سی شو؛ کیش را شادتر تجربه کنید

جنگ سی شو

یکی از برنامه های بسیار شاد و مفرح جزیره جنگ سی شو است که با هنرنمایی گروهی مطرح به روی این جنگ ها که توانسته اند یکی از عوامل جذب گردشگر در جزیره باشند همگی با هدف ایجاد لحظاتی شاد برای مسافران پایه ریزی شده اند.

آیتم هایی متنوع و جذاب در دستور کار تمام این برنامه ها قرار دارد و گروه هایی با مهارت عهده دار ایجاد فضایی شاد و دوست داشتنی برای گردشگران شده اند.

همانطور که می دانید یکی از نیازهای اساسی ما که در دنیای معاصر بیشتر اهمیت پیدا کرده نیاز به شادی است. ما در میان تمام مشغله های  خود نیاز داریم لحظاتی را فارغ از تمام دغدغه های زندگی فقط بخندیم و شاد باشیم.

جنگ های شبانه دقیقاً با چنین هدفی ایجاد شده اند. هنگامی که سفر به کیش را در برنامه های خود قرار داده اید قطعاً قسمتی از این نیاز را برطرف کرده اید. حضور در جنگ های شبانه کیش می تواند لذت شما را تکمیل کند.

در کیش جنگ های متعددی برگزار می شود که دارای نقاط اشتراک بسیاری هستند. این نقاط اشتراک ممکن است تشخیص جنگ ها را برای شما دشوار کند.

بنابراین پیش از انتخاب جنگ مورد علاقه خود لیست شوها و آیتم های آن را به طور دقیق مطالعه کنید. با مطالعه این مطلب می توانید با یکی از جدیدترین جنگ های جزیره یعنی جنگ سی شو آشنا شوید.

برای لحظاتی شاد آماده باشید

جنگ سی شو را می توان یکی از شادترین تفریحات کیش محسوب کرد. این برنامه با آیتم های متنوع که همگی جذاب و دیدنی هستند شما را پای تماشای خود می نشاند.

نمایش های کمدی از جذاب ترین آیتم های این جنگ است که با اجرای هنرمندانی ماهر توانسته اند سبب محبوبیت این شو شوند. یکی از قسمت های جذاب این برنامه تقلید صداست که سالن را از صدای خنده های شما پر می کند.

استند آپ کمدی که پایه ثابت جنگ های کیش است در این برنامه نیز با بهترین هنرمندان به روی صحنه می رود. موسیقی زنده از دیگر آیتم های این برنامه است که حسی خوشایند را برای شما به ارمغان می آورد.  دی جی شو، لیزر شو و فایر شو از دیگر آیتم های جذاب سی شو هستند.

محل اجرای جنگ سی شو

برای تماشای این جنگ باید سراغ هتل شایان کیش را بگیرید. سی شو در آمفی تئاتر این هتل برگزار می شود. این برنامه از ساعت 12 شب آغاز می شود و تا ساعت 3 بامداد ادامه دارد.

زمان برگزاری این جنگ یکی از مزایای آن به شمار می رود. شما با خیالی راحت و اطمینان از تعطیلی مراکز خرید و تفریحات می توانید راه هتل مجلل شایان را پیش بگیرید.

حضور ماخوشا، هنرمند بین المللی و مطرح این جنگ را بسیار دیدنی کرده است. محمد ریاضتی، فرشاد رشیدی، مهدی عماد، شهاب حق پرست، میثم حسین زاده از دیگر هنرمندان این برنامه هستند.

جنگ سی شو با آیتم های جذاب و هنرمندان مطرح توانسته بسیاری از گردشگران را به خود جذب کنند. ظرفیت همواره تکمیل سالن سی شو نشان از پر مخاطب بودن این برنامه دارد.

برای حضور در این برنامه به نکات زیر توجه داشته باشید:

امکان کنسل کردن بلیط این برنامه وجود ندارد.

پذیرش مهمانان ساعتی پیش از شروع جنگ آغاز می شود.

برای کودکان بالای 4 سال تهیه بلیط الزامی است.

شماره صندلی شما بر اساس ترتیب ورود داده می شود.

با توجه به امکان تکمیل سالن بهتر است بلیط خود را از قبل رزرو کنید.

با وجود جنگ های شبانه چون سی شو مسافران کیش باید خود را برای لحظاتی شاد و مفرح آماده کنند. با این حساب تور کیش از شیراز می تواند برای شما بهترین لحظات را به ارمغان بیاورد. شما می توانید با انتخاب هتل صدف کیش به عنوان یکی از هتل های پنج ستاره بهترین اقامت را در جزیره تجربه کنید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.