رستوران کلبه درویش کیش

رستوران کلبه درویش کیش
0

رستوران کلبه درویش کیش : در سال1382 تاسیس شده است و در غرب جزیره زیبای کیش، واقع شده است که از مناظر جذاب و دل انگیزی برخوردار است. اگر شما، به عنوان یک کیشوند و یا توریست، قصد کیش گردی و سفر به کیش را دارید و طرفدار مکان های سنتی و ناب هستید؛ رستوران کلبه درویش کیش، در خدمت شماست!

درحقیقت، یکی از رستوران های سنتی ای که میتوان به عنوان یک سفره خانه اصیل و سنتی در نزدیکی ساحل زیبای کیش، عنوان کرد؛ رستوران کلبه درویش کیش می باشد که با تنوع غذایی و کیفیتی فوق العاده، لذت سرو غذایی خوشمزه را، در یک فضایی ناب و دنج، نصیب شما می کند؛ چراکه؛ تفریح و آرامش را، میتوانید در در کنار طعم بینظیر غذایی ایرانی، در چشم انداز جذاب ساحلی، تجربه کنید و یک تجربه دلنشین را، به دور از شلوغی و دغدغه، برای خود داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر، در رابطه با رستوران کلبه دوریش کیش، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

کیش، فرصتی برای گردش و آرامش!

از آنجایی که آدمی ذاتا دوستدار تفریح و تفرج می باشد؛ همواره شاد زیستن جزئی از سرشت اوست؛ از این رو، همواره مکان های جذاب و گردشگری، جهت تفریحو گردش افراد بنا شده است که بساط شادی و تفریحی سالم را، بنا میکند؛ به طوری که یک سفر خوب و مفرح، میتواند؛ چند ماه یک فرد را بسازد و انرژی فوق العاده ای را، به او ببخشد.

همانطور که میدانید جزیره زیبا و رویایی کیش، یکی از مناطق گردشگری محبوب ایرانیان و جهانیان نیز، تلقی میشود که سالانه پذیرای افراد زیادی از مکان های مختلف نیز، می باشد. تفریحات جزیره زیبای کیش بسیار متنوع می باشد؛ از چشم اندازهای دلنشین و طبیعت ناب آن گرفته تا ساحل دیدنی، پارک های آبی، کنسرت های پرشور، رستوران ها و کافه های مجهز و زیبا، امکانات و تفریحات دریایی مهیج، مراکز خرید متنوع و… که همه این موازد با کیفیت و لذتی ناب میتواند همراه باشد.

رستوران کلبه درویش کیش
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

یکی از تفریحات کیش، رستوران کلبه دوریش کیش است که در ادامه به جذابیت این مکان دنج و دلنشین خواهیم پرداخت.

جذابیت ها و امکانات رستوران کلبه درویش کیش

از آنجایی که رستوران کلبه درویش کیش، دارای امکانات و همچنین مزایای جذابی هست؛ همواره مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است که طرفداران خاص خودش را، دارد؛ چراکه؛ لذت طعمی اصیل و ناب در چشم اندازی زیبا و در نزدیک ترین مکان ممکن به ساحل ودریا، آرامشی فوق العاده ای را، نصیب افراد میکند که میتواند یک تجربه دل انگیز و رویایی برای شما، باشد

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

امکانات ضروری کلبه درویش

رستوران کلبه درویش کیش، مجهز به سرویس بهداشتی، دسترسی به اینترنت، سیستم تهویه هوا، فضایی دنج و دلنشین، و مکان های راحت برای نشستن و دیگر امکانات عمومی نیز، هست که میتواند؛ لحظات آرام و دلنشینی را، در کنار دریایی مواج و زیبا را، برای شما، به ارمغان آورد.

فضای جذاب کلبه درویش

با توجه به اینکه، در فضای داخلی رستوران کلبه درویش کیش، میزهای سنتی و صندلی های مناسب نیز، تعبیه شده است و همچنین؛ در فضای بیرونی هم مانند داخل رستوران، تخت های سنتی و فضای نشستن نیز، وجود دارد؛ انتخاب محل سرو غذا را، به اختیار شما گذاشته است و شما میتوانید، به میل خود، محل نشستن و سرو غذای خود را، انتخاب کنید و چه بهتر است که در فضای بیرونی رو به دریا، طعم یک غذای ناب ایرانی را، بچشید.

مکانیت مناسب رستوران کلبه درویش کیش

بهتر است بدانید که رستوران کلبه درویش کیش، یکی از رستوران های سنتی و سفره خانه های ایرانی کیش است که در نزدیک ترین مکان ممکن به دریا واقع شده است و شما میتوانید همراه با غذا خورد، از تماشای مناظر طبیعی و دلنشین دریای زیبا، لذت ببرید.

همچنین؛ رستوران کلبه درویش کیش، به مکان های دیگری مثل، کشتی یونانی و… نزدیک می باشد و شما میتوانید تفریحات و مکان های متنوعی را، در نزدیکی آن، تجربه نمایید.

فهرست غذایی رستوران کلبه درویش کیش

رستوران کلبه درویش کیش، دارای منوی متنوعی از غذاهای اصیل و به نام ایرانی می باشد؛ مانند، میرزاقاسمی، قرمه سبزی، انواع کباب ها، چلوها و… که شما میتوانید؛ حسابی، دلی از عذا درآورید و در صورت تمایل انواع نوشیدنی ها و همچنین قلیان را، در اختیار داشته باشید. یکی از مزیت های رستوران کلبه درویش کیش، وجود منوی غذایی مخصوص گیاهخواران، می باشد که افراد گیاهخوار میتوانند؛ هر کدام از انواع غذاهای گیاهی را، با بهترین کیفیت و خوشمزه ترین طعم، در اختیار داشته باشند.

همچنین رستوران کلبه درویش کیش، تمامی غذاهای خوش و متنوع را، با کیفیتی عالی و قیمتی معمولی، در اختیار مشتریان عزیز، قرار میدهد.

در رستوران کلبه درویش کیش، با خودت خلوت کن!

همه ما گاهی، در مسیر زندگی و در پیچ  و تاب های روزمره، دچار سردرگرمی و یا ناامیدی و خستگی میشویم که نیاز به یک خلوت و سکوت و یا آرامش خاصی نیز، داریم که بتوانیم با کمی خلوت کردن، دوباره سرپا شویم و روحیه خود را، برای اهداف خود نیز، احیا کنیم؛ گاهی در راستای این نیاز، میتوانیم برای خود هدیه ای بگیریم و از خودمان برای اینکه تا اکنون، پا به پای مان بوده تشکر کنیم؛ درحقیقت ترفندهای ایچنینی زیادی در روانشناسی می باشد که میتواند به انگیزه و لذت درونی شما نیز، کمک کند.

تور کیش از مبدا شما مثلا تور کیش از کرمان را می توانید از سفرآس 24 تهیه کنید.

اگر شما اهل سیر و سفر هستید؛ میتوانید برای خوش گذرانی ای چند روزه، با توجه به سلیقه خود، یک انتخاب بی نظیر کنید. اگر شما اهل دریا، ساحل، سکوت، آرامش و… هستید؛ میتوانید از تور سفر به کیش استفاده کنید؛ همچنین؛ میتوانید؛ با توجه به مزایای رستوران کلبه درویش کیش، این مکان آرام و دنج را، امتحان کنید و یک روز به یادماندنی ای را، به خود هدیه دهید و با استفاده از دیگر امکانات و تفریحات جزیره زیبای کیش، لذت سفر خود را، چندین برابر کنید

اطلاعات مهم مربوط به رستوران کلبه درویش کیش

رستوران کلبه درویش کیش

با توجا به مزایا و امکانات موجود در رستوران کلبه درویش کیش، ممکن است هر فردی مشتاق شود تا حدااقل یک بار، طعم غذای اصیل ایرانی را، در کنار ساحل و در این رستوران دنج و آرام، بچشد. اگر شما از تور سفر با هواپیما به کیش، استفاده میکنید؛ میتوانید؛ از رستوران کلبه درویش کیش، دیدن نمایید و نکات مربوط به این سفره خانه سنتی ساحل کیش را، در ادامه مطالعه نمایید.

  • ظرفیت رستوران کلبه درویش کیش، 50 نفر می باشد که برای نشستن، دو بخش داخلی و خارجی را، دارا است.
  • با توجه به اقلیم و آب و هوای جزیره زیبای کیش، بهتر است؛ در فصول گرم از فضای داخلی و در فصول سرد، از فضای خنک بیرون رستوران، استفاده کرده و لذت ببرید.
  • وجود فضای کافی در اطراف، رستوران کلبه درویش کیش، نگرانی ای برای جای پارک، باقی نمیگذارد.
  • یکی از مناطق تاریخی و جذاب کیش، کشتی زیبای یونانی، است که با توجه به نزدیکی آن به رستوران کلبه درویش کیش، میتوانید بعد از یک تفریح عالی، خستگی خود را، در این سفره خانه سنتی و زیبا، رفع کنید و با سفارش ی غذای خوشمزه، لذت ببرید.
  • رستوران کلبه درویش کیش، بصورت تمام روز، در خدمت شهروندان و توریست های عزیز می باشد.
  • همچنین سفره خانه سنتی کلبه درویش، بصورت، صبحانه، ناهار، شام، در سه وعده اصلی، در خدمت شما، می باشد.
  • فضای زیبا و معماری جذاب این رستوران، میتواند عکس های خوبی را، برای شما، به یادگار بگذارد؛ پس به همراه داشتن دوربین عکاسی و یا تلفن همراه خود، جهت عکاسی را، از یاد نبرید.

تایم کاری و آدرس رستوران کلبه درویش کیش

برای سفر به جزیره جذاب و دیدنی کیش و رفتن به این رستوران دنج و دلنشین، بهتر است که لوکیش آن را، داشته باشید و یا آدرس را، در انتها، مشاهده نمایید.همچنین از ساعت 14 الی 2 بامداد، رستوران کلبه درویش کیش باز است و در با غذاها و نوشیدنی های متنوع، چای و قلیان، در خدمت شما عزیزان، می باشد.

آدرس رستوران کلبه درویش کیش:
جزیره کیش، ساختمان ساحلی 2، جاده جهان، بعد از کشتی یونانی، رستوران کلبه درویش کیش.

در نهایت رستوران کلبه درویش کیش، آرامش سفر به کیش!

بنابراین؛ با توجه به موقعیت رستوران کلبه درویش کیش که در فضایی دلنشین و در کناره ساحل زیبای جزیره کیش، بنا شده است؛ میتواند یک تجربه نابی را، برای شما بسازد. همچنین با توجه به قیمت مناسب و حد معمول این رستوران، میتوانید با مناسب ترین هزینه ممکن، غذایی با کیفیت و خوش طعم را، در کنار ساحل، پس از تفریح در کنار دریا، تجربه کنید و از یک تجربه جدید لذت ببرید.

شما به عنوان یک توریست نیز، میتوانید بعد از تفریحات متنوع در جزیره مهیج و جذاب کیش، به عنوان آخرین تفریحات خود، از رستوران کلبه درویش کیش نیز، دیدن کنید و استفاده نمایید و آرامش این مکان لذت بخش را، برای رسیدن به مقصد، به خود، تزریق کنید و با خاطره ای خوش و آرامشی ناب، این جزیره زیبا را، ترک کنید.

شما میتوانید برای استفاده از دیگر امکانات جزیره کیش، رزرو هتل ها، پارک ها، کنسرت ها و… بصورت حضوری و یا آنلاین نیز، از طریق سایت های معتبر، اقدام نمایید و یک برنامه ریزی دقیقی برای، سفر و گردش، چند روزه و یا ماهانه خود، داشته باشید.

4.2/5 - (5 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.