جاذبه هایی که در کیش نباید از دست داد

جاذبه های کیش
0

کیش یکی از پرجاذبه ترین مقاصد توریستی در ایران است. جاذبه های کیش در دسته های مختلفی قرار می گیرند و هر کدام بهره ای خاص را نصیب مسافران می کنند. در این شهر هر مسافری با هر سلیقه ای می تواند از جاذبه هایی خاص دیدن کند. تنوع جاذبه های این شهر سبب شده مسافران در پی پیدا کردن بهترین جاذبه ها باشند. تجربه مسافران کیش و همچنین کارشناسان تور کیش دقیقه 90 در این زمینه بسیار کمک کننده است. ما با توجه به این تجربه ها لیستی از بهترین جاذبه های کیش را در دسته های مختلف به شما معرفی می کنیم.

جاذبه های طبیعی کیش

یکی از مهم ترین جاذبه های هر شهری مناطق طبیعی هستند. در کیش نیز می توانید از مناطق طبیعی و بکر بسیاری دیدن کنید. موقعیت دریایی این جزیره سبب وجود انواع چشم اندازهای ناب و مناظر شگفت انگیز شده که می تواند برای مسافران جذاب باشد. ساحل مرجان، کشتی یونانی، بوستان آهوان، جزیره هندورابی از مهم ترین این جاذبه ها هستند. انواع پارک های ساحلی در این شهر نیز می توانند مورد بازدید گردشگران قرار گیرند.

جاذبه های تفریحی کیش

تفریحات کیش یکی از محبوب ترین جاذبه های این جزیره هستند. بسیاری از مسافران کیش به شوق این تفریحات راهی این جزیره شده اند. سایت های گردشری مختلف نیز با آگاهی از چنین امری خدمات تور خود را روی انواع خدمات تفریحی متمرکز کرده اند. تفریحات کیش در دسته های متنوعی قرار می گیرند که به طور کلی می توان آن ها را به دو دسته تفریحات آبی کیش و تفریحات غیر آبی تقسیم کرد.

کیش؛ مقصدی برای تجربه های ناب

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

کیش در میان مقاصد گردشگری ایران از جایگاهی خاص برخوردار است. آمار مسافرت به این شهر نشان می دهد که کیش توانسته از تمام قابلیت های خود در جذب گردشگر بهره بگیرد. سالانه حدود سه میلیون نفر از این جزیره دیدن می کنند که شامل گردشگران ایرانی و توریست های خارجی می شوند. البته تعداد علاقه مندان به سفر کیش در این آمار محاسبه نشده. چرا که بسیاری از افراد با وجود تمایل به سفر به دلیل شرایط خاص نمی توانند راهی این جزیره شوند.

در هر دو دسته از این تفریحات نیز می توانید شاهد دسته بندی های دیگری باشید. جزیره کیش با این تفریحات متنوع می تواند برای هر کدام از مسافرانش پیشنهادی ارائه کند. پاراسل، شاتل، فلای بورد، قایق دیوانه، اسکوتر زیر دریایی، غواصی، بانجی جامپینگ و پینت بال از محبوب ترین جاذبه های تفریحی کیش هستند. تور تابستانه کیش از تهران یکی از بهترین فرصت ها برای انجام تفریحات دریایی کیش است.

اغلب مسافران این جزیره با انگیزه گردش و تفریح سفر خود را آغاز کرده اند. در این جزیره برای تفریح و گردش فرصت های بسیاری فراهم است. البته این جزیره فرصت های دیگری را نیز در اختیار مسافران خود قرار می دهد که خرید یکی از مهم ترین آن هاست. به هر حال مسافران این شهر باید توجه داشته باشند که جاذبه های این شهر فراوان اند و در دسته های مختلفی قرار دارند. بنابراین لازم است پیش از سفر برنامه دقیقی برای کیش گردی بچینید تا تجربه بهتری از سفر به این جزیره داشته باشند. مهم ترین جاذبه های کیش را می توان در دسته های جاذبه های سنتی و تاریخی، طبیعی، تفریحی و تجاری جای داد.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

مکان های باستانی

کیش جزیره پر قدمت خلیج فارس است که با وجود پیشروی در دنیای مدرن هنوز هم تاریخ خود را حفظ کرده است. انواع بناهای سنتی این شهر که تاریخ ایران را در خود ثبت کرده اند اکنون مسافران جزیره را به خود فرا می خوانند. علاقه مندان به فضاهای تاریخی و سنتی می توانند فرصت های بسیاری را در این شهر داشته باشند. مهم ترین و پر بازدیدترین جاذبه های سنتی کیش را می توانید در دو شهر زیر زمینی کاریز کیش و شهر باستانی حریره ببینید. این دو شهر دارای انواع نشانه ها از معماری و فرهنگ و سنت ایرانی هستند که می تواند برای علاقه مندان به بناهای تاریخی جذاب باشد.

4.2/5 - (4 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.