هنگام انجام کارهای روزانه. اما شنیدن یکی موسیقی زنده چیز دیگری است.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

لذت گوش دادن موسیقی در سالن های کنسرت و با اجرای زنده چندین برابر می شود. می توان گفت هیجانی که در کنسرت کیش نصیب مهمانان می شود چیزی کم از تفریحات مهیج دریایی جزیره ندارد. و چه بسا برای بسیاری از افراد جذاب تر نیز باشد.

حضور خوانندگان معروف در کنسرت کیش

محبوبیت کنسرت کیش سبب شده  خوانندگان مطرح ایرانی و حتی بین المللی برای حضور در این برنامه به جزیره دعوت شوند.

از خوانندگان سنتی گرفته تا خواندگان پاپ. برخی از خوانندگانی که در کنسرت های این جزیره حضور داشتند خوانندگان مطرحی هستند چون:

محسن ابراهیم زاده: این خواننده موسیقی پاپ کشور از خوانندگانی است که در این جزیره کنسرت برگزار کرده است. ابراهیم زاده که همیشه کنسرت هایی مملو از جمعیت را برگزار می کند این بار هم در کیش با حضور علاقه مندان به روی صحنه رفت.

رضا بهرام: یکی از دیگر خوانندگان مطرح این روزها یعنی رضا بهرام نیز به اجرای کنسرت در کیش اقدام کرده است.  این خواننده پاپ که طی چند سال اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است با برگزاری کنسرت در کیش یکی از شب های خاطره ساز جزیره را رقم زد.

مسیح و آرش: این خوانندگان نام آشنا نیز که از مطرح ترین خوانندگان این روزهای کشور هستند با برگزاری کنسرت در کیش شب خوشی را برای گردشگران فراهم آوردند.

نام این خوانندگان خود نشان دهنده سبک برگزاری کنسرت در کیش است. اغلب این کنسرت ها چون جنگ های شبانه جزیره با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح برای گردشگران برگزار می شوند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

معمولا کنسرت کیش اغلب از ساعت 24 شروع می شوند و تا پاسی از شب ادامه دارند. زمان شروع این کنسرت ها اغلب تفریحات و جاذبه های جزیره تعطیل شده اند و شما می توانید با خیالی راحت پای یک موسیقی زنده در کنسرت کیش بنشینید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.