معرفی کشتی های تفریحی استانبول

کشتی های تفریحی استانبول
0

کشتی های تفریحی استانبول یکی از خاص ترین تفریحات استانبول زیبا به حساب می ایند.این تفریح خاص به شما این امکان را می‌دهد که علاوه بر کشتی سواری از انبوه مرغ های دریایی دیدن کنید. شما با دیدن عکس کشتی های تفریحی استانبول می توانید تصمیم بگیرید که چه کشتی را برای سفرتان انتخاب کنید.

 تور کشتی اینترنشنال استانبول

  همانطور که از نامش مشخص است مربوط به شرکت‌های بین‌المللی است و توریست های زیادی از شهر و کشور های مختلف در آن شرکت می کنند. این کشتی به دو دسته کشتی  های ترک و کشتی های اروپایی تقسیم بندی می شود.

 این کشتی ها بسیار منحصر به فرد هستند و برای شما یک شب ماندگار را ثبت می کند.

کشتی کروز چیست؟

کشتی های تفریحی استانبول
کشتی های تفریحی استانبول
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

یکی از تفریحاتی که در استانبول وجود دارد، کشتی کروز است.کشتی های تفریحی استانبول یکی از خاص ترین تفریحات استانبول زیبا به حساب می ایند.این تفریح خاص به شما این امکان را می‌دهد که علاوه بر کشتی سواری از انبوه مرغ های دریایی دیدن کنید. شما با دیدن عکس کشتی های تفریحی استانبول می توانید تصمیم بگیرید که چه کشتی را برای سفرتان انتخاب کنید.

پرندگانی که در این قسمت هستند بی محابا به سمت کشتی می آیند و اگر غذای پرنده برایشان بریزید  به نزدیک شما می ایند.

 از دیگر جذابیت‌های کشتی سواری که وجود دارد، این است که می توانید  طلوع و غروب آفتاب را در روی دریا مشاهده کنید.  تور های کشتی  در سه بازه صبح ظهر شب در حال برگزاری هستند با توجه به شرایط آن زمان و نوع سفرتان می توانید از این تورها دیدن کنید.

 امکانات منحصر به فردی دارد خواننده های معروف ایرانی ترکی یا حتی انگلیسی در این کشتی مدام در حال اجرا هستند و برخی از نمایش‌های سنتی رقص و آواز های ترکی در این کشتی ها اجرا می شوند .

می توانید در کشتی  به صرف ناهار و شام و میان وعده بپردازید. تورهای کشتی سواری را می توانید از طریق سایت های معتبر گردشگری  رزرو کنید.

 اگر سفرتان به همراه تور  است و تورتان  به صورت گروهی است می توانید از تورلیدر  خود بخواهید تا برایتان انواع کشتی کروز را توضیح دهد و هزینه هایشان را برایتان بازگو کند. در کشتی های تفریحی استانبول  می توانید اوقات خوشی را سپری کنید و این کشتی ها باعث می شود تا سفری خاص را تجربه کنید و از تمام لحظاتتان در استانبول لذت ببرید.

 معمولا کشتی های تفریحی استانبول با آژانس‌های گردشگری مختلف همکاری می‌کنند و  اگر دشوار پسند هستید، به یکی از نمایندگی‌های تورهای استانبول در ایران مراجعه کنید و این تور  را قبل از اینکه عازم  سفر شدید انتخاب کنید.

 هزینه تور های کروز و کشتی های تفریحی استانبول  بسیار مختلف است و  هر چقدر برنامه های جانبی ان ها بیشتر باشد،قیمت آنها بالاتر می رود.

استانبول یکی از شهرهایی است که جاذبه  دیدنی بسیاری دارد. امروزه کشتی کروز به یکی از تفریحات بسیار خاص و دیدنی در استانبول تبدیل شده است.

دیدن بسفر زیبا با استفاده از این تور کشتی کروز ممکن است. شهر استانبول با توجه به ساحلی بودن ان  سفری زیبا را برای شما  فراهم می‌کند.

 این تورها به صورت شبانه برگزار می‌شوند و معمولاً ساعت برگزاری ان ها  ۸ تا ۱۲ شب است. در ان ها انواع رقص های ایرانی و ترکی و انگلیسی اجرا می شوند. در استانبول کشتی های مختلف وجود دارد که به سمت  این تنگه زیبا حرکت می کنند. این کشتی ها با  تعداد ظرفیت و امکانات با هم متفاوت هستند .

اگر کشتی بزرگتر باشد ظرفیت بیشتری را در خود جای می دهد. انواع تور کشتی استانبول به دو دسته ایرانی و غیر ایرانی تقسیم بندی می شود که شما با توجه به نیازتان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

در تور کشتی ایرانی استانبول تمام برنامه ها و خواننده ها و حتی مسافران ایرانی هستند. موزیک زنده ای که  شروع می شود ایرانی می باشد همه شرکت‌کنندگانی که در این کشتی حضور دارند  ایرانی هستند.

این کشتی قیمتی بسیار مناسب نسبت به کشتی های بین المللی که در استانبول هستند، دارد. بازه قیمتی این کشتی در حال حاضر بین ۲۰ تا ۳۵  دلار آمریکا است. کشتی تفریحی ایرانی از جمله کشتی های منحصر به فردی هستند که  به  انواع مختلف تقسیم بندی می شود.

تور کشتی سوداتور استانبول

 از تورهای منحصر به فردی که در استانبول مختص ایرانیان است و خواننده های ایرانی در آن اجرا می‌کند، کشتی سوداتور است.

این کشتی بسیار مجلل است و در سه طبقه طراحی شده است. در  هفته 4 روز  از  تنگه بسفر حرکت می‌کند و کنسرت خوانندگان در این کشتی برگزار می‌شود. سرویس و کیفیت این کشتی بسیار منحصر به فرد است و غذاهای ایرانی معمولا در آن طبخ می شود.

 از جمله غذاهای سرخ شده که در این کشتی وجود دارد ماهی کباب، کوبیده و جوجه کباب است.  جایگاه کشتی به دو دسته از ۷۰ تا ۱۰۰ دلار شروع می‌شود. جایگاه وی آی پی از ۱۲۰ دلار شروع می‌شود و جایگاه وی vip حدود ۱۵۰ دلار است.

 البته قیمت کشتی ثابت نیست و در طول زمان های پر مسافر قیمت آن افزایش پیدا می‌کند و برای کنسرت های مختلف متفاوت است.نحوه پرداخت بلیت این کشتی به صورت پیش پرداخت است؛  یعنی شما قبل از اینکه وارد این کشتی شوید  باید بلیطش را تهیه کنید. کشتی های تفریحی استانبول بسیار خاص هستند. با کشتی های تفریحی استانبول شما می توانید سفری خاص را تجربه کنید.

 تور کشتی هلپر استانبول

 یکی از تورهای کشتی که در استانبول بسیار مشهور است و مربوط به شرکت توریستی است کشتی  هلپر است و جز کشتی های درجه یک محسوب می شود. ظرفیت آن حدود ۵۰۰ نفر است که سفری  بسیار شادی را برای شما ایجاد می‌کند.زمانی که در این کشتی  وجود دارید حدود ۴ تا ۵ ساعت می توانید مشغول تفریح و پایکوبی باشید.

 شما می توانید از ساعت ۷ و نیم تا ۱۲ و نیم صبح در این کشتی حضور داشته باشید. شما در این کشتی با منظره بسیار زیبا در این تنگه مواجهه می‌شوید که واقعا دیدنی است و لذت سفرتان را چندین برابر می کند.

 کودکانی که  زیر ۳ سال هستند قیمت این بلیط برای ان ها رایگان است.

کودکانی که زیر  ۱۲ سال هستند قیمت بلیط برایشان نصف است.

این کشتی برای مسافران  خدمات ترانسفر رایگان را ارائه می دهد امتیاز مثبتی که برای تور کشتی استانبول وجود دارد عدم پذیرش افراد مجرد است که  فرصت مناسب تفریحات خانوادگی را برای شما فراهم می‌کند.

 قیمت کشتی با  کل خدمات آن حدود ۳۰ دلار است و نسبت به درجه کیفیت آن بسیار مناسب است.

 نحوه پرداخت کشتی هم همانند کشتی قبلی به صورت پیش پرداخت است و بخشی از آن را به صورت نقدی می توانید پرداخت کنید.

کشتی تفریحی آرش

  از کشتی هایی  که بسیار منحصر به فرد هستند  و نسبت به کشتی های دیگر ارزان تر می باشد کشتی تفریحی آرش است.

کشتی های تفریحی استانبول هم از ۸ صبح تا حوالی نیمه شب ادامه دارد و هر موقع هر زمان که بخواهید می توانید وارد این کشتی شوید.

انواع  غذا ایرانی در آن سرو می‌شود و تمام  دسرهای ایرانی در آن موجود است موسیقی زنده به صورت دقیق و با کیفیت در آن اجرا می‌شود.

 انواع نوشیدنی های خوشمزه ترانسفر رفت و برگشت را می توانید در این کشتی پیدا کنید. این کشتی  یکی از بهترین و منحصر به فرد ترین کشتی های ترکیه است افراد ایرانی معمولاً از این کشتی استفاده می کنند.

بلیط کشتی‌ها زیبای استانبول را از کدام اسکله‌ها می توان تهیه کرد؟

برای خرید تورهای کامل نیز یکی از بشیکتاش (Besiktas)، اوسکودار (Uskudar)، کانلیجا (Kanlica)، ساریر (Sariyer)، روملی کاواگی (Rumeli Kavagi) و آنادولو کاواگی (Anadolu Kavagi) را انتخاب نمایید.

رزرو تور کشتی استانبول

برای اینکه در تور استانبول سفری هیجان انگیز را داشته باشید می توانید در تورهای کشتی وقت بگذرانید.

این تورها محلی سرگرم کننده هستند. اگر می خواهید سفر هیجان انگیز را داشته باشید به شما پیشنهاد می کنم که تور کشتی استانبول  خود را در برنامه سفرتان جای دهید.

 قیمت های این تورها بسیار مختلف هستند در تورهایی که لوکس تر هستند می توانید از موسیقی زنده همراه با رقص و  میزهای اختصاصی و تور لیدر  هایی که به چند زبان مسلط هستند بهره مند شوید

 همچنین تورها خدمات عالی را در اختیارتان قرار می دهند وسایل  حمل و نقل ابی که در استانبول در حال رفت و آمد هستند سبب می‌شوند که شما سفری هیجان انگیز را تجربه کنید.

با  این کشتی ها و قایق ها می توانید از مناطق دیدنی استانبول مثل: پل بغاز کاخ‌های مشرف به تنگه بسفر و….  دیدن کنید.

 تور بغاز استانبول، از زیبا ترین کشتی های تفریحی استانبول

کشتی های تفریحی استانبول
کشتی های تفریحی استانبول

 عکس کشتی های تفریحی استانبول بسیار زیبا هستند ولی به قول ان جمله معروف شنیدن کی بود مانند دیدن و این عکس ها تا واقیعت فاصله بسیار زیادی دارند با دیدن این کشتی های زیبا مطمئنا به وجد می ایید.

یکی از تور های منحصر به فردی که کارایی بسیار زیادی دارد تور بغاز  استانبول است. این تور  به محل اقامت آن بسیار نزدیک است این تور کشتی کارایی بسیار زیادی دارد و در ان می توانید ساعت ها از ازدحام و شلوغی شهر به دور باشید.

 عکس کشتی های تفریحی استانبول در  همه مراکز گردشگری استانبول وجود دارد.  

4.2/5 - (4 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.