تحصیل در کیش؛ یک فرصت چند منظوره

تحصیل در کیش
0

اغلب مسافران جزیره آن را با جاذبه ها و تفریحاتش می شناسند و کمتر کسی است که از فرصت تحصیل درکیش چیزی شنیده باشد.

باید بدانید که کیش چون دیگر شهرهای مطرح می تواند مقصدی برای تحصیل باشد. البته تحصیل در این جزیره خود فرصت های ویژه ای را نصیب شما می کند که از آن پشیمان نخواهید شد.

شاید تا کنون کیش را با عنوان های متعددی چون «یکی از پر بازدیدترین مقاصد گردشگری ایران»،  «سرزمین تفریحات مهیج»، «شهر جاذبه های چشم نواز»، «جایگاهی برای هتل های فوق العاده» و «مکانی برای خریدهای عالی» در ذهن داشته باشید.

البته ذهنیت شما درست است. این شهر در تمام این زمینه ها می تواند بهترین مقصد قرار گیرد اما یکی از قابلیت های این جزیره در امکانات فراهم آمده درآن برای تحصیل است.

شاید تعجب کنید اگر بشنوید کیش دانشگاهی ترین شهر ایران است. این شهر 91 کیلومتر مربعی در هر 18/3 کیلومتر مربع یک دانشگاه دارد.

این آمار بالا نشان می دهد افراد بسیاری این شهر به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب کرده اند. اما آیا این شهر برای تحصیل هم مناسب است و یا صرفاً به خاطر جاذبه هایش مقصد تحصیلی قرار گرفته است؟

وضعیت تحصیل در کیش چگونه است؟

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

شهر های پیشرفته عموماً باید دارای انواع امکانات آموزشی باشد. کیش نیز به سبب پیشرفت های سریعی که در دهه های اخیر داشته است متناسب با آن  انواع امکانات آموزشی را فراهم آورده.

انواع مدارس دولتی و غیر دولتی و دانشگاه های معتبر در این جزیره احداث شده اند تا پاسخگوی نیاز آموزشی ساکنان و مهمانان جزیره باشند.

چه ساکنان این جزیره و چه کسانی که برای کار و تجارت در این جزیره زندگی می کنند نیاز به آموزش دارند و به همین منظور در این سرزمین امکانات آموزشی مطلوبی فراهم شده است. شما می توانید برای تحصیل در کیش از اول ابتدایی تا دکترا روی این جزیره حساب کنید.

برای رزرو تور ارزان قیمت کیش از تهران می توانید به سایت سفرآس 24 مراجعه کنید و از قیمت تور با خبر شوید

آیا دانشگاه های کیش برای تحصیل مناسب است؟

دانشگاه های کیش دانشگاه هایی بین المللی هستند و این به سبب بین المللی بودن خود این مقصد است. در این شهر دانشگاه های مختلفی چون دانشگاه صنعتی شریف کیش، پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران، دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش و دانشگاه علمی کاربردی کیش مشغول فعالیت هستند.

شما تقریباً برای تحصیل در کیش در تمامی رشته ها می توانید دانشگاه های کیش را انتخاب کنید. هر چند رشته های مربوط به بازرگانی به سبب قابلیت های تجاری این جزیره پررونق تر و پر طرفدارتر به نظر می رسند.

در مورد کیفیت این دانشگاه ها باید گفت که دانشگاه صنعتی شریف کیش و پردیس بین المللی کیش که پردیس هایی از دانشگاه های تهران هستند برای تحصیل در کیش بهترین دانشگاه های این جزیره می باشند و مدارک آنها نیز بسیار معتبر است.

برای تحصیل در کیش نیز می توانید روی برخی از این دانشگاه ها بخصوص دانشگاه آزاد کیش حساب باز کنید.

تخفیف ویژه برای رزرو تور لحظه آخری کیش از تبریز ، همین الان در سایت سفرآس 24

تحصیل در کیش، یک تیر و دو نشان

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

شما با تحصیل در کیش فرصت های دیگری را نیز نصیب خود کرده اید. این فرصت ها می تواند تفریحات کیش، بازدید از جاذبه ها و یا خرید باشد.

در واقع شما با انتخاب دانشگاه های کیش برای تحصیل با یک تیر دو نشان را زده اید. هم مشغول به تحصیل می شوید و مدرکی معتبر دریافت می کنید و هم از قابلیت های توریستی جزیره بهره مند می شوید.

البته دانشگاه های این شهر فقط شاهد حضور ساکنان جزیره نیستد بلکه بسیاری از افراد از دیگر شهرها نیز مشغول به تحصیل در دانشگاه های کیش هستند.

شما حتی حضور غیر ایرانی ها را نیز می توانید در دانشگاه های کیش ببینید. البته هزینه های تحصیل در دانشگاه های کیش تقریباً بالاست و شما باید با در نظر گرفتن چنین موضوعی دست به انتخاب بزنید.

اگر با این وجود به تحصیل در این جزیره تمایل دارید بهتر است کمی راجع به شیوه سفر به کیش نیز مطالعه کنید. به هر حال باید بدانید که کیش شهر جاذبه هاست و فرصت حضور در آن مغتنم.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.