غواصی کیش؛ هیجان زیرآبی رفتن

غواصی کیش

کیش مقصدی است که مسافرانش را به شیوه های مختلف جذب می کند. گاه برای آنها از مناظری چشم نواز در طلوع و غروب خورشید می گوید و گاه داستان شهری با سقف های مرجانی را بازگو می کند.

گاه با تقدیم هوایی بهاری در زمستان گردشگران را به کیش گردی ترغیب می کند و گاه با خنکای شهری زیر زمینی در گرمای تابستان آنها را وسوسه می کند.

و البته این جزیره می داند اگر نتوانست با تمام این جاذبه ها  شما را به سمت خود روانه کند باید پای تفریحات آبی خود را پیش بکشد.

آری، شروع سخن از تفریحات آبی کیش قطعاً به رزرو تور کیش و بستن چمدان خواهد انجامید.

تفریحات کیش بی شمارند و این یعنی قدرت انتخاب مسافران برای انتخاب آنچه دوست دارند. یکی از این تفریحات بی شمار که انتخاب بسیاری از مسافران است غواصی است.

ورزشی که شاید بارها امتحان کرده باشید ولی در کیش بسیار متفاوت تر آن را تجربه خواهید کرد. آب های زلال این جزیره مرجانی تصویرهایی شفاف و دیدنی را از جهان زیر آب پیش چشمان شما به نمایش خواهد گذاشت.

جهانی که رنگارنگ ترین تصویر زمینه ها را برای عکس های گردشگران فراهم می کند. شاید همین تصویرهای شفاف است که این جزیره را به قطب غواصی بدل کرده و نامش را با این ورزش در پیوندی تنگاتنگ قرار داده است.

آمادگی لازم برای سفری زیردریایی

شاید برای بسیاری از شما غواصی همان اندازه که وسوسه برانگیز و هیجان آور باشد ترسناک نیز به نظر برسد. به هر حال شما باید وارد دنیایی جدید شوید.

دنیایی که شاید تا کنون هیچ گاه آن را ندیده اید. با این حال جای نگرانی نیست. یک مربی ماهر تمام آموزش های لازم را به شما خواهد داد. عمق زیر آبی رفتن نیز به خود شما و البته مهارت تان بستگی دارد.

به هرحال در صورت تمایل می توانید تا عمق 18 متری پایین بروید و لذت بیشتری را نصیب خود کنید. برای انجام این تفریح باید سراغ کلوپ های غواصی را بگیرید.

این کلوپ ها علاوه بر اینکه دارای تجهیزات کامل برای غواصی هستند مراکز آموزشی ویژه نیز دارند.

اگر بالای ده سال هستید و بیماری خاصی چون بیماری های ریوی و قلبی، دیابت، صرع وآسم ندارید می توانید برای شیرجه زدن در دل آب های خلیج آماده شوید.

به هر حال اکنون که یکی از بهترین مقاصد را برای سفر انتخاب کرده اید بهتر است بهترین تفریحات را هم تجربه کنید و در بهترین هتل ها نیز اقامت داشته باشید.

تصور اینکه در کیش باشی و اقامت هتل ترنج نصیبت شده باشد و بلیط غواصی در دستانت باشد کمی شبیه به رویاست اما رویایی که تحقق آن تنها در گرو خواست شماست.

غواصی؛ تفریح یا اکتشاف

چه تجربه غواصی داشته باشید و چه نه دنیایی جدید در این تفریح پیش روی شماست که باید آن را کشف کنید. شما تا کنون در جایی زندگی می کردید که دنیای روی آب نامیده می شد و اکنون باید برای سفری آماده شوید که شما را به عمق آب ها فرو می برد.

باید این دنیای جدید را کشف کنید تا لذت اکتشاف با لذت دیدن موجوداتی آبزی همراه شود. به هر حال شاید برای خیلی ها کشف دنیای زیر آب به همان اندازه که جذاب است ترسناک نیز باشد.

با تمام این تفاسیر کسانی که هنوز هم از غواصی می ترسند می توانند برای دیدن این دنیای جذاب بر کشتی آکواریوم سوار شوند.

در زیر آب چه می گذرد

دنیای زیر آب غرق در جذابیت است. شما در این دنیای جذاب رها شده اید تا به احساس آرامشی دست نیافتنی برسید. جایی که ماهی های رنگارنگ جلوی چشمان شما رژه می روند و عروس های دریایی از کنار شما عبور می کنند.

مکانی که لاکپشت ها در آن زندگی می کنند و مرجان ها زیبایی خود را به نمایش می گذارند. ثبت این لحظات تکرار نشدنی را به دوربین هایی بسپارید که برای عکاسی در زیر آب آماده شده اند.

فکر کنید تابستان را به عنوان بهترین زمان سفر به کیش انتخاب کرده اید. فصلی که گرما و رطوبت آن امان شمارا میبرد و دوست دارید غرق شدن درخنکای آبهای خلیج را تجربه کنید.

شک نکنید که این زمان بهترین وقت خرید بلیط غواصی کیش و دیگر تفریحات آبی جزیره است.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.