بهترین زمان سفر به کیش

بهترین زمان سفر به کیش
0

کیش یکی از بهترین مقاصدی است که برای سفر پیش پای ماست. جزیره ای مرجانی که آب های زلالش جایگاهی شده برای تجربه هیجانی فوق تصور و جاذبه های چشم نوازش قابی شده برای عکس های ماندگار.

سرزمینی کهن که مدرن ترین امکانات را تقدیم مسافرانش می کند و شهری مدرن که جاذبه هایی کهن را روبروی نگاه گردشگرانش قرار می دهد.

جزیره ای که گاه شما را مهمان عمق 16 متری زمین می کند و گاه مهمان ارتفاع 12 متری آسمان. گاه مسافرانش را به تماشای غروبی شگفت انگیز از پس یک کشتی به گل نشسته دعوت می کند و گاه دوستدارانش را سوار بر شتر مهمان صحرا می کند. َ

آیا سفر به کیش زمان خاصی دارد؟

شاید این سوال بسیاری از مسافران کیش باشد که «چه زمانی را برای رزرو تور کیش انتخاب کنیم؟».

پیش از همه باید بگویم شما هر زمانی را برای رزرو تور کیش انتخاب کنید قطعاً بی نصیب نمی مانید. این جزیره در هر فصلی با جاذبه هایی خاص شما را مجذوب می کند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

گاه با آب و هوای بهاری اش در زمستان، گاه با خنکای آب های آبی اش در تابستان، زمانی با جنگ های شبانه و زمانی با تخفیفات ویژه. اما اینکه شما کدام جاذبه را در اولویت قرار می دهید زمان سفر شما را تعیین می کند.

رزرو تور کیش در بهار؛ برای اهالی شبگردی

با شروع بهار هوای جزیره رو به گرما می رود. البته در فروردین ماه هنوز می توانید نشانه هایی از زمستان را ببینید. بنابراین از نظر آب و هوایی تا اواخر فروردین و یا حتی اردیبهشت می توانید شاهد آب و هوایی مطبوع باشید.

در این فصل تعطیلات نورزی بهانه ای می شود تا رزرو تور کیش به بالاترین میزان خود برسد و جزیره روزهای شلوغی را در پیش داشته باشد.

شلوغی هایی که هزینه های بیشتر ی را در پی دارد. در این زمان شما تور کیش را با قیمت بیشتری رزرو می کنید و بلیط تفریحات را گران تر می خرید.

در بهار کیش می توانید از شبگردی در هوایی مطبوع و دلنشین لذت ببرید و از قدم زدن در ساحل وتماشای طلوع و غروب به وجد بیایید.

رزرو تور کیش در تابستان؛ مخصوص اهالی جشن و جُنگ

آب و هوای جزیره به طور کلی گرم و مرطوب است، بنابراین فصل تابستان از نظر آب و هوایی برای سفر چندان مناسب نیست.

در این روزها ممکن است دمای هوا به درجه ای برسد که برای شما آزار دهنده باشد. با این وجود تابستان از فصل هایی است که جزیره روزهایی شلوغ را سپری می کند. دلیل این امر برنامه هایی است که در شب های کیش برای مسافران چیده شده است.

شما در این فصل می توانید شب ها را برای گشت و گذار انتخاب کنید. به خصوص که شب های کیش در تابستان با برگزاری انواع جنگ های شبانه حال و هوایی خاص می گیرد.

جنگ های تابستانه کیش که تا پاسی از شب ادامه دارند شما رامهمان لحظه هایی شاد و مفرح می کنند. برگزای برنامه هایی شاد و شور انگیز، انواع نمایش ها، کنسرت ها، کارناوال ها و قرعه کشی ها فصل تابستان را زمانی مناسب برای سفر به جزیره کرده است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

رفتن به دل زمین و لذت بردن از هوایی خنک در شهر زیرزمینی کاریز کیش نیز می تواند در این فصل بسیار لذت بخش باشد.

رزرو تور کیش در پاییز؛ فصل دوستداران تخفیفات ویژه

فصل پاییز تکلیف هوا مشخص نیست. ماه های اولش به تابستان می زند و در آخر رنگ زمستان کیش را می گیرد. آب و هوای متغیر ویژگی پاییز کیش است اما به طور کلی ملایم و معتدل است.

اگر چه بازگشایی مدارس کمی از حجم گردشگران پاییز کم می کند اما جشنواره های پاییزی و تخفیفات ویژه دلیل مهمی برای رزرو تور کیش در این فصل هستند.

تخفیفاتی که می تواند از هزینه های سفر شما کم کند و سفری به صرفه را برای شما به ارمغان داشته بیاورد. شما می توانید برای استفاده از این تخففیات حضور در مرکز تجاری کیش را انتخاب کنید.

سفر به کیش در زمستان؛ اولین انتخاب برای عاشقان هوای بهاری

زمستان بهترین فصل سفر به کیش از نظر آب و هوایی است. در این فصل اگر چه تقویم زمستان را نشان می دهد اما آب و هوای جزیره چیز دیگری می گوید؛ بهاری دل انگیز در زمستان کیش.

این فصل از نظر خلوتی جزیره نیز زمان مناسبی است. در این فصل از حجم مسافران کاسته می شود و شما می توانید شانس پیدا کردن رزرو تور کیش ارزان قیمت را نیز داشته باشید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.