کیبل اسکی کیش؛ اولین سایت اسکی در خاورمیانه

کیبل اسکی

کیبل اسکی کیش به عنوان یکی از بزرگ ترین پارک های کیبل اسکی جهان نظر گردشگران این جزیره را به خود جلب کرده است.

این پارک که اولین سایت اسکی خاورمیانه محسوب می شود ساعات مفرحی را برای مسافران کیش رقم خواهد زد.

مناظر دیدنی این پارک در کنار ساحل نقره رنگ کیش شما را با یک جاذبه چشم نواز روبرو می کند و تفریحات جذاب آن شما را با یکی از هیجان انگیزترین ساعات عمرتان روبرو می کند. پیشنهاد می کنم فرصت حضور در این پارک و کسب هیجانی فوق العاده را از دست ندهید.

کیش به عنوان شهر جاذبه ها قسمت زیادی از محبوبیت خود را مدیون انواع تفریحات جذاب است. تفریحاتی که گاه در جنگ های شبانه شما را مهمان شادی و نشاط می کنند و گاه روی سکوی پرتاب بانجی جامپینگ قرار می دهند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

گاه به تماشای صحراهای کیش سوار بر شتر می نشانند وگاهی به شنیدن آوازهای خوش در کنسرت کیش دعوت می کنند. در میان تمام تفریحات این جزیره تفریحات دریایی بیش از همه توانسته اند جذاب باشد. تقریباً تمام مسافران این جزیره تجربه یک تفریح آبی را داشته اند. لیست بلند بالای این تفریحات گزینه های مختلفی را پیش پای شما می گذارد.

در این لیست می توانید غواصی را ببینید. ورزشی که در شفافیت آب های زلال خلیج فارس به یک تفریح تبدیل شده است. نام پاراسل را نیز در این لیست خواهید دید.

تفریحی که لذت اوج گرفتن در آسمان را برای شما فراهم می کند. از دیگر گزینه های موجود در این لیست شاتل و بناناست.

تیوپ هایی که با سرعتی دوست داشتنی شما را روی آب می کشند و با تکان هایی ترسناک هیجان شما را به اوج می رسانند.  اسم کیبل اسکی کیش نیز به عنوان یکی از برترین مراکز تفریحی جزیره در این لیست به چشم می خورد.

پارک کیبل اسکی کیش؛ بزرگ ترین مجموعه کیبل اسکی در دنیا

این پارک بزرگ ترین کیبل اسکی در جهان است که مساحت زیادی را شامل می شود. طول این پارک 860 متر و عرض آن 160 متر است.

وجود پنج برج در آب های خلیج فارس، امکان سرویس دهی به 12 فرد به صورت همزمان و سرعت 28 تا 62 کیلومتر در ساعت از ویژگی هایی است که سبب امتیاز بالای این پارک شده است.

در این پارک می توانید شاهد امکانات رفاهی بسیاری باشید. این امکانات شامل دوش، رختکن، فروشگاه تجهیزات ورزش اسکی، اتاق آموزش و اتاق رزرواسیون می شود. در کنار این پارک می توانید آلاچیق های دیدنی و درختان لور و نارگیل را ببینید که جذابیت خاصی به فضا بخشیده اند.

امکانات آموزشی پارک

شاید با وجود تمام جذابیت این ورزش کمی ترس شما را از انجام آن منصرف کند. البته حق با شماست. این ورزش به همان اندازه که هیجان انگیز است ممکن است ترسناک نیز به نظر برسد. اما جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

باید بدانید که در کنار این پارک شما شاهد کلاس هایی برای آموزش این ورزش نیز خواهید بود. جالب است بدانید نه تنها این ورزش بلکه اغلب تفریحات کیش دارای یک قسمت آموزشی نیز هستند که در آن مربیان کارآزموده تمام نکات آموزشی را به مسافران آموزش می دهند.

شما با آموزش هایی که در این کلاس ها می بینید می توانید به راحتی خود را برای شروع یک هیجان فوق العاده آماده کنید.

امکانات غذاخوری در کنار کیبل اسکی

شما در کنار اغلب مناطق تفریحی کیش شاهد امکانات غذاخوری نیز خواهید بود. در این پارک نیز با مجهزترین و بهترین رستوران ها و کافه ها روبرو هستید. تفریحات پر هیجان کیش همان اندازه که به شما هیجان تزریق می کنند انرژی شما را نیز خواهند گرفت.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

بنابراین وجود امکانات غذاخوری از ضروری ترین امکانات در کنار آنهاست. رستوران هایی که در این پارک قرار دارند از شما با منویی شامل انواع غذاهای دریایی و سنتی کیش پذیرایی می کنند.

کافی شاپ هایی نیز برای صرف انواع نوشیدنی ها و دسر ها و میان وعده ها در این پارک احداث شده است. شما می توانید لحظات خوشی را با حضور در این مکان نصیب خود کنید.

استفاده از موسیقی زنده در رستوران ها برای شما قطعاً لذت یک روز تفریحی را کامل می کند. پس با حضور در این پارک بهترین استفاده را از اقامت در کیش ببرید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.