ستارگان رنگارنگ، یک مهمانی متفاوت در جزیره

ستارگان رنگارنگ

جزیره شاید بخش مهمی از جذبه اش را از دریا به دست آورده اما فقط مکانی برای خیره شدن به غروب و طلوع  و قدم زدن در ساحل نیست.

درست است که مناظرش دیدنی و چشم نواز  است اما تنها جاذبه اش کشتی یونانی و درخت سبز و شهر زیرزمینی کاریز کیش و شهر باستانی حریره نیست.

قبول که خیلی ها تفریحاتش را انگیزه سفر خود معرفی می کنند ولی این جزیره فقط با پاراسل و شاتل و غواصی و کشتی آکواریوم نیست که گردشگران را وسوسه می کند.

بله این سرزمین برای شاد کردن شما ارمغان های دیگری نیز دارد که تور کیش را به یکی از پر طرفدار ترین تورهای داخلی تبدیل کرده است. ارمغان هایی چون برپایی جنگ های شبانه.

شب هایی غرق در شور و نشاط در کیش

در میان تمام لحظه ها و ساعاتی که در کیش سپری می کنید، شب ها چیز دیگری است. هوایی مطبوع و خنک که شما را از ماندن در بهترین هتل های جزیره منصرف می کند وبه قدم زدن در دل جزیره می کشاند.

در این شب های خوش آب و هوا خبرهایی است. خبرهایی از جشن و سرور و شادی. از برنامه های متنوعی که تور کیش را تبدیل به یک فرصت ناب می کنند.

به خصوص اگر در گرمی تابستان مهمان جزیره باشید و طاقت شما از گرما و رطوبت روزها طاق شده باشد. در این صورت این شب ها برای شما بهترین فرصت کیش گردی است.

جزیره با جنگ های متنوعی شب های خود را رنگارنگ کرده است که یکی از بهترین آنها جنگ ستارگان رنگارنگ است.

آیتم هایی از همه رنگ در جنگ ستارگان رنگارنگ

سلیقه های مسافران کیش مختلف است. راضی کردن تمام این سلیقه ها یکی از هنرهای ستارگان رنگارنگ است.

رنگ موسیقی برای علاقه مندان به ریتم و صدا، رنگ تئاتر برای علاقه مندان به هنرهای نمایشی، رنگ تقلید صدا برای دوستداران خنده و قهقهه و رنگ مسابقه برای تمام شرکت کنندگان در ستارگان رنگارنگ.  با این همه رنگ حتم دارم کسی بی نصیب نمی ماند.

این برنامه های رنگارنگ  شما را سه ساعت پای خود می نشانند اما شاید پس از تمام شدن برنامه آن را سه دقیقه هم ندانید. البته این خاصیت لحظه های خوب است که زود می گذرند. نگران نباشید شب بعدی می توایند بلیط جنگ شبخند را تهیه کنید و باز هم مهمان برنامه هایی شاد و متنوع باشید.

ستارگان جُنگ ستارگان رنگارنگ

اسم ستارگان رنگارنگ با نام اکبر اقبالی پیوند خورده است. اکبر اقبالی که دکترای افتخاری بازیگری را نصیب خود کرده و تندیس ها و نشان های مختلف از جشنواره های گوناگون حاصل هنرنمایی های اوست در این جنگ میزبان شماست.

نیما ساحلی، دی جی تیا، علیرضا مقدسی، امید رجبی، حمید جودکی، علیرضا تکلو و امیر عبدالله (سفید پوش جزیره) همرهان اکبر اقبالی در این جشن مفرح هستند.

حضور هنرمندان معروف در این جشن نشان دهنده فوق العاده بودن آن است. این برنامه هر شب هنرمندانی محبوب را پای آیتم های خود می نشاند که دیدن آنها می تواند برای شما یکی از بهترین قسمت های این جنگ باشد.

برای حضور در برنامه ستارگان رنگارنگ قانونمند عمل کنید

ساعتی قبل از آغاز برنامه در محل برپایی جنگ حضور داشته باشید.

از به همراه داشتن بلیط کاغذی و یا تصویر آن روی تلفن همراه خود مطمئن شوید.

هر صندلی با یک بلیط رزرو می شود و تهیه بلیط برای افراد بالای چهار سال ضروری است.

بلیط رزرو شده قابل استرداد نیست.

امکان عکس برداری و فیلم برداری در این جنگ وجود ندارد.

انتهای بلوار دریا، روبروی بولینگ مریم، مجتمع کشتی ایرانی جایی است که شما برای دیدن این برنامه باید در آن حضور پیدا کنید. با حضور در این برنامه می توانید در سفر خود شادترین لحظه ها را تجربه کنید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.