پارک های تفریحی استانبول

پارک های تفریحی استانبول
0

همه عاشق شهربازی هستند! آنها بخش واقعی کودکانه ما را آشکار می کنند، که وقتی پیر می شویم بسیار مشتاقانه منتظر آن هستیم. بنابراین این نه تنها یک رویداد سرگرم کننده است بلکه راهی برای اتصال به خودمان است.ما در این وبلاگ لیست پارک های تفریحی استانبول را برای شما ایجاد کردیم.

اگر می خواهید این ماجراجویی درمانی را در استانبول داشته باشید، خبرهای خوبی داریم. استانبول با پارک های منحصر به فرد و متنوع خود، انتخاب شماره یک برای پارک های تفریحی است.

1. پارک موی

پارک موی یکی از پارک های تفریحی استانبول است. در داخل مرکز خرید استانبول (موی) که نام آن را به آن داده است، یافت می شود. موی در باشاکشهیر قرار دارد که به عنوان ورودی بخش پر جنب و جوش استانبول شناخته می شود.

این مؤسسه 4 ستاره یک ترن هوایی کوچک، چاو چاو ، که برای کودکان خردسال مناسب است، و یک دوره پارکور به نام پاس خنده ارائه می‌کند که در آن می‌توانند بدوند و به دلخواه بپرند.

بزرگسالان می‌توانند یک ترن هوایی بزرگ را تجربه کنند که شما را در کل پارک می‌برد، و البته، یک هتل خالی از سکنه پر از دکوراسیون گوتیک و بازیگران زنده وحشتناکی که در جایی در داخل مخفی شده‌اند تا شما را بترسانند. شما به یک کارت سرگرمی موی نیاز دارید که می توانید آن را به صورت رایگان بردارید و سپس به آن اعتبار اضافه کنید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

2. ویالند

پارک های تفریحی استانبول

ویالند، اولین تم پارک 4 ستاره در استانبول و ترکیه. در ایوپ استانبول واقع شده است. این پارک بزرگ است و میزبان خیابانی به نام روزی روزگاری در استانبول است که استانبول دهه‌های 80 و 90 را نشان می‌دهد که می‌توانید در حین نوشیدن قهوه ترک از آن لذت ببرید.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

درخت چشم اصفهان، پارک جنگل، تونل فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند که توسط حیوانات عجیب و غریب به نام زیندان احاطه شده است، و یک سافاری.

در ورودی پارک، قلعه‌ای را می‌بینید که در آن کوچولوها می‌توانند ماجراجویی کنند و به تخیلات خود اجازه دهند! و البته، سواری های عالی مانند نفس گیر برای بزرگسالان و قدرتمند کینگ کونگ برای بچه ها وجود دارد!

3. شهربازی بوستانچی

این شهربازی سنتی در استانبول خاطرات دوران کودکی را زنده می کند و خاطرات جدیدی خلق می کند! این پارک 3 ستاره دوست داشتنی در منطقه پر جنب و جوش کادیکوی واقع شده است و از بسیاری از پارک های تفریحی استانبول ارزان تر است.

تمام کلاسیک ها را دارد. چرخ و فلک، گوندولا، چرخ و فلک، و وقتی بچه هایتان را با گذشته خود آشنا می کنید مملو از نوستالژی می شوید.

4. تم پارک ویاسیا

تم پارک ویاسیا

اگر به دنبال یک شهربازی مدرن در استانبول هستید که تجربه ای منحصر به فرد را برای تمام سنین ارائه دهد، ویاسیا مکانی برای رفتن است. ویاسیا ، واقع در توزلا، دارای وسایل سواری برای بزرگسالان است که مینیاتوری برای کودکان ساخته شده است. آتش سرخ برای کسانی که به دنبال هیجان هستند، ضروری است و قطار خانوادگی یک تجربه دنج و هیجان انگیز است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

5. پارک آدا

شهربازی عالی در استانبول برای یک روز سرگرم کننده با بودجه کم. چرا در حالی که بچه ها در شهربازی وقت می گذرانند در محیط زیبای دریاچه استراحت نکنید و از پیک نیک لذت نبرید؟ و همچنین پارک، کافه، بولینگ و خیلی چیزهای دیگر وجود دارد!

این یک از پارک های تفریحی استانبول جاذبه زیبا و در عین حال مقرون به صرفه در بایرامپاشا قرار دارد.

4.7/5 - (3 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.