تغییر از ویزای توریستی به ویزای کاری

تغییر از ویزای توریستی به ویزای کاری
0

امروزه مهاجرت رویای هر فردی است. افراد خوشبختی و رفاه خود را در گرو مهاجرت به کشورهای دیگر می دانند به همین دلیل همه سعی خود را مبنی بر اخذ ویزا و مهاجرت می کنند. با پیشرفت علم و دانش امروزه اکنون پروسه  مهاجرت با روش های مختلفی قابل انجام است. اخذ ویزای سرمایه گذاری و ویزای توریستی و همچنین استارت آپ و ویزای تحصیلی و… از جمله روش ها موثر در مهاجرت هستند.

تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری از جمله روش هایی است که در گروه مشاوران و وکلای مهاجرت کانادا برای اقامت صورت میگیرد.

بنا به دلایل شخصی و کاری و… هر فردی ممکن است تصمیم به مهاجرت بگیرد. موقعیت جغرافیایی و فرهنگ و همچنین تمدن کشورهای خارجی چشم هر ایرانی را به خود خیره کرده است.

برای مثال افرادی که به کانادا سفر می کنند شیفته جذابیت و و فرهنگ و آبادانی این کشور می شوند و تصمیم می گیرند برای همیشه در کانادا و دیگر کشورها زندگی کنند. با اخذ ویزای سرمایه گذاری و ویزای توریستی و استارت آپ این امکان فراهم خواهد شد.

برای اطلاع از تمامی قوانین مربوط به مهاجرت و اطلاع از نحوه چگونگی اخذ ویزای های مختلف  با وکلای مهاجرت کانادا در ارتباط باشید و سفری امن را در پیش بگیرید.

تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری امکان پذیر است؟

با توجه به شرایط هر کشوری نمی توان به صورت قطع گفت: تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری در همه کشورها قابل انجام است.  تحت شرایطی می توان ویزای کاری دریافت کرد و یا  بنا به شرایطی شاید بتوان با ویزای توریستی مشغول بکار شد، لیکن باور تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری یک باور غلط و نادرست است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

راه های تبدیل ویزای توریستی به ویزای کاری

همانطور که پیشتر گفتیم: تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار امکان پذیر نیست. در واقع در حالت معمولی این امکان وجود ندارد که فردی با ویزای توریستی وارد خاک کشور دیگری شود و در آنجا مشغول بکار باشد مگر بنا به شرایطی که عبارتند از:

اگر همسر و یا نامزد فرد مهاجر اقامت دائم آن کشور را داشته باشد و با ویزای کار یا ویزای تحصیلی به خاک کشور وارد شده باشد، فرد مهاجر می تواند  با ویزای توریستی مشغول بکار شود.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

اگر فرد مهاجر شغل و یا حرفه ای داشته باشد که نیاز به مجوز قانونی نداشته باشد، می تواند حرفه خود را ادامه دهد. ناگفته نماند که این روش بسیار پیچیده است و قوانین سختی دارد که باید تیم مهاجرت کانادا همه ی نکات را با شکا در میان میگذارند. فقط کافی است برای یک بار با مشاوران و وکلای مهاجرت کانادا ارتباط داشته باشید.

تغییر از ویزای توریستی به ویزای کاری

اگر فرد موفق به اخذ اقامت دائم آن کشور شده باشد و بخواهد تا طی کردن مراحل قانونی کار کند، مانعی برای او وجود ندارد و می تواند با ویزای توریستی مشغول بکار باشد.

اگر فرد قصد داشته باشد که وضعیت اقامت خود را تغییر دهد می تواند با ویزای توریستی مشغول بکار شود. البته بایستی یک جاب آفر از کارفرمای خود بستاند. تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار با این شیوه بسیار طولانی است و ممکن است اخذ ویزای کار بیش از مدت اقامت طول بکشد و فرد را دچار مشکلاتی کند.

تفاوت ویزای توریستی و ویزای کار در چیست؟

همانطور که از واژه توریست مشخص است، ویزای توریستی یک اقامت موقت است که معمولا به صورت تک برگ یا مولتیپل صادر می شود.  مدت زمان ویزای مولتیپل ۵ سال است اما مدت زمان ویزای تک برگ توریستی با توجه به درخواست متقاضی صادر می شود.

اخذ ویزای توریستی به معنای اقامت دائم و مجوز ورود به خاک کانادا نیست و افسر باید از اقامت موقت فرد متقاضی اطمینان حاصل کند.

به طور جامع می توان گفت: افرادی که موفق به اخذ ویزای توریستی شده اند نمی توانند مشغول بکار شوند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

به طور قطع میتوان گفت: ویزای کار یکی از بهترین ویزاها برای مهاجرت است. اگر فرد از این نوع ویزا بهره کند باشد، کی توانند به راحتی در کشور مقصد مشغول بکار شود.  برای اخذ ویزای کار باید فرد از طرف یک جاب افر و یا کارفرمای مقیم آن کشور پیشنهاد ماری دریافت کند. در طول زمان ویزای کار می تواند منجر به اخذ اقامت دائم در آن کشور شود.

برای تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار از یک  مرکز و دفتر مهاجرتی کمک بخواهید. دفاتر کهاجرت کانادا با بهره مندی از وکلا و مشاوران با تجربه در امر مهاجرت و اخذ ویزا می توانند در این مسیر به شما یاری برسانند. وکلای مهاجرت کانادا از تمامی قوانین و مقررات لازم برای مهاجرت اطلاغ دارند و می توانند در سریع ترین زمان کارهای مهاجرتی شما را انجام دهند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر مبنی بر ویزای توریستی، ویزای سرمایه گذاری و استارت آپ می توانید با کارشناسان مهاجرت کانادا در ارتباط باشید و راه رسیدن به آرزوهای خود را هموار کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.