ستارگان رنگارنگ کیش، یک مهمانی متفاوت جزیره

ستارگان رنگارنگ
0

ستارگان رنگارنگ کیش یکی از بهترین شوها و جنگ های کیش است که با برنامه‌های شاد و سرگرم کننده، می‌تواند لحظات بسیار زیبایی را برای شما رقم بزند. جزیره کیش شاید بخش مهمی از جذبه اش را از دریا به دست آورده اما فقط مکانی برای خیره شدن به غروب و طلوع  و قدم زدن در ساحل نیست.

درست است که مناظرش دیدنی و چشم نواز است اما تنها جاذبه اش کشتی یونانی و درخت سبز و شهر زیرزمینی کاریز کیش و شهر باستانی حریره نیست. قبول که خیلی ها تفریحاتش را انگیزه سفر خود معرفی می کنند ولی این جزیره فقط با پاراسل و شاتل و غواصی و کشتی آکواریوم نیست که گردشگران را وسوسه می کند.

بله این سرزمین برای شاد کردن شما ارمغان های دیگری نیز دارد که تور کیش را به یکی از پر طرفدار ترین تورهای داخلی تبدیل کرده است؛ ارمغان هایی چون برپایی جنگ های شبانه. جنگ‌هایی متنوع وشاد که بر اساس سلایق و علایق شما از تنوع بالایی برخوردار است.

خندیدن و شادی یکی از لازمه‌های زندگی امروزی است  و یک سفر زیبا، با داشتن لحظات شاد و پپر از خنده به یادماندنی تر خواهد شد. ستارگان رنگارنگ کیش یکی  از این جنگ‌های شبانه کیش بوده که با آیتم‌های بسیار جذاب و دیدنی یکی از بهترین جنگ‌های پیشنهادی است که می‌توانید بدور از همه هیاهوهای زندگی برای ساعت‌ها لذت ببرید و شاد باشید.

 • شب هایی غرق در شور و نشاط در کیش
 • چرا جنگ‌ ستارگان رنگارنگ کیش جذاب است؟
 • آیتم هایی از همه رنگ در جنگ ستارگان رنگارنگ کیش
 • ستارگان جُنگ ستارگان رنگارنگ
 • برای حضور در برنامه ستارگان رنگارنگ کیش قانونمند عمل کنید
 • آدرس جنگ ستارگان رنگارنگ کیش کجاست؟
 • خرید بلیط ستارگان رنگارنگ کیش
 • ساعت اجرا ستارگان رنگارنگ کیش

شب هایی غرق در شور و نشاط در کیش

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !
شب های کیش

در میان تمام لحظه ها و ساعاتی که در کیش سپری می کنید، شب های کیش چیز دیگری است. هوایی مطبوع و خنک که شما را از ماندن در بهترین هتل های جزیره منصرف می کند و به قدم زدن در دل جزیره می‌کشاند. در این شب های خوش آب و هوا خبرهایی است. خبرهایی از جشن و سرور و شادی.

از برنامه های متنوعی که تور کیش را تبدیل به یک فرصت ناب می کند تا لحظاتی فوق العاده را برای خود وعزیزانتان رقم بزنید. به خصوص اگر در گرمی تابستان مهمان جزیره باشید و طاقت شما از گرما و رطوبت روزها طاق شده باشد. در این صورت این شب ها برای شما بهترین فرصت کیش گردی و شرکت در برنامه‌های متنوع و شاد است. جزیره با برپایی جنگ های متنوع، شب های خود را رنگارنگ کرده است که یکی از بهترین آنها جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش است که با برنامه‌های بسیار جذاب میزبان کیشوندانف مسافرین و گردشگران گرامی است.

چرا جنگ‌ ستارگان رنگارنگ کیش جذاب است؟

جنگ‌های شبانه کیش از جذابیت بسیار بالایی برخودار است. اگر تجربه شرکت دراین برنامه ها را داشته باشید به قطع از جذابیت  بالای جنگ‌های شبانه کیش باخبر هستید. کیش یه دلیل اینکه منطقه آزاد بوده و قوانین خاص خودش را دارد در جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش، هنرمندان در اجرای برنامه های خود آزادی عمل بیشتری داشته و موضوعات بیشتری برای اجرا دارند.

از طرفی جنگ شاد ستارگان رنگارنگ کیش مانند تمامی جنگ‌های کیش، شب‌ها برگزار می‌شود و این زمانی است که سایر مراکز تفریحی و گردشگری تعطیل بوده و با توجه به هوای شرجی جزیره فرصت مناسبی برای مسافران است که از زمان خود در سفر لذت ببرند. ستارگان رنگارنگ کیش، یکی از بهترین جنگ های شبانه بوده که درکنار این مزیت ها با آیتم های متنوع متناسب با سلایق و علایق همه افراد و سنین مختلف جامعه و همچنین با استفاده از هنرمندانی معروف و خلاق، لحظات فوق العاده جذاب و شادی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

آیتم هایی از همه رنگ در جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

جنگ ستارگان رنگارنگ کیش

سلیقه های مسافران کیش مختلف است. راضی کردن تمام این سلیقه ها یکی از هنرهای ستارگان رنگارنگ است. رنگ موسیقی برای علاقه مندان به ریتم و صدا، رنگ تئاتر برای علاقه مندان به هنرهای نمایشی، رنگ تقلید صدا برای دوستداران خنده و قهقهه و رنگ مسابقه برای تمام شرکت کنندگان در ستارگان رنگارنگ.  با این همه رنگ حتم دارم کسی بی نصیب نمی ماند.

این برنامه های رنگارنگ  شما را سه ساعت پای خود می‌نشانند اما شاید پس از تمام شدن برنامه آن را سه دقیقه هم ندانید. البته این خاصیت لحظه های خوب است که زود می گذرند. نگران نباشید، شب بعدی می توایند بلیط جنگ شبخند را تهیه کنید و باز هم مهمان برنامه هایی شاد و متنوع باشید.

استند آپ کمدی ستارگان رنگارنگ کیش

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

 در جنگ ستارگان کیش، موضوعات مختلف اجتماعی و روزمره، توسط هنرمندان سرشناس به صورت استند آپ کمدی اجرا می‌گردد که برای ساعت ها می‌تواند شما را بخنداند.

حرکات آکروباتیک جنگ رنگارنگ کیش

در این قسمت از برنامه ورزشکاران حرفه ای ، حرکات نمایشی و ورزشی هیجان آوری را اجرا می‌کنند که بسیار مهیج و زیباست و  سکی بخش‌های محبوب برای جوانان است.

بلک لایت شو در جنگ ستارگان کیش

بلک لایت شو، بخشی از ستارگان رنگارنگ کیش است که در تاریکی، توسط نور تصاویر زیبا و خلاقانه ایجاد می‌شود و یکی از بخش های زیبا و مهیج این جنگ شبانه کیش است.

بیت باکس جنگ رنگارنگ کیش

بیت باکس درواقع  هنر تولید ضرب موسیقی با دهان است و ضرب دهانی یا حنجره نوازی نیز نامیده می‌شود. این بخش برنامه توسط هرنمند محبوب آقای حمید جودکی اجرا می شود و موسیقی‌های زیبایی اجرا می‌شود.

مسابقه در جنگ  شاد ستارگان کیش

هر شب در جنگ ستارگان رنگارنگ کیش مسابقات بسیار جالبی  برای تماشاچیان با هدایای ارزنده ای برگزار می‌شود.

ستارگان جُنگ ستارگان رنگارنگ

اسم ستارگان رنگارنگ با نام اکبر اقبالی پیوند خورده است. اکبر اقبالی که دکترای افتخاری بازیگری را نصیب خود کرده و تندیس ها و نشان های مختلف از جشنواره های گوناگون حاصل هنرنمایی های اوست در این جنگ میزبان شماست.

نیما ساحلی، دی جی تیا، علیرضا مقدسی، امید رجبی، حمید جودکی، علیرضا تکلو و امیر عبدالله (سفید پوش جزیره) همرهان اکبر اقبالی در این جشن مفرح هستند. حضور هنرمندان معروف در این جشن نشان دهنده فوق العاده بودن آن است. این برنامه هر شب هنرمندانی محبوب را پای آیتم های خود می نشاند که دیدن آنها در تور کیش از مشهد می تواند برای شما یکی از بهترین قسمت های این جنگ باشد.

جنگ ستارگان رنگارنگ کیش اکبر اقبالی

بسیاری از افراد جنگ ستارگان را با نام جنگ اکبر اقبالی می‌شناسند. اکبر اقبالی یکی از هنرمندانی است که فعالیت هنری خود را جنگ‌های شبانه کیش آغاز کرد و در ستارگان رنگارنگ کیش  به شهرت بالایی رسید. این شخصیت به دلیل هنر خود رد طنز و اجرای کمدی از محبوبیت بالایی برخوردا است از این رو این جنگ به جنگ ستارگان رنگارنگ کیش اکبر اقبالی  معروف می‌باشد. البته قابل به ذکر است که ایشان از فرودین 1402 در این جنگ فعالیت نداشته اند.

اطلاعات کلی

جنگ ستارگان رنگارنگ کیش اکبر اقبالی

جنگ های شبانه کیش دارای یکسری قوانین هستند که برای اینکه حضور راحت تری در این برنامه ها داشته باشید در سفرآس 24 آنها را برای شما بازگو کرده ایم تا از این قوانین آگاه بوده و رعایت کنید. قوانین برنامه ستارگان رنگارنگ کیش عبارت است از:

 • ساعتی قبل از آغاز برنامه در محل برپایی جنگ حضور داشته باشید.
 • از به همراه داشتن بلیط کاغذی و یا تصویر آن روی تلفن همراه خود مطمئن شوید.
 • برای اشغال هر صندلی بایستی حتما بلیط تهیه شود.
 • هر صندلی با یک بلیط رزرو می شود و تهیه بلیط برای افراد بالای چهار سال ضروری است.
 • بلیط رزرو شده قابل استرداد نیست.
 • امکان عکس برداری و فیلم برداری در این جنگ وجود ندارد.
 • ورود هرگونه کالسکه به داخل سالن مجموعه کشتی ایرانی مکان برگزاری جنگ ممنوع است.
 • اعتبار استفاده بلیط، طبق تاریخ و ساعت درج شده بر روی بلیط بوده  و در صورت گذشت تاریخ بلیط فاقد اعتبار است.

آدرس جنگ ستارگان رنگارنگ کیش کجاست؟

 برای رفتن به این جنگ،  کافیست به انتهای بلوار دریا، روبروی بولینگ مریم بروید، مجتمع کشتی ایرانی جایی است که شما برای دیدن این برنامه باید در آن حضور پیدا کنید. که جنب بازار ونوس قرار دارد، تمامی رانندگان و تاکسیداران کیش این منطقه را به خوبی می شناسند و به راحتی شما را به محل برگزاری می‌رسانند. با حضور در این برنامه می توانید در سفر خود شادترین لحظه ها را تجربه کنید و لحظاتی به یادماندنی را در سفر خود رقم بزنید.

خرید بلیط ستارگان رنگارنگ کیش

شما می توانید، بلیط ستارگان رنگارنگ کیش را به صورت آنلاین تهیه نمایید تا به راحتی بتوانید از این برنامه دیدن فرمایید و در شلوغی ها  از خرید بلیط جا نمانید. قیمت  بلیط  جنگ ستارگان رنگارنگ 155 هزارتومان می‌باشد که در ایام مختلف دارای تخفیفات چند درصدی هم هست. از زمانی که خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید بعد از 2 دقیقه صندلی شما رزرو شده و  بلیط شما از طریق فضای مجازی مانند واتساپ برای ما ارسال می‌شود که حتما جهت حضور بایستی عکس یا پرینت بلیط را همراه خود داشته باشید.

ساعت اجرا  ستارگان رنگارنگ کیش 

زمان برگزاری جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ کیش، حدود 2 الی 3 ساعت بوده که در سانس های متفاوت اجرا می‌گردد. شروع سانس اول  ساعت 20 و شروع سانس دوم ساعت 24 می‌باشد. که در آن آیتم‌های متفاوت از موسیقی، کمدی،  تئاتر و مسابقات برگزار می‌گردد.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.