بهترین شهرک های تفریحی آنتالیا

شهرک های تفریحی آنتالیا
0

اول، اجازه دهید این را روشن کنیم: شناخته شده ترین شهرک های تفریحی آنتالیا لزوما بهترین شهرها نیستند. برخی بیش از حد توریستی و صنعتی هستند. می توان گفت برخی از شهرهای آنتالیا روحیه ندارند. بنابراین ما لیستی برای شما تهیه کردیم: شهرهایی که توصیه می کنیم در نظر بگیرید و هر چیز دیگری.

در اینجا بهترین شهرک های تفریحی آنتالیا را پیدا خواهید کرد اما بدون ترتیب خاصی.

1.المپوس و سیرالی

المپوس و سیرالی

المپوس و سیرالی یک ساحل دیدنی مشترک دارند. این باعث می شود مردم تصور کنند که می توانند به راحتی بین این دو رفت و آمد کنند، اما اینطور نیست. رودخانه ای وجود دارد که 2 شهر را از هم جدا می کند و پیاده روی یا رانندگی از یکدیگر 30-40 دقیقه طول می کشد.

از نظر طبیعت آنها یکسان هستند، به نظر می رسد یک کارت پستال از تایلند با ساحل سفید و جنگل سرسبزش. می‌توانید در دریای شفاف شنا کنید و لانه‌های لاک‌پشت‌های کارتا را تماشا کنید. بنابراین منطقه تحت حفاظت شدید قرار دارد. هیچ ساخت و ساز در جستجو مجاز نیست. به همین دلیل است که شما فقط کلبه‌ها و کلبه‌ها را خواهید دید اما پیشرفت‌های هتل را مشاهده نمی‌کنید. تا کنون، هر دو شهر شبیه به هم هستند، اما در واقع آنها شخصیت های متفاوتی دارند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

المپوس بیشتر در بین کوله گردها محبوب است. می‌توانید در خانه‌های درختی بمانید، در چند بار راک آن وقت بگذرانید، دوستانی از سراسر جهان پیدا کنید… جمعیت آن از جمعیت سیرالی جوان‌تر است. از طرف دیگر سیرالی مکانی است که برای خواندن کتاب خود می روید. کمی گران تر است، چند گزینه اقامتی لوکس دارد.

از هر دو می توانید برای لذت بردن از شراب به قله کوه المپوس بروید، جایی که آتش خاموشی از افسانه هایی که از صخره نفس می کشد وجود دارد. به معنای واقعی کلمه خاموش نمی شود.

زمانی که آنجا هستید، می‌توانید به خلیج آدرسان که تنها 20 تا 25 دقیقه با آن فاصله دارد، بروید. هتل های زیادی وجود دارد که می توانید در آنها اقامت کنید و کافه هایی که در آنها غذا می خورید و اوقات خوشی را در کنار ساحل سپری می کنید.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

2. کاس

حقایق واقعیت هستند: کاس جز زیباترین شهرک های تفریحی آنتالیا است و مورد علاقه ما برای انجام دادن در آنتالیا است. سواحل شگفت‌انگیز، کافه‌ها و بارهای زیبا و افراد شیک. بهترین زمان برای رفتن مانند هر جای دیگر آنتالیا، آوریل-مه و اکتبر-نوامبر است. اگر در فصل پرآب به آنجا می روید، چون مکان بسیار کوچکی است، نمی تواند جمعیت زیادی را که ممکن است در جاهای دیگر آنتالیا با آن روبرو شوید، تحمل کند.

همچنین غذاخوری‌های خوب و رستوران‌های ماهی عالی وجود دارد که برای گردشگران انگلیسی که به کاس و همچنین جمعیت مهاجر در آنجا مراجعه می‌کنند، جذاب هستند. اگر می‌توانید وارد یونان شوید، یک گزینه عالی این است که به جزیره میس بروید.

خبر خوب این است که 2 توصیه بعدی که برای شما داریم بسیار نزدیک به کاس هستند و می توانید به راحتی از یکی به دیگری پرش کنید.

3. کالکان

کالکان

کالکان در 25 کیلومتری کاس قرار دارد و بیش از 200 سال پیش توسط ملوانان یونانی تأسیس شد. آثار تمدن لیکیا را در خود دارد. اگر بریتانیایی هستید و به دنبال خانه ای جدید هستید، خرید ملک در اینجا ممکن است در لیست کارهای شما در آنتالیا باشد :). اکثریت جمعیت را بریتانیایی ها تشکیل می دهند! بله درست خواندید انگلیسی ها که در کالکان ویلا دارند، نزدیک به 80 درصد جمعیت را تشکیل می دهند. همچنین ممکن است یک کشور مشترک المنافع باشد. 😀

کالکان در مقایسه با کاس آرام‌تر است و برای پذیرایی از بریتانیایی‌هایی که در آنجا زندگی می‌کنند ساخته شده است، به این معنی که بوتیک هتل‌ها و ویلاهای مجلل بیشتری وجود دارد. شهرک های تفریحی آنتالیا مانند سالونیکا ، ویلا محل و بادمجان نیز وجود دارد.

4. کالکوی و دمره

ما فکر می کنیم که دمره و کالکوی ممکن است منحصر به فردترین شهرک های تفریحی آنتالیا باشند و شامل کارهای منحصر به فردی برای انجام در آنتالیا نیز می شوند. دمره هم کلیسای بابا نوئل و هم شهر غرق شده را دارد که در قرن دوم در اثر زلزله ویران شد. و درست روبروی آن کالکوی قرار دارد که دارای ویژگی های طبیعی و تاریخی باورنکردنی و همچنین مکان های خوبی برای خوردن و نوشیدن است.

از آنجایی که رسیدن به اینجا از طریق زمینی آسان نیست، می توانید با یک قایق تور از کاس یا آنتالیا سوار شوید. می توانید یک قایق رانی از کالکوی کرایه کنید و گنجینه های شهر غرق شده را کشف کنید. شما همچنین می توانید در بقایای منطقه بندر کالکوی قدم بزنید و در میان تاریخ عمیقاً ریشه دار شنا کنید. همچنین یک آمفی تئاتر کوچک در بالای کالکوی قرار دارد که مکانی ایده آل برای تماشای مناظر است.

5.کنیالتی

کنیالتی

کنیالتی در گذشته یکی از محبوب ترین شهرک های تفریحی آنتالیا بود، اما دیگر نه. در یک نقطه، ساحل لارا – یک ساحل با پرچم آبی – یکی از محبوب ترین سواحل در مرکز آنتالیا بود. شن‌های اینجا در طول تابستان بسیار شلوغ می‌شوند، بنابراین مردم شروع به ترجیح دادن سواحل و کارهای دیگر در آنتالیا شدند.

6. بلک

بلک، شهری که بخشی از منطقه سریک آنتالیا است، یکی از محبوب ترین شهرک های تفریحی آنتالیا برای گردشگران خارجی است. این مکان به مکانی تبدیل شد که در دهه 1990 خانه های تفریحی 5 ستاره و همه جانبه ساخته شد. علاوه بر این، به دلیل گردشگری گلف خود نیز در سراسر جهان نامی شد. تقریباً هر اقامتگاه 5 ستاره اینجا یک زمین گلف دارد.

بیشتر مکان‌های اینجا در طول زمستان باز هستند، زیرا شرکت‌ها از همه جا برای برگزاری جلسات و برگزاری رویدادها می‌آیند. سالن های زیادی وجود دارد که شرکت ها می توانند کنگره و نمایشگاه های تجاری داشته باشند.

7. آلانیا

آلانیا

آلانیا در دهه 1990 محبوب شد و اکنون این مکان مملو از هتل های استراحتگاهی است. می توانیم بگوییم که اکنون این یک شهر به خودی خود است. اگر قرار است در اینجا بمانید، اقامت در یک هتل تفریحی واقع در حومه مرکز منطقی‌تر خواهد بود و بعد از ظهر به میدانی که قلعه آلانیا در آن واقع شده است بروید.

از آنجایی که رطوبت هوا در مقایسه با سایر مناطق بسیار زیاد است، اغلب در ماه های تابستان غیر قابل تحمل است. اگر نمی خواهید در یک استراحتگاه اقامت کنید، دو ساحل زیبا در کنار کلئوپاترا و داملاتاس وجود دارد. با این حال، ما قسمت های دیگر دریا را در شهرک های تفریحی آنتالیا ترجیح می دهیم.

8. کمر

کمر نیز یکی دیگر از شهرک های تفریحی آنتالیا است که تمرکز بالایی از هتل‌های تفریحی آنتالیا دارد. اگر از ما بپرسید، واقعاً این صحنه برای اکثر مسافرانی که سایت ما را می‌خوانند، نیست و جزو کارهای برتر ما برای انجام در آنتالیا نیست. اما ما می‌خواستیم به آن اشاره کنیم و به شما اطلاع دهیم که اگر می‌خواهید اینجا بمانید، حتماً یک قایق کرایه کنید و کمی جلوتر به سمت جنوب به سمت چیرالی و کش بروید.

4.5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.