مراحل ثبت شرکت در امارات

بررسی مراحل ثبت شرکت در امارات
0

ثبت شرکت در امارات به دلیل درآمدزایی مناسب و فرصت رشد عالی، در حال‌ حاضر به یکی از روش ‌های درآمدزایی در خارج از کشور تبدیل شده است. درست مانند هر اقدام دیگری برای ثبت شرکت در امارات، شما باید مراحلی را طی کنید. این مراحل باعث می‌شوند تا روند ثبت شرکت در دبی و شهر های دیگر امارات کاملاً قانونی و بدون مشکل طی شود.

به هر حال شما به‌ عنوان یک تبعه خارجی قرار است که در یک کشور به ثبت شرکت بپردازید. پیروی کردن از قوانین کشور مقصد و تهیه مدارک کامل و جامع جزو وظایف شما به‌ عنوان فردی است که قصد دارید در این زمینه فعالیت داشته باشید. برای این ‌که به ‌طور کامل با مراحل ثبت شرکت در دبی و شهر های دیگر امارات آشنا شوید، ما را تا انتهای این محتوا همراهی کنید.

بررسی مراحل ثبت شرکت در امارات

کشور امارات و شهر دبی به دلیل زیرساخت ‌های مناسبی که دارند، مقصد گردشگران و بازرگانان زیادی در طول سال هستند. همین موضوع باعث شده پایه ‌گذاری یک کسب‌ و کار شما را سریع‌تر به پیشرفت‌ هایی که مد نظرتان می‌باشد، برساند. شما با این اقدام به بازار های جهانی راه پیدا می‌کنید و همین موضوع می‌تواند یک برگ برنده باشد. اگر مراحل ثبت شرکت در امارات را با دقت زیادی طی کنید، مطمئن باشید که مسیر درآمدزایی برای شما هموار خواهد شد.

بررسی مراحل ثبت شرکت در امارات

تهیه مدارک مورد نیاز و انتخاب فعالیت شرکت 

در مرحله اول از ثبت شرکت در دبی شما باید نام شرکت و فعالیت شرکت خودتان را مشخص کنید. خوشبختانه در کشور امارات انواع گوناگون و متفاوتی از شرکت‌ ها در حال فعالیت می‌باشند. همین موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا در حیطه تخصصی خودتان بدون هیچ ‌گونه دغدغه‌ای به ثبت شرکت بپردازید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

بعد از این‌ که مطابق با حرفه‌ی خودتان فعالیت شرکت خود را انتخاب کردید، مدارک خود را به‌ طور کامل آماده کنید. شرکت ‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند می‌توانند راهنمای شما باشند و به شما بگویند که چه مدارکی در این زمینه مورد نیاز است.

سفر به امارات به‌ عنوان توریست 

مرحله دیگر ثبت شرکت در دبی و شهر های دیگر امارات سفر به این کشور می‌باشد. شما باید با یک ویزای توریستی، به شهر مقصد مورد نظر مراجعه فرمایید تا به انجام مراحل اداری بپردازید. بعد از رسیدن به دبی پرونده و مدارک جمع ‌آوری‌ شده خودتان را به سازمان توسعه اقتصادی دبی ببرید تا مدارک شما به ‌طور کامل توسط این سازمان بررسی شود.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

در ادامه با توجه به مدارک تهیه‌ شده این سازمان تصمیم می‌گیرد که شرکت شما را ثبت کند یا خیر. در صورت وجود هرگونه مشکل به شما اطلاع‌ رسانی می‌شود تا در سریع‌ترین زمان ممکن برای برطرف کردن مشکل اقدام کنید.

پرداخت هزینه‌ های مربوط به ثبت شرکت در امارات

مرحله بعدی ثبت شرکت پرداخت هزینه ثبت شرکت در دبی و سایر شهر های امارات می‌باشد. شما باید برای موارد گوناگونی مانند مراحل اداری، اجاره دفتر شرکت و … هزینه پرداخت کنید. علاوه ‌بر این موضوع، در برخی موارد شما ممکن است که به یک سرمایه اولیه به ‌عنوان هزینه ثبت شرکت در امارات نیاز داشته باشید تا بتوانید با تکیه کردن بر آن شرکت خودتان را بنا کنید.

پرداخت هزینه‌ های مربوط به ثبت شرکت در امارات

صدور مجوز و نهایی شدن روند ثبت شرکت در امارات

مرحله نهایی ثبت شرکت در امارات شامل صدور مجوز می‌شود. بعد از این‌ که مدارک شما تایید شدند و شما به ‌طور کامل مراحل اداری را پشت سر گذاشتید، مجوز مورد نیاز شما برای شروع فعالیت صادر می‌شود. بعد از صدور مجوز، شما می‌توانید بدون هیچ‌ گونه محدودیتی در زمینه مشخص‌ شده به فعالیت بپردازید و برای خودتان درآمد کسب کنید.

افتتاح حساب بانکی 

برای این‌ که شما بتوانید معاملات خودتان را بدون محدودیت انجام دهید و به خرید و فروش بپردازید، باید یک حساب بانکی داشته باشید. بعد از این‌ که ثبت شرکت شما نهایی شد، می‌توانید برای گرفتن کارت اقامت اقدام کنید. کارت اقامت به شما امکان افتتاح هر نوع حساب که مد نظرتان باشد را می‌دهد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

با افتتاح حساب، فعالیت رسمی شرکت شما شروع می‌شود و شما می‌توانید به خرید و فروش و معامله بپردازید. خوشبختانه بانک ‌های خدمات ‌دهنده زیادی در شهر دبی و شهرهای دیگر کشور امارات قرار دارند که خدمات خوبی را در این زمینه به شما ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با باز کردن حساب در یکی از شعب این بانک‌ ها، فعالیت رسمی خودتان را شروع کنید. 

جذب نیرو و شروع روند کار 

در انتها برای ثبت شرکت در امارات، شما می‌توانید در صورت نیاز به تکمیل کادر کارمندان خودتان بپردازید. در ادامه نیز می‌توانید برای همسر و فرزندان خودتان اقامت بگیرید و آن ‌ها را نیز در شهر مورد نظر خودتان اسکان دهید. اگر قرار است نیروی متخصص مدنظر خودتان را نیز از ایران ببرید، باید برای آن ‌ها نیز ویزا دریافت کنید و نام تمامی آن‌ ها و مدارکشان را نیز هنگام ثبت شرکت ارائه دهید.

اما اگر می‌خواهید از مقیمان کشور امارات به جذب نیرو بپردازید، می‌توانید بدون هیچ ‌گونه مشکلی با انتشار آگهی، نیروی مورد نظر خودتان را جذب کنید. به این موضوع توجه داشته باشید که تمامی روند استخدام و ارائه بیمه کارمندان شما باید به‌ صورت کاملاً قانونی طی شود.

نکات نهایی ثبت شرکت در امارات

ما در این محتوا به‌ طور کامل برای شما در رابطه با مراحل ثبت شرکت در امارات صحبت کردیم. نکته قابل‌ توجهی که دقت به آن خالی از لطف نیست استفاده از خدمات متخصصانی است که در این زمینه فعالیت مناسبی دارند. شرکت مدیران جز آن دسته از شرکت ‌هایی است که می‌تواند در تمامی مراحل ثبت شرکت در امارات راهنمای شما باشد.

متخصصان فعال در این شرکت تمام تلاششان را می‌کنند تا تمامی مراحل ثبت شرکت را به ‌صورت کاملاً دقیق طی کنند تا هیچ‌ گونه مشکلی برای شما به وجود نیاید. دردصورتی‌که نیاز دارید تا از خدمات یک شرکت معتبر در این زمینه بهره‌ ببرید، حتما سری به سایت شرکت خدمات اداری مدیران بزنید.

با استفاده از خدمات این شرکت شما می‌توانید صفر تا صد روند ثبت شرکت در امارات را به‌ صورت قانونی و حرفه‌ای طی کنید و هم در هزینه و هم در زمان خودتان صرفه ‌جویی کنید. مشاوران این شرکت به شما می‌گویند که در هر مرحله‌ای چه اقدامی نیاز است تا شما در سریع‌ترین زمان ممکن به هدف خود برسید

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.