بالون سواری کیش؛ آسمان گردی در جزیره

بالون سواری کیش
0

بالون سواری کیش از آن دسته تفریحاتی است که به آرزوی بشر برای پرواز تحقق می بخشد. این تفریح دوست داشتنی یکی از مدرن ترین ورزش های کیش است.

مطمئناً بسیاری از گردشگران کیش را به سمت خود جذب خواهد کرد و در دسته تفریحات پرطرفدار تور کیش قرار خواهد گرفت. بالون پس از جایروکوپتر دومین تفریح کیش است که به صورت هوایی انجام می شود.

این ورزش برای بانوان و آقایان قابل انجام است و امکان رزرو آن نیز وجود دارد. بالون سواری در کیش از خدمات خاصی برخوردار است و شما می توانید با خرید بلیط آن یکی از بهترین تجربه های آسمان گردی را در کیش تجربه کنید.

بالون سواری کیش چگونه است؟

مسیر پرواز بالون سواری کیش از اسکله عرب ها آغاز می شود و تا یکی از بهترین جاذبه های کیش یعنی کشتی یونانی ادامه دارد.

در این ورزش شما وارد سبد بالون می شوید که با ریسمانی محکم به چتر بالون وصل شده است. مدت پرواز بالون سواری کیش یک ساعت به طول می انجامد و فرصت خوبی برای کسب بهترین تجربه های تفریحی است .

در این پرواز یک کاپیتان کار آزموده شما را همراهی می کند و شما از پرواز در ارتفاع صد متری لذت خواهید برد. تعداد افرادی که در بالون قرار می گیرند به وزن افراد و همچنین شرایط جوی بستگی دارد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

شما برای انجام این ورزش یک جلسه آموزشی را نیز خواهید گذراند و پس از آن می توانید با خیال راحت به سواری مشغول شوید.

در این ورزش از بیمه هم برخوردار خواهید بود. نکته دیگر اینکه می توانید از خدمات عکاسی بالون سواری کیش نیز استفاده نمایید و خاطرات بالون سواری خود را ماندگار کنید.

کیش؛ مقصد تفریحات دوست داشتنی

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

کیش یکی از بهترین مقاصد گردشکری ایران است که توانسته پای بسیاری از مسافران را به خود باز کند و حتی در سال های اخیر جایگزین خوبی برای سفرهای پر هزینه خارجی شود.

این جزیره فرصت های بسیاری را پیش روی مسافران خود قرار می دهد و به همین جهت بسیار پر طرفدار و محبوب است. در میان تمام فرصت های موجود در کیش تفریحات داستانی جداگانه دارند.

سخت است به کیش سفر کنید و از تفریحات آن بهره ای نبرید. تفریحات کیش جذاب ترین قسمت سفر به این جزیره محسوب می شوند.

تفریحاتی که کیش را به یک مقصد فوق العاده دوست داشتنی بدل کرده اند. جزیره کیش در سال چیزی حدود سه میلیون مسافر دارد که در این میان اغلب مسافران به انگیزه گردش و تفریح سفر کرده اند.

تفریحات کیش بسیار متنوع هستند و می توانند سلایق مختلف مسافران را پوشش دهند. این تفریحات با توجه به مکان برگزاری، میزان هیجان تزریقی و همچنین قیمت انواع مختلفی دارند و این تنوع یکی از بهترین ویژگی های آن هاست.

شما می توانید در زیر آب، روی آب، آسمان و زمین در صحرا این تفریحات را تجربه کنید. اگر به تفریحات و ورزش های هوایی علاقه مند هستید با ما باشید تا یکی از مدرن ترین و جذاب ترین این تفریحات را به شما معرفی کنیم.

دومین تجربه پرواز در آسمان کیش

طرفداران کیش روز به روز بیشتر می شوند و آمار مسافرات به جزیره هر زمان بالاتر می رود. این امر سبب شده کیش برای مسافران خود هر روز از جاذبه ای جدید رونمایی کند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

به این ترتیب روز به روز به جمع تفریحات مدرن این جزیره افزوده می شود و مسافران می توانند فرصت های تفریحی بیشتری را در این منطقه در اختیار داشته باشند.

یکی از تفریحات مدرن کیش که تازگی ها از آن رونمایی شده بالون سواری کیش است. این ورزش دومین تجربه پرواز در آسمان کیش است.

پیش از این مسافران جزیره با سوار شدن بر جایروکوپتر کیش می توانستند آسمان گردی را در کیش تجربه کنند.

اکنون با سوار شدن بر بالون سواری کیش نیز می توانید این تجربه هیجان انگیز را به تجارب کیش گردی خود اضافه کنند.

برای تور کیش از تبریز می توانید روی تجربه کارشناسان  حساب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.