کشتی آکواریوم؛ گشتی در زیر آب

کشتی آکواریوم

جزیره زیبای کیش تمام تلاش خود را به کار گرفته تا مهمانان خود را به نهایت لذت برساند. این جزیره برای مهمانانش برنامه هایی در زیر آب ترتیب داده تا آنها را به کشف دنیایی تازه برانگیزد.

گردشگرن دراین شهر می توانند در عمق آب های زلال غواصی کنند و از نزدیک دنیای زیر آب  را رصد کنند. اما شاید بعضی از مسافران چندان تمایل به غواصی نداشته باشند و در عین حال این دنیا نیز برای شان وسوسه برانگیز باشد. اینجاست که کیش سخن از کشتی آکواریوم را پیش می کشد.

کشتی آکواریوم کیش مخصوص تمام مسافرانی است که می خواهند در جایی امن و مطمئن به تماشای نمایش آبزیان بنشینند.

آبزیانی که آماده اند تا از دنیای پر رمز و راز خود در مقابل دیدگان شما رمزگشایی کنند. کشتی آکواریوم با یک سورپرایز ویژه شما را شگفت زده خواهد کرد.

فعلا زمان دانستن این سورپرایز نیست. بهتر است اول از دنیای زیر آب بیشتر بدانید!

زیر آب های زلال چه می گذرد؟

کیش به لطف آب های زلالش توانسته برای خیلی از مسافران به مقصد اول سفر تبدیل شود. بسیاری از گردشگران این جزیره به هوای تفریحات آبی دل به جاده می زنند.

به هوای دور زدن آب ها با جت اسکی و یا به هوای اوج گرفتن در آسمان جزیره با پاراسل. خلاصه اینجا می توانید در دنیایی متفاوت با دنیای خشکی قدم بگذارید.

شما از زندگی در خشکی بسیار می دانید اما اینجا در زیر آب حیاتی دیگر در جریان است. حیاتی که آبزیان مختلف برای خود برگزیده اند.

در زیر این آب های آبی ماهیانی رنگارنگ مشغول زندگی هستند. می روند و می آیند.  شکار می کنند و می خورند. شاید با شنیدن نام دریا پیش از همه تصویر یک ماهی در ذهنتان مجسم شود اما این دنیا فقط به ماهی ها خلاصه نمی شود.

شما در زیر آب موجوداتی را می بینید که شاید تا کنون آنها را ندیده اید و نامی از آنها نشنیده اید. انواع آبزیان چون لاکپشت ها، عروس دریایی، نرمتنان و مرجان ها دریا را به جهانی پر نقش و نگار بدل کرده اند. جهانی که درهای آن با خرید بلیط کشتی آکواریوم به روی شما باز می شود.

تور کیش از تبریز | تور کیش از مشهد ؛ رزرو با تصمین بهترین قیمت

تنوع کشتی های آکواریوم

کشتی آکواراریوم تنها یک کشتی نیست بلکه شامل شناورهای مختلفی است که هر کدام با نامی مخصوص مشهور گشته اند.

اگر دوست دارید موجودات دریایی را به مدتی طولانی از پشت پنجره هایی بزرگ تماشا کنید برکشتی گردشگر سوار شوید. کشتی طوطیا برای علاقه مندان به موسیقی است.

شما در این کشتی با موزیک زنده انرژی می گیرید. اگر دوست دارید در یک کشتی زیبا دریا را دور بزنید کشتی ستاره در خدمت شماست و اگر هم می خواهید سوار یک کشتی متفاوت شوید به سمت کشتی سیمرغ بروید.

شما هر کدام از این کشتی ها را  برای گشت در آب های خلیج انتخاب کنید یک دنیا لذت را نصیب خود کرده اید. پس بدون معطلی برای رزرو تور کیش از مشهد و خرید بلیط کشتی آکواریوم اقدام کنید.

سورپرایز ویژه برای کشتی سواران

حالا که همه چیز را درباره کشتی آکواریوم شنیدید نوبت یک سورپرایز ویژه است. این سورپرایز در کف کشتی است. آری!

جایی که طراحان جنس شیشه را برای کف این کشتی برگزیده اند؛ کشتی هایی با کف و دیواره های شیشه ای.

تمام لذت گشت با این کشتی ها در همین شیشه ها خلاصه می شود. شیشه هایی که نمایشی جذاب را با بهترین کیفیت نشان شما می دهند.

این کشتی ها از اسکله تفریحی حرکت خود را آغاز می کنند و  شما باید کمی قبل از شروع گشت در این اسکله حضور داشته باشید.

اگر هتل پانوراما کیش را برای اقامت در جزیره انتخاب کرده باشید فاصله شما تا این اسکله تفریحی تنها یک کیلومتر و نیم است. با گنجاندن کشتی آکواریوم در برنامه تور کیش قطعاً لذت سفر خود را چند برابر کرده اید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.