بهترین هتل های شیراز، شهر لسان الغیب

بهترین هتل های شیراز
0

من به عنوان فردی که عاشق شهر بهار نارنج هستم به دنبال بهترین هتل ها و اقامتگاه های شیراز گشتم و بهترین هتل ها و اقامتگاه های شیراز را با کمک برخی از گردشگران توانستم پیدا کنم. ثمره تحقیقاتم را به شما شیراز دوستان درمیان می گذارم.

 بهترین هتل های شیراز همانند همه مناطق گردشگری که دارد بسیار معروف هستند  و امروزه به یکی از  محبوب ترین هتل های ایران تبدیل شده اند  و سالانه میزبان گردشگران و علاقمندان زیادی هستند.

از جمله بهترین هتل هایی که در شیراز قرار گرفته اند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  جهت تجربه هتل های ذکر شده می توانید از سفرآس 24، تور شیراز، تور شیراز از مشهد، تور شیراز از اصفهان با قیمت تضمینی رزرو فرمایید.

  در ادامه با من همراه شوید تا تجاربی که در هتل ها کسب کرده ام را در اختیارتان بگذارم.

  هتل زندیه شهر حافظیه

  وقتی که وارد شهر شیراز شدم ن تصمیم گرفتم که یک شب را در هتل زندیه شیراز سپری کنم تا خدمات و امکانات رفاهی را از نزدیک ببینم.

   هتل پنج ستاره  زندیه شیراز همانطور که در تاریخچه اش  قابل مشاهده است در سال ۱۳۹۴ افتتاح شده است.

    و مهمترین مزیتی که من در آن یک شب پی بردم  نزدیکی به مراکز تاریخی مثل:

  • بازار حمام وکیل
  • موزه پارس
  • ارگ کریم خان زند
  • مسجد نصیرالملک

   شیراز بود. من در کم ترین زمان به مراکز تاریخی بالا دسترسی داشتم.

   از خدمات ویژه ای که این هتل دارد می توان به اتاق های دو تخته سوئیت، لوکس، اتاق یک خوابه، اتاق تک تخته همراه با صبحانه در اتاق، سوئیت بیزینس و سوئیت هانی مونی دو نفره و یک تخت جداگانه اشاره کرد.

  از جمله خدمات عمومی که من از آن بهره بردم  می توانم  به: تلویزیون اشاره کنم. تلویزونی که در این اتاق قرار داشت به زبان های مختلف دنیا بود که نظر من را به خود خیلی جذب کرد.

  یخچالی که در اتاق بود تمام میوه های من را تازه نگه داشت. من صبحانه ام را در اتاقم خوردم. صبحانه من در این هتل عدسی و  یک فنجان قهوه ترک بود و من خیلی از طعم این صبحانه لذت بردم.

  مبلمان این هتل بسیار راحت بود و تبدیل به تخت می شد ولی  به نظر من رنگ مبل با فضای اتاق هم خوانی نداشت.

  آباژور بسیار شیکی که در کنار تخت خوابم بود انقدر زیبا بود که  تا صبح در کنار تخت خوابم روشن بود.

  چای سازش خیلی سریع اب را به جوش اورد. رخت آویز ان از چروک شدن لباس هایم جلوگیری کرد. کمد لباس انقدر بزرگ بود که من چمدانم را در ان گذاشتم.

  هتل بزرگ پنج ستاره شیراز، یکی از بهترین هتل های شیراز

  در چند شبی که در شیراز بودم  یکی از بهترین مکان های اقامتی من هتل بزرگ شیراز بود.

  به جرات میتوانم بگویم که هتل بزرگ بهترین هتل  شیراز است و دارای 5 طبقه است و از ۱۳ طبقه ساخته شده و تعداد اتاق‌های آن ۱۵۸ اتاق است.

   زمان تحویل اتاق ها  در  هتل بزرگ شیراز همانند سایر هتل ها از ساعت ۱۴ است .هتل ۵ ستاره  در شهر شیراز در همسایگی دروازه قران قرار گرفته است.

   تمام استانداردهای بین المللی در ساخت آن به کار گرفته شده و ویژگی های منحصر به فردی دارد مهمترین ویژگی که به چشم من آمد نزدیکی این هتل به اماکن زیارتی تاریخی و تفریحی بود.

   بزرگترین رستوران گردان در این هتل قرار گرفته است و از دور نمای کشتی دارد از اتاق های مختلفی ساخته شده است.

  فاصله  هتل بزرگ شیراز تا رستوران بین المللی 7 دقیقه است فاصله آن تا بلوار آزادی ۴ دقیقه است  و فاصله ان تا باغ  جهان نما ۴ دقیقه است. تاریخ ساخت این هتل زیبا و منحصر به فرد به سال ۱۳۹۲ برمی گردد وضعیت دید هتل در خیابان دشت است.

   تعداد تخت های موجود در آن ۲۵۳ تخت است و  ظرفیت لابی ۳۵ تا ۴۰ نفر است و پرسنل به نحو احسنت پذیرای مهمانان عزیز هستند. اگر به دنبال بهترین هتل های شیراز هستید من به شما هتل بزرگ را پیشنهاد می کنم.

  در کنار درب ورودی اتاقم یخچال کوچکی وجود داشت که کیفیت خوبی داشت و داخل ان چند بطری اب معدنی و اب میوه برایم گذاشته بودند.

  بالکنی که در کنار اتاقم بود واقعا فضای زیبایی به وجود اورده بود و من قبل از خوابم چند قدم در بالکن زدم و از فضا لذت بردم.

  صبحانه ام را ترجیح دادم در سالن صبحانه خوری هتل میل کنم. انواع خوراکی های لذیذ در ان جا بود. کیفیت سوسیس های سوخاری شده انقدر زیاد بود که من فقط سوسیس خوردم و بسیار برایم  لذیذ بود.

  مبلمان این هتل بسیار راحت بود و از پشتی استانداری ساخته شده بود و رنگ خیلی زیبایی داشت.

  میز تحریری که در کنار تختم بود کمک زیادی به من در انجام کارهایم کرد. من لپ تاپم را روی ان قرار دادم و همه انچه را که در سفر تجربه کرده بودم را نوشتم.

  اشاره کرد. من لباس محلی پوشیدم و به اتلیه هتل رفتم و چند عکس یادگاری گرفتم واقعا کیفیت اتلیه هتل عالی بود در سالن بیلیارد به مدت 1ساعت مشغول بازی شدم.

  هتل ۵ ستاره پرسپولیس شیراز، هتلی با نمای اصیل ایرانی 

  از جمله هتل هایی که نظر من را به خودش خیلی جذب کرد هتل ۵ ستاره  پرسپولیس شیراز بود. این هتل دقیقا در قلب  شهر بهار نارنج قرار گرفته است و در ۷ طبقه ساخته شده و ۱۰۴ اتاق دارد.

   از مزایای این هتل می توان  به نزدیکی آرامگاه حافظ آرامگاه سعدی حمام بازار وکیل اشاره کرد.

   مدت زمانی که من در این هتل اقامت کرده ام  یک شب بود، اما ان یک شب خاطر ساز زیادی برای من شد.

  هتل همای شیراز

   این هتل ۵ ستاره  طرفداران زیادی دارد اما هر چقدر از خوبی آن بگویم کم گفته ام به قول ان جمله معروف شنیدن  کی بود مانند دیدن. این هتل جز بهترین هتل های شیراز است.

   یکی از هتل هایی که   من را به خودش کشاند هتل همای شیراز بود تمام مدت اقامت در شیراز را در یک هتل سپری نکردم  و در آن یک هفته‌ای که در شیراز بودم سعی کردم از بهترین هتل های شیراز دیدن کنم یکی از هتل هایی که تجربه متفاوتی در اختیار من قرار داد.

   هتل پنج ستاره  شیراز بود این هتل یکی از بهترین هتل های شیراز است و در سال ۱۳۵۱ در زمان حکومت پهلوی این هتل ساخته شد.

  این هتل بسیار منحصر به فرد است محوطه هتل برای من آنقدر آرام بود که دلم میخواست تا صبح در تراس اتاق به دیدن منظره روبروی بنشینم و از آن همه آرامش لذت ببرم.

   تعداد طبقاتی که در آن در حال حاضر وجود دارد ۸ طبقه است و از ۶۴۶ تخت ساخته شده است.

  هتل پارس، از بهترین هتل های شیراز

  من  اسم هتل زیبای پارس شیراز را شنیده بودم و  ترجیح دادم مدت زمانی را در این هتل سپری کنم. هتل پارس شیراز مسیری بسیار راحت داشت و این هتل در خیابان زند قرار گرفته بود.

   این هتل نمای مانند برج مانندی دارد و در سال ۱۳۸۱ تاسیس شد. خوبی که این هتل را از سایر هتل ها متمایز کرده بود این است که نزدیک به بیمارستان و فلکه قرار گرفته و در کمترین زمان در صورت اتفاق بیماری می توان به بیمارستان رسید.

  هنگامی که به این هتل رسیدم چمدانم مملو از سوغاتی بود هنگامی که وارد هتل شدم جوانی  رعنا و خوش سخن چمدانم را به اتاق چمدان برد و من از این حرکت بسیار لذت بردم چون اتاقم دیگر نامرتب نبود.

  هتل اطلس شیراز سه ستاره از بهترین هتل های شیراز

  هتل اطلس شیراز هتل سه ستاره  با کیفیت بالا بود در بین روزهایی که در شیراز بودن ترجیح دادم که یکی دو شب را در هتل سه ستاره سپری کنم.

   این هتل سه ستاره ای که من انتخاب کردم هتل اطلس نام داشت. این هتل در سال ۱۳۶۸ افتتاح شده است و از سه طبقه با 55 اتاق ساخته شده است.

  به جاذبه های توریستی حافظیه و سعدیه باغ ملی و باغ جهان نما باغ ارم دروازه قران موزه هفت تنان مسجد نصیرالملک و… نزدیک است.

  من در طول سفر به این هتل ها رفتم و واقعا نکته منفی چشمگیره را ندیدم.

  از نظر شما بهترین هتل های شیراز کدام هستند؟ خوشحال میشوم که اگر شما هم به این هتل ها رفته اید، تجارب تان را با من در میان بگذارید تا همگان بتوانند از آن استفاده کنند و در زمان سفر شان به شیراز سفری خوبی داشته باشید.

  سفر به شیراز  به راستی که واقعا  خاطره انگیز است و در کمترین زمان از خدمات آن لذت می برید. قرار گرفتن در شهر گل و بلبل حال جسمی و روحی آدم را خوب میکند. اگر به سلامتی جسم و روحی تان اهمیت می دهید حتما برای یک بار هم که شده به شیراز سفر کنید.   

  اولین نفر باید جهت امتیاز
  ممکن است شما دوست داشته باشید
  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.