شوها و جنگ های کیش؛ رنگ شادی در شب های جزیره

شو های شبانه کیش
0

شوها و جنگ های کیش : سفر و گردش از جمله تفریحاتی است که علاوه بر ایجاد سلامت جسمانی در بدن روحیه و روان انسان را نیز بهبود می بخشد و چه بسا که با سفر به مکان های مختلف ذهن فرد از دل مشغولی ها، دغدغه ها و نگرانی های شغلی ،محیطی و… رها می شود و با سفر کردن بهتر از قبل قادر به حل مسئله خواهد بود.

سفر به مکان های مختلف با دیدنی های خاص هر منطقه به عنوان مثال جزیره کیش مانند شوها و جنگ های کیش، انسان را با تجربیات جدیدی روبرو می کند که تابحال حتی فکر آنها را هم نکرده است. آشنایی با مکان های مختلف دیدنی و کشف دنیای هر یک از آنها به انسان قدرت لایتناهی خداوند را به انسان نشان می دهد.

آشنایی و معاشرت با افراد جدید و فرهنگ ها، آداب و رسوم خاص آنها و شناخت تاریخ این افراد علاوه بر اینکه به آگاهی و افزایش اطلاعات آدمی از محیط پیرامون اش می انجامد، او را از دیگر افرادی که از این نعمت  برخوردار نشده اند متمایز می کند و هم چنین این انسان بهتر از قبل قدر طبیعت، تاریخ، فرهنگ و… خود و نیز دیگران را می داند.

مسافرت رفتن را جزو برنامه های سالانه خود کنید!

شوها و جنگ های کیش

زمانی که شما به جایی سفر می کنید مثلا یک منطقه خوش  آب و هوا در میان جزیره ای که سرتاسر آن زیبایی و شگفتی است، متوجه زبان بومی آن منطقه می شوید و چه بسا علاقه مند شوید که با این زبان آشنا شوید، جملات کاربردی آن منطقه را یاد بگیرید و با مردم آنجا به زبان خودشان ارتباط برقرار کنید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

مطمئن باشید که با این خلاقیت شما مردم آن منطقه بیشتر از قبل از ورود شما استقبال خواهند کرد و نکته به صرفه اقتصادی این کار توسط شما زمانی است که قصد خرید از محصولات آنجا را داشته باشید؛ به شما اطمینان می دهم که می توانید سوغاتی هایی با قیمت بسیار باور نکردنی از آنها خریداری کنید؛ این موضوع به این دلیل است که در هر منطقه مردم آنجا برای فرهنگ و آداب و رسوم شان احترام خاصی قائل هستند و به طبع کسانی که به این فرهنگ و رسومات احترام بگذارد و نسبت به آن ها اشتیاق یادگیری نشان دهد، برای آن مردم قابل احترام هستند.

[irp posts=”4075″]

پس از این راه علاوه بر خرید به صرفه سوغات های متنوع، مهارت های اجتماعی و یادگیری زبان های مختلف خود را بهبود می بخشید.

ایجاد حس آرامش روانی

در زندگی های پر مشغله امروزه راه رهایی از مشغله ها و فراهم کردن آرامش خاطر در انسان، سفر کردن است.

افزایش خلاقیت ذهن

 زمانی که انسان از دغدغه های معمول یا منطقه راحتی خود فارغ شود، می تواند خلاقیت را در ذهن خود افزایش دهد که برای این کار باید سفر کند و سبک زندگی معمول و خسته کننده خود را تغییر دهد و با کشف مکان های  جدید و دیدنی تنوع را به زندگی اش راه بدهد.

افزایش تحمل شرایط موقت

 در زندگی عادی معمولا از یک نوع اصول و برنامه ریزی خاصی پیروی می کنید اما در طول سفر ممکن است با موقعیت هایی روبرو شوید که از قبل در برنامه ریزی تان نبوده است. شما در این موقعیت می توانید با شرایط ناخواسته و غیر برنامه ریزی شده پیش آمده روبرو شوید و با خلاقیت آن مسائل را حل نمایید و در نهایت تجربیات جدید را کسب کنید.

افزایش و بهبود اعتماد به نفس

 شاید با خود بگویید که اعتماد به نفس چه ارتباطی با سفر کردن دارد؟! بله ارتباط دارند، زمانی که شما با‌ موقعیت ناآشنایی مواجه می شوید که قبلا تجربه رویارویی با آن را  نداشته اید، و هم چنین خود را برای سازگار شدن و نیز برای لذت بردن هر چه بیشتر از آن موقعیت تلاش می کنید؛ در واقع دارید اعتماد به نفس را در خود پرورش می دهید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

درس زندگی در سفر

 شاید شما با افراد، اماکن، موقیعت های جدید، روابط و بسیاری تجربه های دیگری در سفر رو برو شوید که مطمئنا هیچ گاه آنها را در زندگی روزمره خود یا کلاس های درس و دانشگاه تجربه نمی کردید، سفر انسان را با واقعیت ها و درس هایی از زندگی انسان ها آشنا می کند که ممکن است دیدگاه شما را در جهت زندگی بسیار بهتر و دلپذیر تر سوق دهد.

خلق خاطره ای خوش از زیبایی های سفر

سفر چه به صورت فردی و چه  با جمعی از دوستان یا خانواده بسیار لذت بخش است. در سفر اگر سعی کنید از لحظه لحظه آن لذت ببرید، حتی از موقعیت هایی که واقعا برای شما مشکل ساز می شود مثل پنچر شدن لاستیک ماشین تان در راه و… می توانید خاطره ای خوش و به یاد ماندنی از سفر برای حتی تمام طول عمرتان بسازید و بعد ها با تماشای فیلم و عکس های آن، حال خوش را دوباره تنفس کنید و نیرویی تازه جذب کنید.

لذت از حال و رها کردن محدودیت ها

سفر کردن قواعد و قوانین خاصی برای لذت بردن افراد ندارد؛  به این است که اگر شما فکر می کنید که الان که مسن شده اید دیگر نمی توانید از سفر و جذابیت های  لذت ببرید و یا دیگر سفر کردن از شما گذشته است و شما باید از این به بعد در خانه بمانید و داشتن حس خوب از سفر دیگر برای شما بس است.

این تصورات غلط است زیرا سفر کردن در هر سن، تحصیلات، شغل، موقعیت اجتماعی و… دیگری باشید برای اینکه به شما حس خوب و لذت ببخشد؛ تفاوتی نمی کند، پس در هر شرایطی که قرار دارید می توانید به سفر بروید و هر لحظه سفر را زندگی کنید و حال خوشی برای خود و دیگران  بسازید.

برای سفر کردن مکان های مختلفی وجود دارد اما پیشنهاد مامیهمان شو کیش« سفر به جزیره کیش» است. کیش از مناطق بزرگ گردشگری است که هر روزه قابلیت پذیرش گردشگران چه داخلی و چه خارجی را دارد. اما شاید بگویید که چرا کیش؟!

ما در ادامه به شما ثابت می کنیم که می توانید تمام مزیت های سفر کردن که قبل تر بیان شد و چه بسا بیشتر از آنها را با سفر به جزیره کیش تجربه کنید و در این جمله هیچ گونه اغراقی وجود ندارد؛ خودتان با مطالعه این مقاله از امکانات تفریحاتی کیش همچون: شو ها و جنگ های کیش و…به درستی این پیشنهاد پی خواهید برد؛ پس در ادامه با ما همراه باشید تا شما را نیز با بهترین شوها و جنگ های کیش آشنا کنیم.

همه ی افرادی که قصد سفر به کیش را دارند به آنها پیشنهاد می شود که از برنامه جنگ شب های کیش نیز دیدن کنند. جنگ شب های کیش آنقدر متنوع و متعدد هستند که برای آشنایی با آنها باید ساعت ها راهنمایی ها و توضیحات فروشنده های آنها را گوش بدهند و سرانجام انتخاب نمایند.

چرا همه کسانی که به کیش سفر میکنند حتما در جنگ های آن شرکت میکنند؟!

اما سوالی ممکن است ذهن برخی از مسافران تور کیش از تبریز را به خود مشغول کرده باشد که تابحال به کیش سفر نکرده اند یا تجربه رفتن به شوها وجنگ های کیش را نداشتند؛ اینکه دلیل محبوبیت و معروفیت زیاد جنگ شب های کیش چیست؟!

۱- جنگ شب های کیش در فضاهایی بسیار بزرگ، مفرح و متفاوت از جنگ شب های دیگر شهرهای ایران برگزار می شوند؛ به این  خاطر کسانی که مسئولیت برگزاری جنگ های شاد کیش را دارند با روحیه و دست باز تری می توانند تدارک این مراسمات شاد و لذت بخش را ببینند.

[irp posts=”4158″]

۲- جنگ شبانه کیش همانطور که از اسم آن مشخص است در شب ها برگزار می شوند؛ به همین دلیل شما دیگر از بابت از دست دادن جنگ شبانه کیش و هم چنین شوهای جزیره کیش، بخاطر  رفتن به بازار ها یا دیگر مکان های دیدنی جزیره کیش، نگرانی نخواهید داشت و می توانید با خیال راحت در طول روز به دیگر تفریحات تان در جزیره بپردازید و در شب که اماکن دیگر در کیش بسته می شوند از تماشای جنگ شبانه کیش لذت ببرید.

بهترین جنگ های کیش کدام اند؟

شو ها و جنگ های کیش

جنگ دینامیت شو کیش: این جنگ یکی از جنگ های معروف کیش است که با اجرایی زنده و نمایش های کمدی همراه با انواع موسیقی های شاد، فضایی بسیار مفرح را برای شما فراهم می کند. همانطور که قبل تر گفته شد؛ سفر کردن محدودیت سنی ندارد، برنامه جنگ های کیش نیز هیچ محدودیتی در سن افراد شرکت کننده یا دیگر موارد ندارند و بخاطر تنوع در اجرا های مختلف و سرگرم کننده، همه ی افراد حاضر در آن جنگ یا شو ها را شاد و سرگرم می کنند.

 یکی از دلایل جذب افراد مختلف به برنامه جنگ های کیش اجرا های متفاوت و ماندگاری در جنگ های شاد کیش هستند؛ مانند: اجرای میلاد صالح پور، معروف به آقای گلابی. این اجرا سراسر شادی و خنده حاضرین را فراهم می کند زیرا موضوعات جنگ ها و شوهای کیش، موضوعاتی به روز،جدید یا از اتفاقات روزمره مردم در قالب طنز ساخته می شوند و طنزی دور از انتظار و خیالی برای مردم اجرا نمی شود.

جنگ دینامیت شو کیش در سالن آمفی تئاتر واقع در پارک سافاری کیش،  از ساعت ۱۲ هرشب تا ۳ بامداد برگزار می شود. سالن آمفی تئاتر کیش بسیار بزرگ همراه با امکاناتی نظیر سیستم تهویه هوا، تجهیزاتی مانند نورپردازی ها و صدا برداری ها با کیفیت مناسب ،جایگاه بزرگ و مجهزی برای اجرا، صندلی های زیاد و راحت برای تمام افراد حاضر در تئاتر و … دارد که در تلاش است، ساعت ها محیطی شاد و مفرح برای تماشاچیان فراهم کند.

جنگ ایرانیان کیش: یکی دیگر از بهترین جنگ شبانه کیش است  که هر شب در ۲ سانس: ۲۰و ۲۴، در طول سه ساعت برگزار می شود. جنگ ایرانیان کیش با اجرای جذاب حمید خندان لحظات خوشی را برای تماشاچیان ایجاد می کند و هم چنین این برنامه شامل قسمت های شادی است که مطمئنا شما در این سری از برنامه جنگ های کیش احساس خستگی نمی کنید و نیز متوجه گذر زمان نمی شوید؛ از جمله  قسمت های جنگ ایرانیان:

 • اجرای انواع موسیقی های بومی، قومیتی و محلی.
 • اجرای انواع موسیقی های پاپ
 • برگزاری مسابقات جذاب به صورت خانوادگی و دوستانه
 •  اهدای هدیه ها و جوایزی زیبا

 جنگ ایرانیان کیش نیز از جمله بهترین و پر سابقه ترین شوهای جزیره کیش نیز محسوب می شود و اگر از ما بپرسید که بین شوهای جزیره کیش کدام یک را انتخاب کنیم؟ ما به شما جنگ ایرانیان را در کیش پیشنهاد می دهیم همانطور که گفتیم؛ این شوی شبانه  با اجرای حمید خندان؛ بازیگر و خواننده معروف در عرصه سینما و تلویزیون انجام می شود.

با بهترین شومن کیش آشنا شوید!

در ادامه می خواهیم شما را با با حمید خندان بیشتر آشنا کنیم تا شما از علت اجرا های جذاب ایشان در شوها و جنگ های کیش مطلع شوید:

حمید خندان از تجربه نقش آفرینی در تئاتر های زیادی در دوره دبیرستان برخوردار بود، اما در عرصه بازیگری تجربه و شناختی نداشت تا اینکه توسط دکتر چراغ علی به آقای مجید مظفری معرفی شد؛ حمید خندان به خاطر استعداد بی نظیری که در عرصه بازیگری داشت، موفق شد تا اولین فیلم سینمایی اش که به اسم قلب های نا آرام  بازی کند. این فیلم در سال ۱۳۸۱ هنگامی که حمید خندان ۲۶ ساله بود اجرا شد اما در ردیف بهترین فیلم های آن زمان قرار نگرفت و متاسفانه موفق نشد.

اما این فیلم برای حمید خندان خالی از لطف نبود زیرا که او تجربه زیادی در این راستا بدست آورده بود که این تجربه راه کسب موفقیت در عرصه بازیگری را برای او هموار ساخت. بعد از ۴ سال، حمید خندان   در سن ۳۰ سالگی یکی از بهترین نقش آفرینی هایش را به انجام رساند؛ نقش آفرینی او در سال ۱۳۸۵ در فیلم زن بدلی به کارگردانی آقای مهرداد میر فلاح، ایفا شد.

علاوه بر شوها و جنگ های کیش که قبل تر توضیح داده شد؛ سرگرمی های مفرح دیگری همچون: دلفین شو کیش، جنگ پرشین شو کیش، میهمان شو کیش، آوا شو کیش، جنگ بابک شو کیش، جنگ پازل شو کیش هتل ارم، جنگ شبخند، جنگ ایرانیا و تماشای کشتی کروز کیش و نیز کشتی آکواریوم کیش به جذابیت های سفر به جزیره کیش می افزایند؛ که در ادامه شما را با این تفریحات آشنا خواهیم کرد:

 • دلفین شو کیش: بازدید از پارک دلفین کیش با تخفیفات و تفریحات دیگری که در کنار آن نصیب مسافران می شود، خاطره سفری بسیار جذاب و باور نکردنی را بر جای می گذارد؛ ازجمله: بعد از تماشا دلفین های پارک شما به دیدن باغی از پرندگان رنگارنگ می روید.
 • استفاده از کلاسیک شو کیش
 • تماشای آکواریوم از آب شور
 • و قسمت جذاب و اصلی شوهای جزیره کیش که تماشای اجرای سرگرم کننده دلفین ها است
 • این پارک زیبا در ابتدای جاده جهان، بعد از هتل مارینا و پارک ساحلی سیمرغ واقع شده است.
 • امکاناتی که در پارک دلفین شو کیش برای راختی هر چه بیشتر  شما عزیزان فراهم شده است از جمله به: غرفه عکاسی و کافی شاپ های آنجا می توان اشاره کرد.

معروف ترین شوها و جنگ های کیش

معروف ترین شوها و جنگ های کیش

در ادامه به معرفی  دیگر شوها و جنگ های کیش که محبوبیت و معروفیت خاصی را در بین مسافران تور کیش از اصفهان به خود جذب کرده اند می پردازیم:

این جنگ های شبانه کیش از ویژگی ها و کیفیت های خوبی برخوردار هستند و تفاوت آنها در فرد اجرا کننده، محل و زمان اجرا شو، است که هر یک از جذابیت و معروفیت خاص خودش برخوردار است.

[irp posts=”2599″]

از جمله امکانات و ویژگی های مشترک شو های شبانه کیش می توان به این موارد اشاره کرد:

 • امکان استفاده از بلیط بلافاصله پس از خرید
 • تعداد بلیط ها بدون محدودیت به فروش می رسد.
 • این شو ها شامل برنامه های جذابی مانند:
 • دی جی شاد
 • تئاتر طنز
 • پر فورمنس
 • استنداپ کمدی با افراد حرفه ای در شوها و جنگ های کیش
 • لیزر شو
 • آیتم های نور و نیز بلک لایت زیبا
 • آکروبات و گروه دنس شو

جنگ پرشین شو با اجرای جمع از هنرمندان شامل: امیر عطا، دی جی کیوان، علیرضا شهرستانی، علی برجی و مصطفی رامشی، در روبروی بازار ونوس کیش، سالن آمفی تئاتر واقع در هتل پنج ستاره جزیره کیش، هرشب از ساعت ۱۲ شب تا ۳ بامداد برگزار می شود.

آوا شو کیش: لحظات خوش و شاد این شو با اجرا هنرمندانی چون:  امین زندگانی، حمید ماهی صفت برای استندآب کمدی،  و حمید خندان، تا پاسی از شب خنده بر صورت حاضرین می آورند.

این جنگ در سالن آب نمای آوای خلیج فارس  اجرا می شود.

بابک شو کیش: از شوها و جنگ های کیش،این جنگ همانطور که اسم آن مشخص است با اجرای هنرمندانی مانند: بابک برجسته، مهدی رضایی، دی جی بابک، دی جی فرید، عباس محبوب، صابر شیخ الاسلامی، آرش نوذری، داریوش مشاری برگزار می شود.

جنگ پازل شو کیش هتل ارم: این جنگ نام دیگری نیزبین شوها و جنگ های کیش در دارد که شاید به این نام بهتر آن را بشناسید؛ جنگ پازل ستارگان یا جنگ ستارگان رنگارنگ،این جنگ از معروفیت و محبوبیت زیادی بخاطر هنرمندان آن همچون: آرش و محمد شاهوارن، مجید ترکمان و هنرنمایی فرد باسابقه درخشانی چون حامد آهنگی در جنگ پازل شو کیش هتل ارم، برخوردار است.

خدمات و جذابیت های این جنگ نیز از دیگر جنگ های کیش ۱۴۰۰ چیزی کم ندارد و طبق همان امکاناتی اجرا می شود که قبل تر برای برنامه جنگ های کیش بیان شد.

جنگ دینامیت شو کیش: این جنگ از بهترین و محبوب ترین جنگ ها نه تنها جنگ های کیش ۱۴۰۰ بلکه جز بهترین شو ها و جنگ های کیش به شمار می رود.

تدارک جنگ دینامیت شو کیش برای هر شب ، یک سوپرایز جدید و جذاب که چشم های گردشگران را به آن دوخته می شوند.

فعالیت و اجرای هنرمندانی در این جنگ که در رده های برتری در ایران قرار دارند؛ از جمله میلاد صالح پور با اجرا هایی که موضوعات مختلفی را در قالب کمدی در بر می گیرد.

وحید دی جی برای اجرای دینامیت پاور، مجید ترکمانه برای هنر تقلید صدای بسیار جالب در قالب کمدی، و استندآپ کمدی جذاب و سرشار از لحظات شاد با اجرای احسان استجابی و بسیاری از هنرمندان دیگر که همگی در تلاش برای ساختن لحظاتی خوش برای تمام گردشگران کیش و شهروندان کیش دور هم جمع شده اند.

این جنگ در سالن بزرگ آمفی تئاتر پارک سافاری کیش حوالی ساعت۱۲ شب تا ۳ بامداد آماده استقبال از حضور گرم گردشگران خوش ذوق جزیره کیش است.

در کنار شوها و جنگ های کیش می توانید از کشتی آکواریوم کیش و کشتی کروز کیش دیدن کنید.

تجربه دریانوردی منحصر به فرد با کشتی آکواریوم کیش

این بار یک تجربه دریانوری منحصر به فرد با کشتی آکواریوم کیش به تجربیات شیرین دیگر سفر تان به کیش می افزایید، این کشتی از کف و دیواره هایی با پنجره های نسبتا بزرگ شیشه ای تشکیل شده است. شما بدون اینکه نگران یاد داشتن شنا و غواصی در دریا،باشید می توانید قابلیت ها و زیبایی های باورنکردنی زیر دریا مانند انواع ماهی های ریز‌ و درشت  در رنگ و انواع مختلف از نردیک تماشا کنید و هم چنین بخاطر کف شیشه ای کشتی آکواریوم کیش شما می توانید ساعت ها محو دیدن مرجان ها، گیاهان و دیگر شگفتی های عمق دریا شوید.

 • این تور دریایی به مدت یک ساعت در دریا به طول می انجامد.
 • محل سوار شدن کشتی آکواریوم در اسکله تفریحی جدید قرار دارد.
 • برای اینکه این گشت و گذار زیر دریایی را از دست ندهید بهتر است نیم ساعت قبل از حرکت کشتی در اسکله حاضر باشید.
 • توجه کنید که کودکان بالای ۴ سال مشمول تهیه بلیط برای سوار بر کشتی آکواریوم می شوند.

این کشتی ها برای افرادی که علاقمند به محیط زیست به خصوص دریا و جهان زیست زیر دریا که واقعا دنیایی سرشار از شگفتی های باورنکردنی است، بسیار فرصت خوبی است که بتوانند بدون انجام کار سختی یا یاد گرفتن مهارت هایی، از تماشای جهان متفاوت زیر دریا لذت ببرند.

به طور معمول گشت و گذار با کشتی آکواریومی از ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود اما ممکن است گاهی به خاطر مساعد نبودن  وضعیت دریا، ساعت آن تغییر کند که در این صورت می توانید از افرادی که مسئول برگزاری این سفر منحصر به فرد هستند، پرس و جو کنید.

کشتی کروز کیش

کشتی کروز کیش

این بار می خواهیم شما را با پدیده ای در از شگفتی و زیبایی آشنا کنیم که شاید تا الان از وجود این امکان در قطب گردشگردی کشورمان ایران، آگاه نبودید؛ بله درست حدس زدید این شگفتی کشتی کروز کیش است که با امکانات خود، خاطره ای باور نکردنی برای شما رقم می زند که سال های سال با یادآوری آنها دوباره تمایل خواهید داشت که حتی فقط یکبار دیگر سوار بر کشتی کروز کیش دریا را سیر کنید.

[irp posts=”2545″]

امکاناتی که این کشتی جذاب در خدمت شما قرار می دهد؛ از جمله می توان به: رستوران مجلل همراه با انواع غذا های خوشمزه و خاص، ۲ سالن سینما همراه با انواع فیلم های به روز و هیجان انگیز ایرانی و خارجی، سالنی وسیع برای برگزاری انواع مراسمات مانند: همایش ها، کنسرت ها و…،صرف شام در رستوران زیبای این کشتی همراه با موسیقی زنده، امکان سفارش انواع غذا های داخلی، خارجی و حتی بین المللی در رستوران مجلل کشتی کروز.

این کشتی شگفت آور قادر به حمل ۱۳۵ خودرو آن هم همراه با سرنشینان اش، است و هم چنین علاوه بر رمپ انتهایی در آن، از هشت درب جانبی در جایگاه های مختلف کشتی به منظور سهولت در رفت و آمد برای مسافران، برخوردار است که امکان هر چه بیشتر راحتی در سفر را برای مسافرانش فراهم کرده است.

از نکات مثبت این کشتی علاوه بر فراهم کردن لحظات شاد و لذت بخش برای گردشگران مختلف، توسعه و پیشرفت صنعت گردشگری است که کمک شایانی به اقتصاد کشور و نیز شناخت هر چه بیشتر دیدنی های منطقه بزرگ کیش کرده است.

کنسرت های کیش ۱۴۰۰

 اگر میخواهید تجربه شنیدن صدا و نیز تصویر خواننده مورد علاقه خود را در سفر خود به کیش داشته باشید و هنوز از مکان هایی که کنسرت های کیش ۱۴۰۰  در آنجا برگزار می شوند؛ اطلاع ندارید، با سفرآس 24 در ادامه مقاله همراه باشید؛ کنسرت های کیش ۱۴۰۰ به طور معمول در سه سالن بزرگ کیش اجرا می شوند؛ ازجمله:

سالن تالار جزیره کیش

 این سالن یکی از بزرگترین و محبوب ترین سالن ها برای اجرا انواع مراسمات  با ظرفیت ۳۰۰۰ نفری در کیش؛ از جمله برگزاری کنسرت ها است، این سالن بزرگ در کیش، خیابان فردوسی واقع شده است. با رعایت اصول بهداشتی و اجرای برنامه ها از جمله کنسرت ها، شوها و جنگ های کیش در کرونا، در فضا باز و وسیع در این سالن برگزار می شوند.

تالار بزرگ و مجلل پرشین کیش

 امروزه این تالار مجلل یکی از اصلی ترین مکان هایی که کنسرت های کیش ۱۴۰۰ در آن برگزار می شوند، این تالار بزرگ در کیش، بلوار خلیج فارس، پارک دلفین و باغ پرندگان، و نیز در سالنی به نام پرشین واقع شده است. در این سالن نیز امکان برگزاری شوها و جنگ های کیش در کرونا، وجود دارد.

سالن مجموعه آوای خلیج فارس

 این سالن امروزه تبدیل به بزرگترین مجموعه تفریحی- فرهنگی در سطح کشور شده است، این مجموعه شامل سالن آمفی تئاتر بزرگ، سالن کنسرت مجلل، وسیع ترین آب نمای موزیکال در سطح کشور و بسیاری جاذبه های فرهنگی و تفریحاتی دیگر، با ظرفیت ۳۰۰۰ نفر برای گردشگران و نیز شهروندان شهر کیش می شود که روز به روز بر جذابیت و محبوبیت آن در بین دیگر سالن ها می افزاید. شوها و جنگ های کیش در کرونا در این مجموعه نیز بخاطر دارا بودن امکان اجرا در فضاهایی رو باز و نیز با رعایت پروتکل های وزارت بهداشت برگزار می شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.