مرکز تجاری کیش؛ بهترین انتخاب برای اهالی خرید

مرکز تجاری کیش

جزیره زیبای کیش انواعی از جاذبه را در دل خود جای داده است و به همین دلیل گردشگرانی از قشرهای مختلف دارد.

گردشگران این جزیره هم آنهایی هستند که دل به دریا زدن را دوست دارند و هم آنهایی که بناهای قدیمی محوشان می کند.

هم آن دسته از افراد که می خواهند از آب و هوایی مطبوع لذت ببرند و هم افرادی که از خیره شدن به طلوع و غروب خورشید غرق در لذت می شوند.

این جزیره برای اهالی خرید نیز فرصت هایی خاص را ایجاد کرده و خرید اکنون به یکی از دلایل رزرو تور کیش بدل شده است.

کیش به عنوان یک منطقه آزاد تجاری دارای قابلیت های بسیاری در زمینه تجارت است. همین امر سبب شده مراکز تجاری گوناگونی در این شهر ساخته شوند.

این مراکز اکنون یه یکی از پر بازدید ترین و شلوغ ترین مناطق جزیره بدل شده اند. اگر تور کیش از تهران خود را با انگیزه تجاری رزرو کرده اید با ما همراه باشید.

مرکز تجاری کیش؛ نگین مراکز جزیره

مرکز تجاری کیش در میان تمام مراکز تجاری جزیره چون نگینی پر نور می درخشد. این مرکز تجاری کیش محبوبیت خود را از راه های گوناگون کسب کرده است که تنوع محصولات، فراهم آوردن امکانات رفاهی و طراحی جذاب را می توان بخشی از آن دانست.

مرکز خرید کیش در سال 1379 به بهره برداری رسیده و می توان آن را هتلی باسابقه دانست. شاید بخشی از دلایل موفقیت این مرکز تجاری کیش را بتوان در همین سابقه داری آن جستجو کرد.

مرکزی پربازدید با تنوعی شگفت آور

اگر بگویم از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در این مرکز پیدا می شود چندان اغراق نکرده ام.

در مرکز تجاری کیش شما چه به دنبال پوشاک باشید و چه در پی کیف و کفش، چه ساعت و عینک بخواهید و چه لوازم آرایشی و بهداشتی، چه در جستجوی لوازم خانگی و صوتی و تصویری برآمده باشید و چه به مواد غذایی و مکمل های دارویی نیاز داشته باشید، چه وسایل آشپزخانه طلب کنید و چه موبایل و تجهیزات رایانه ای در این مرکز خواهید یافت. در واقع تنوع محصولات را یکی از مهم ترین دلایل پر بازدید بودن این مرکز می توان دانست.

مرکز خرید کیش، جایی برای پیدا کردن برندهای معتبر

شاید آنچه بیش از همه این مرکز تجاری کیش را محبوب کرده حضور برندهای معروف است. در این مرکز تجاری کیش بسیاری از برندهای معتبر داخلی و خارجی را می توانید مشاهده کنید. به این ترتیب هنگام برگشتن از این بازار با کیفیت ترین و بهترین جنس ها را به همراه خواهید داشت.

البته این جزیره دارای مراکز خرید دیگری نیز هست که امکان خریدی ارزان تر را برای شما فراهم می کند. شاید با کم کردن هزینه خرید بتوانید از بسیاری از تفریحات کیش چون جنگ دینامیت شو و برنامه های شاد و جذاب آن بهره مند شوید.

برنامه هایی که در این مرکز در انتظار شماست

مرکز خرید کیش با وسعت یازده هزار متر مربع و داشتن چهار طبقه و 479 غرفه تجاری یکی از بزرگترین مراکز خرید در جزیره است.

این هتل بزرگ و پر طرفدار به جز خرید شما را با جاذبه هایی دیگر نیز وسوسه می کند. اولین چیزی که شما را جذب این مرکز می کند معماری بی نظیر و نورپردازی جذاب آن است.

پس از آن حضور برندهای معتبر و تنوع محصولات شما را شگفت زده خواهد کرد. هنگام گرسنگی و خستگی رستوران گردان و کافی شاپ و فست فود این مرکز را در اختیار خواهید داشت.

مهم تر از همه برنامه های طنز و جذابی است که برای رفع خستگی شما در نظر گرفته شده است. قرعه کشی هایی که در آخر این برنامه ها گنجانده شده لذت خرید را برای شما بیشتر می کند.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.