دینامیت شو؛ انفجاری بزرگ در شب های کیش

دینامیت شو
0

مسافران کیش این جزیره را با جاذبه های گوناگونش به یاد می آورند. یکی با تفریحاتی مهیج کیش را پیوند می دهد و دیگری با معماری اصیل ایرانی در بناهای باستانی آن را به خاطر می آورد.

مسافری از اقامتش در هتل دریایی ترنج می گوید و گردشگری از غروب ها و طلوع های جزیره داستان سرایی می کند وکسی که پرش دلفین وار را در آب های جزیره با فلای بورد تجربه کرده باشد قطعاً کیش را مساوی با تفریحات آبی آن می داند.  برخی از مسافران نیز جزیره کیش را با جنگ های شبانه اش به یاد می آورند.

شاید این مسافران از آنهایی باشند که تابستان را برای سفر خود انتخاب کرده اند. روزهایی که گرمای هوا طاقت فرسا است و رطوبتش آزار دهنده. با این حساب این مسافران روزها را برای گردش در کیش نامناسب دیده اند.

این گردشگران اگر چه حضور در هوایی مطبوع را از دست داده اند اما فرصت ویژه ای را برای خود ایجاد کرده اند: فرصت حضور در جنگ های شبانه کیش!

جنگ های شبانه کیش؛ از مهم ترین دلایل رزرو تور کیش در تابستان

هنگامی که بحث از بهترین زمان سفر به جزیره پیش کشیده می شود پیشنهادهای مختلفی مطرح است. برخی توصیه می کنند زمستان را برای سفر انتخاب کنید تا از آب و هوایی مطبوع لذت ببرید.

برخی ها پاییز را به سبب تخفیفات ویژه اش پیشنهاد می دهند و بعضی ها تعطیلات نوروزی را به عنوان بهترین زمان معرفی می کنند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در این میان قطعاً به سفر تابستانی به کیش نیز توصیه خواهید شد. بخشی از این توصیه به سبب بازار داغ تفریحات آبی در این زمان است.

دل به خنکای دریا زدن در این فصل لذتی دارد که با هیچ چیز نمی توان مقایسه کرد. اما مهم ترین دلیل این توصیه شاید مربوط  به برگزاری جشنواره ها و جنگ های مفرح و متنوع در شب های جزیره است.

تابستان فصلی است که کیش در آن از طریق برگزاری انواع جنگ های شبانه به جذب گردشگر اقدام می کند. این جنگ ها که تا پاسی از شب ادامه دارند بهترین خاطرات را از جزیره برای شما به یادگار می گذارد.

جنگ های شبانه به سبب آیتم های جذاب خود چون استندآپ کمدی، تقلید صدا، موسیقی، شعبده بازی و نمایش توانسته اند به یکی از پرطرفدارترین برنامه های جزیره تبدیل شوند.

ستارگان رنگارنگ، پازل شو، شبخند و سی شو را می توان از بهترین جنگ های شبانه در کیش دانست.

دینامیت شو؛ یکی از محبوب ترین جنگ های شبانه در کیش

دینامیت شو یکی از پر طرفدارترین جنگ های شبانه در کیش است که مهمانان را ترغیب به شب زنده داری می کند. این دینامیت شو با برنامه های متنوع شب هایی هیجان انگیز را برای گردشگران به ارمغان می آورد.

شب هایی که لبخند اولین ارمغان آن است و شگفتی میانه آن و سورپرایز آخر آن. بله. این دینامیت شو محبوب هر شب برای مهمانانش یک سورپرایز ویژه دارد. پس حضور در برنامه را تا آخر دنبال کنید.

آیتم های جذاب دینامیت شو

این برنامه دارای بخش های متنوع و جذابی است که شما را در خود جذب می کند. به گونه ای که زمان را از یاد می برید و ناگاه به آخر برنامه رسیده اید.

این دینامیت شو را زمانی ترک می کنید که نیمه های شب رسیده است. شاید در این هنگام به فکر تهیه بلیط شب بعد این جنگ باشید. البته اگر هنوز زمان تور کیش شما به پایان نرسیده باشد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

هنرمندان بسیاری در این جشن دینامیت شو مشغول فعالیت هستند تا شما را با لبخند رضایت راهی خانه کنند. هنرمندی آمده تا با اجرای بهترین استندآپ کمدی ها خنده را بر لبان شما حک کند.

هنرمندی دیگر تلاش دارد با شعبده ای شگفت انگیز شما را مات کند. اجرای موسیقی نیز از تلاش های دیگر هنرمندان این برنامه است.

تقلید صدا، لیزر شو، آیتم پرفورمنس، واندرلند شو، دینامیت پاور و ده ها آیتم شاد و جذاب در این برنامه روی صحنه می رود تا شما محکم تر روی صندلی های خود بنشینید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.