بابک شو؛ اتفاق خوب شب های جزیره

بابک شو
0

هنگام جستجو برای انتخاب یک جنگ شبانه فوق العاده در کیش قطعاً به نام بابک شو برمی خورید.

این جنگ یکی از متفاوت ترین جنگ های کل کشور است که با حضور چهره های معروف در کیش روی صحنه می رود.

آمفی تئاتر هتل میراژ کیش شب ها شاهد حضور گردشگران بسیاری است. گردشگرانی که برای حضور در جنگ بابک شو راه این هتل را پیش گرفته اند. لحظاتی همراه با شور و نشاط ارمغان این جنگ فوق العاده برای مهمانان است.

شوهای شبانه کیش یکی از مهم ترین جاذبه های این جزیره محسوب می شوند که شب های جزیره را نورانی و پر هیجان کرده اند.

جنگ هایی که تابستان را نیز برای رزرو تور کیش به یکی از بهترین زمان ها تبدیل کرده اند. شاید هنگامی که به دنبال بهترین زمان برای سفر به کیش هستید از تابستان به سبب گرما و رطوبت هوا بگذرید.

اما جشن های کیش نمی گذارند تابستان جزیره لحظات خلوتی را سپری کند. بر عکس این فصل یکی از بیشترین آمار سفر به کیش را به خود اختصاص داده است که اگر از تعطیلات تابستانی فاکتور بگیریم این جنگ ها مهم ترین دلیل آن هستند.

به هر حال در تابستان بهترین فرصت شما برای کیش گردی شب هتگام است و برگزاری این جنگ ها در شب آنها را در تابستان لذت بخش تر کرده است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

شوهای جزیره؛ لحظه های شاد گردشگران

جنگ های بسیاری در این جزیره زیبا اجرا می شوند که با برنامه های گوناگون می توانند برای مسافران جذاب باشند. لیست این شو ها بسیار متنوع است و نقطه اشتراک آنها شاید تشخیص شان را برای شما دشوار کند.

شما می توانید با اطلاع کامل از آیتم های این جنگ ها، شو مورد علاقه خود را انتخاب کنید. چیزی که اجرای جنگ ها را در کیش متفاوت تر از سایر مناطق کرده است ایجاد بستری مناسب برای اجرای برنامه های شاد در کیش است.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

این جنگ ها عموماً از اواخر شب شروع می شوند و تا پاسی از بامداد ادامه دارند. زمان برگزاری این جنگ ها را می توان یکی از دلایل پربازدید بودن آنها دانست.

زیرا در زمان برگزاری این برنامه ها تقریباً تمام بازارها و دیگر جاذبه های کیش تعطیل هستند. جشن، تئاتر، استندآپ کمدی، تقلید صدها و ده ها آیتم شاد و جذاب حاصل فعالیت هنرمندان مطرح کشور در این جنگ هاست.

سفر به کیش با تور کیش ارزان قیمت از تهران فرصت خوبی برای شرکت در این شوهاست!

جنگی شاد با حضور چهره های مطرح

آنچه جنگ بابک شو را متفاوت کرده است حضور چهره های معروف و مطرح کشور است. این جشن به کارگردانی و تهیه کنندگی بابک برجسته و اجرای بسیاری از هنرمندان مطرح سینما و تلویزیون ایران در کیش فعالیت دارد.

مهدی رضایی، آرش نوذری، محمد اسماعیلی، دانیال سرمست، محسن زارع، فرید رزمی رزگاه، صابر شیخ الاسلامی، حسن سلامی، فرهاد زارع شاهی، تورج ابراهیمی، مهدی پایمرد، ایمان شوشتری و بسیاری دیگر از هنرمندان دست به دست هم داده اند تا شب های جزیره را برای شما غرق نشاط کنند.

حضور چهره های مطرح این برنامه را به جنگ سی شو که از بهترین شوهای جزیره کیش است نزدیک می کند.

آیتم های ویژه در بابک شو

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

تئاترهای کمدی از اصلی ترین آیتم های این برنامه هستند. نمایش هایی که شما را تا پایان روی صندلی می نشانند به طوری که زمان از دست شما در می رود.

بابک شو توانسته با اجرای نمایش کمدی «کله پوک ها» به یکی از محبوب ترین جنگ ها در جزیره بدل شود. علاوه بر تئاتر طنز این شو آیتم های جذاب دیگری را نیز برای مهمانان خود در نظر گرفته است.

این آیتم های جذاب بابک شو شامل موزیک زنده و دی جی، آکروبات، گروه دنس، نور و بلک لایت و دیگر برنامه ها می شود.

این بابک شو ساعت یازده شب شروع می شود و تا حدود ساعت یک و نیم بامداد ادامه خواهد داشت. در این دو ساعت و نیم شما بهترین و شادترین لحظات خود را در جزیره تجربه خواهید کرد.

شما می تواند بلیط این شوی جذاب را از مراکز و کانترهای گردشگری و هتل های کیش با قیمت مصوب خریداری کنید. البته در برخی از سایت ها می توانید از تخفیفاتی نیز برای خریداری بلیط این جنگ ها بهره مند شوید.

تخفیف ویژه بابک شو در تور کیش از تبریز 

4.5/5 - (2 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.