پرشین شو؛ پایانی دوست داشتنی برای شب های کیش

پرشین شو کیش
0

یکی از این برنامه های شبانه کیش جنگ پرشین شو است که برای چند ساعت شما را از تمام دل مشغولی های زندگی رها می کند. این برنامه که جزء برنامه های جدید جزیره محسوب می شود توانسته در همین مدت طرفدارن بسیاری جذب کند.

اجراهای جذاب توسط هنرمندان مطرح، برنامه های  طنز و انوع آیتم های شاد و پر هیجان  در این جنگ لحظات مفرحی را برای شما رقم خواهد زد.

بی شک اغلب گردشگران با سفر به جزیره برای حضور در جنگ های کیش نیز برنامه ای خواهند داشت. به خصوص عزیزانی که  تابستان را برای سفر انتخاب کرده اند و بهترین زمان برای گشت و گذار در کیش را شب هنگام در اختیار خواهند داشت.

جنگ های شبانه کیش شامل برنامه هایی است که ساعت های پایانی شب زمان شروع آنهاست. زمانی که کم کم جزیره در سکوت فرا می رود و چراغ بازارها خاموش می شود.

ساعت هایی که برای بسیاری از افراد زمان خواب است. اما در کیش داستان متفاوت است. جزیره آخر شب بیدار بیدار است و به گردشگرانش نیز پیشنهاد شب بیداری می دهد. اگر این پیشنهاد را بپذیرید باید به سراغ یکی از جنگ های شبانه بروید.

در کیش جنگ های متنوع و البته متفاوتی را برای انتخاب پیش رو دارید. این جنگ ها که اغلب در هتل های کیش برگزار می شوند دارای آیتم های متعددی هستند و معمولاً بین دو و نیم تا سه ساعت طول می کشند.

زمان برگزاری آنها نیز در ساعات پایانی شب است و تا نزدیک بامداد ادامه دارند. در این مطلب به معرفی یکی از بهترین جنگ های کیش یعنی پرشین شو خواهیم پرداخت.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

آیتم هایی جذاب برای خلق لحظاتی شاد

جنگ های شبانه در کیش با توجه به سلایق مختلف گردشگران دارای آیتم های متعددی هستند. در جنگ پرشین شو این آیتم ها شامل استند آپ کمدی، دی جی موزیک، پرفورمنس، لیزر شو، تئاتر کمدی و دیگر برنامه هاست.

از آنجا که این جنگ ها با هدف ایجاد فضایی مفرح و شاد برگزار می شوند، آیتم های کمدی و طنز جزء پایه های ثابت جنگ های کیش چون پرشین شو است.

در واقع این جنگ ها قرار است برای چند ساعت شما را از تمام دغدغه هایی که دارید رها کنند و خاطره ای خوش را برای شما از حضور در کیش رقم بزنند.  البته برای ایجاد احساس آرامش همواره موزیک زنده با اجرای هنرمندان مطرح نیز در این برنامه ها جای دارد.

هنرمندان پرشین شو

تهیه کنندگی این برنامه بر عهده احسان داورزنی است  و مدیریت اجرایی آن را علی برجی بر عهده دارد. سعید فتحی، امیر عصا، دی جی کیوان، تیمور طالبی، علیرضا شهرستانی، علی برجی و مصطفی رامش از هنرمندان این شو هستند.

تمام این هنرمندان جزء بهترین طنزپردازان و اجراکنندگان کشور هستند که نتیجه همکاری آنها خلق لحظاتی شاد برای گردشگران است. سابقه هر کدام از این هنرمندان در اجرای برنامه سبب شده شما اکنون شاهد بهترین اجراها باشید.

محل برگزاری پرشین شو

این جنگ در یکی از بهترین هتل های جزیره یعنی هتل کیش برگزار می شود. هتل کیش در یکی از بهترین موقعیت های جزیره بنا شده که امکان دسترسی به مراکز تجاری و تفریحی را به راحتی برای مهمانان خود فراهم می آورد.

از جمله مراکز تجاری نزدیک به این هتل می توان به بازار مریم کیش اشاره رد. اسکله تفریحی کیش از دیگر مناطق نزدیک به این هتل است.

جنگ پرشین شو به جز در ایام ویژه دارای یک سانس است و مدت زمان آن دو ساعت می باشد. سانس های معمولی این جنگ از ساعت 23 تا 1:30 بامداد است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

سانس ویژه نیز از ساعت 20 تا 22 به طول خواهد انجامید. دقت داشته باشید که پس از رزرو نهایی بلیط امکان کنسلی وجود ندارد.

همچنین چون دیگر جنگ های کیش فیلم برداری و عکس گرفتن ممنوع می باشد. جهت حضور در پرشین شو باید نیم ساعت پیش از شروع برنامه در سالن حضور داشته باشید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.