پازل شو؛ جنگی پر قدمت با آیتم هایی مدرن

پازل شو

کیش جزیره ای است که در هر فصلی جاذبه ای برای گردشگران خود فراهم کرده است. در زمستان شما را  با آب و هوایی بهاری هیجان زده می کند و در پاییز تخفیفات ویژه را پیش روی شما قرار می دهد.

در بهار نیز از بازار گرم خرید و تفریح بهره مندتان می کند. اما شاید تصور کنید گرمای بیش از حد تابستان اصلاً فرصت مناسبی برای سفر به جزیره نیست.

اگر تنها فرصت شما برای رزرو تورکیش تابستان است نگران باشید. درست است که باید روزهایی گرم و پر رطوبت را تجربه کنید و شاید این گرما برای بسیاری از شما غیر قابل تحمل باشد اما در این فصل فرصت هایی ویژه در اختیار شماست.

فرصت هایی چون استفاده از انواع تفریحات آبی و سفر به خنکای عمق زمین در شهری کهن.

اما ویژه ترین فرصتی که در تابستان پیش روی شماست برگزاری جنگ های شبانه است. جنگ های شبانه کیش را می توان از دلایل اصلی سفر به کیش در تابستان دانست.

برنامه های شبانه در کیش

شما روز را در کیش با انواع تفریحات مشغول بوده اید. ممکن است سراغ اسکله تفریحی رفته باشید و سوار بر کشتی آکواریوم در آب های خلیج دور زده باشید.

یا ممکن است خواسته باشید از گرمای هوا به خنکای عمق زمین در شهر زیرزمینی کاریز کیش پناه برده باشید. تمام این تفریحات وقتی تابستان را برای سفر انتخاب کرده باشید جذاب است.

اما برای شب چه برنامه ای دارید؟ اگر از برنامه های شبانه کیش بی اطلاع هستید با ما همراه باشید تا با یکی از جذاب ترین این برنامه ها آشنا شوید. با جنگ شبانه پازل شو.

پازل شو؛ یکی از پر بیننده ترین جنگ های شبانه در کیش

اگر هنگامی که مشغول گشت در کیش هستید و این گشت شما را از کنار هتل ارم عبور می دهد و ناگاه با آدم هایی روبرو می شوید که سرشار از انرژی و نشاط هستند تعجب نکنید.این افراد از جنگ پازل شو برگشته اند.

از جشنی که مهمانان خود را پای آیتم هایی متنوع و جذاب می نشاند تا لذت سفر به کیش آنها را تکمیل کند.

اگر تور کیش از مشهد را برای تابستان گذاشته اید حتماً به بازدید از این جشن توصیه خواهید شد بنابراین فرصت را از دست ندهید و برای داشتن شبی شاد در کیش مهمان این جشن شوید.

آیتم هایی شاد برای اهالی لبخند

قطعاً می دانید که استند آپ کمدی چقدر جذاب است و مسلماً از لذت موسیقی و پرفورمنس های روز دنیا خبر دارید. بی شک آیتم هایی چون سیلور من، لیزر شو، بلک لایت شو، ایروبیک، بیت باکس، الوایر شو، مارول شو و حلقه شما را به خود جذب می کند.

حالا تصور کنید تمام این لذت ها در یک پکیج به شما تقدیم شود. این پکیج در بلیط جنگ پازل شو نهفته شده و با خرید بلیط  می توانید آن را به دست آورید.

هتل ارم کیش؛ میزبان دوستداران پازل شو

کسب 14 تندیس و لوح تقدیر از جشنواره های معتبر قطعاً نشان دهنده کیفیت بالای این جنگ است. شما هر شب در هتل ارم مهمان این جنگ شاد خواهید بود.

در این جنگ آیتم های متنوعی را پیش رو دارید که برای شما لبخند و نشاط و هیجان را به ارمغان خواهند آورد. اگر رزرو تور کیش هتل ارم را انتخاب کرده باشید قطعاً دسترسی بهتری به این شو خواهید داشت.

توصیه های لازم برای مهمانان پازل شو

به یاد داشته باشید که یک ساعت قبل از شروع برنامه در سالن حاضر باشید و از همراه داشتن بلیط به صورت کاغذی و یا روی گوشی همراه خود اطمینان حاصل کنید.

قبل از رزرو بلیط از اینکه فرصت رفتن به پازل شو را دارید مطمئن شوید چرا که بلیط شما فقط برای تاریخ درج شده اعتبار دارد.

و سخن آخر اینکه برای جا نماندن از این برنامه پر طرفدار بهتر است خرید خود را از قبل انجام دهید.  لذت شب گردی در کیش را با نشستن پای پازل شوکامل کنید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.