جنگ شبخند کیش؛ جشن لبخند مسافران جزیره

شبخند
0

یکی از جنگ های بسیار جذاب شب های کیش جنگ شبخند است. این جنگ گردشگران را مهمان یکی از جذاب ترین برنامه های شبانه در جزیره می کند تا  نظر آنهایی که فکر می کنند تابستان فرصت مناسبی برای رزور تور کیش نیست را عوض کند.

در این فصل اگر چه شما با روزهایی گرم روبرو هستید و ممکن است دمای 50 درجه را نیز تجربه کنید اما فرصت های دیگری را در اختیار خواهید داشت.

جنگ های شبانه کیش، تابستان جزیره را به یکی از مناسب ترین زمان ها برای رزرو تور کیش بدل کرده اند. ضمن اینکه تفریحات آبی کیش در روزهای گرم لذت بیشتری را نصیب شما خواهد کرد. بنابراین از تور تابستان کیش غافل نباشید.

وقتی آرام آرام روشنی و گرمی روز جای خود را به خنکا و تاریکی شب می دهد و ستارگان آسمان جزیره چشمک زدن را شروع می کند کیش شما را به یک مهمانی ویژه دعوت می کند.

در این موقع مراکز تجاری تعطیل شده اند و بسیاری از تفریحات کیش نیز دیگر قابل انجام نیستند. اما این جزیره نمی گذارد شما حتی ساعتی بدون لذت را در سفرتان تجربه کنید.

درست در همین دل شب های کیش است که شما روشنی جشن های شبانه را می بینید. پس می توانید برای تجربه یک شب متفاوت روی جنگ های شبانه کیش دست بگذارید.

جنگ های شبانه را از دست ندهید

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

روز کیش را با تفریحات و بازدید از جاذبه ها سپری می کنید. به مراکز خرید سر می زنید و طعم رستوران های جزیره را می چشید. وحالا شب فرا می رسد.

کیش با برنامه های جذاب خود به شما پیشنهاد شب بیداری می دهد. مطمئن باشید از قبول این پیشنهاد پشیمان نخواهید شد. می توانید امتحان کنید.

جنگ های شبانه کیش که تا نیمه های شب ادامه دارند زمان را برای شما سریع تر از آنچه فکرش را بکنید سپری می کنند.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

در این جزیره  جنگ های شبانه متنوعی برگزار می شود که همه یک نقطه اشتراک دارند و آن اجرای آیتم های متنوع برای احترام به سلیقه های مختلف است.

این جنگ ها وظیفه دارند روز پر هیجان شما را به لبخندی از ته دل پیوند بزنند و خاطره ای زیبا از شب های کیش برای شما بسازند.

رزرو تور کیش از تهران با بهترین قیمت هم اکنون در سایت سفرآس 24

ساختن فضایی شاد و مفرح، اجرای نمایش های جذاب و دوست داشتنی، تقلید صدا، استندآپ کمدی از آیتم های این جنگ های شبانه هستند.

محل برگزاری آنها نیز عموماً هتل های جزیره هستند و شما از این امکان برخوردارید که با رزرو هتل های اجرا کننده جنگ ها دسترسی راحت تری به محل برگزاری این برنامه ها داشته باشید.

لحظه هایی سرشار از شادی در جنگ شبخند

شبخند را می توان یکی از فوق العاده ترین برنامه های شبانه در جزیره دانست که گردشگران را با خاطره ای خوب از کیش راهی خانه می کند.

این برنامه جنگ شبخند که قبلاً به نام نیک شو مشهور بود با آیتم های متنوع شما را پای خود می نشاند و لذت تور کیش شما را چند برابر می کند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

جنگ شبخند به تهیه کنندگی ایمان حسین خانی،کارگردانی مرتضی نیکروان و اجرای مرتضی صفیاری و ماهان پوریا و بسیاری دیگر از هنرمندان معروف به صحنه می رود.

آیتم های این برنامه جنگ شبخند شامل شعبده بازی، استندآپ کمدی، موسیقی زنده، لیزر شو، بلک لایت، دی جی، یادها و خاطره ها می شود.

خنده، هیجان، شگفتی و آرامش ارمغان این جنگ ویژه برای مهمانان عزیز است. جنگ بابک شو با آیتم های جذاب خود نیز می تواند شب های کیش را برای شما به یاد ماندنی کند.

آنچه در مورد جنگ شبخند باید بدانید

برای دیدن این برنامه مهمان آمفی تئاتر هتل پنج ستاره شایان کیش خواهید بود. بلیط این برنامه را می توانید از کانترهای گردشگری و هتل های کیش خریداری کنید.

شما می توانید در زمان هایی خاص شانس پیدا کردن بلیط های تخفیف خورده را نیز پیدا کنید. به یاد داشته باشید با اطمینان از برنامه های خود بلیط جنگ شبخند را رزرو کنید زیرا امکان کنسلی برای شما وجود نخواهد داشت.

دقت کنید که نیم ساعت قبل از شروع برنامه جنگ شبخند در محل برگزاری حضور داشته باشید. و در آخر اینکه این جنگ همه روزه به جز در ایام سوگواری در جزیره کیش اجرا می شود.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.