شاتل کیش؛ سوار بر تیوپی جادویی

شاتل کیش
0

در میان تمام جذابیت های جزیره تفریحات آبی کیش یک قسمت جدانشدنی از برنامه گردشگران محسوب می شوند.

این تفریحات شاید تنها دلیل شما برای سفر به جزیره نباشد اما قطعاً  یکی از مهم ترین آنهاست. شما در بخش بهترین تجربه مسافران کیش بدون شک نام تفریحات دریایی را بارها خواهید دید.

این تفریحات آنقدر متنوع هستند که انتخاب بین آنها برای شما به یک دردسر تبدیل شود. ولی نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا شما را به سمت بازی دلخواه خود روانه کنیم مثل شاتل کیش .

اگر اهل آب بازی هستید و اگر می خواهید ضربان قلبتان را به بالاترین حد ممکن برسانید، اگر دوست دارید با سرعتی فوق تصور آب های جزیره را دور بزنید، اگر به دنبال تفریحی هستید که تا مدت ها انرژی شما را تأمین کند، پیشنهاد ما شاتل کیش و  سواری بر این تیوپ است.

شاتل کیش را می توانید در لیست یکی از فوق العاده ترین تفریحات آبی جزیره مشاهده کنید. برای انجام این بازی مهیج باید راه کلوپ های مخصوص شاتل سواری را پیش بگیرید. با اقامت در هتل ترنج کیش در روی آب های آبی می توانید به این کلوپ ها به راحتی دسترسی داشته باشید.

شاتل چیست و شاتل سواری چگونه ورزشی است؟

شاتل کیش یک تیوپ بادی است. همین! اما همین تیوپ می تواند شما را تا مرز خوشی پیش ببرد و در دریای لذت غرق کند.

اما چگونه؟ در واقع شاتل به کمک یک قایق موتوری تمام این کارها را انجام می دهد. این تیوپ بادی و این قایق تند رو با یک طناب محکم دست به دست هم داده اند تا شما را با سرعتی هر چه تمام تر روی آب بکشانند.

تا جایی که ضربان قلبتان را بشنوید و صدای فریادتان تا آسمان جزیره برسد.  تکان های این تیوپ روی آب تبدیل می شود به یک قرص هیجان که برای شاتل سواران نسخه شده است.

هر چه دوز این قرص بیشتر لذت شما فوق العاده تر. اگر می خواهید نفستان در سینه حبس شود از ناخدا بخواهید دوز داروی شما را بیشتر کند.

دوز هیجان دریافتی را شما تعیین می کنید با شاتل کیش

به شما شاتل سواران آزادی کامل داده شده است. شما کاملاً مختارید که بین احساسات مختلف دست به انتخاب بزنید. هیجانی آرام را تجربه کنید  یا به اوج هیجان برسید و یا اینکه لذت ترسی دوست داشتنی بچشید.

اگر بازوی خود را قوی کرده اید می توانید مسابقه را شروع کنید. شاتل می خواهد شما را در دریا پرت کند. اینجاست که شما باید قدرت خود را نشان دهید.

هر چه مقاومت شما بیشتر باشد دیر تر سقوط خواهید کرد. البته زیاد مقاوت نکنید چرا که در این صورت لذت بخش ترین قسمت بازی خود را از دست خواهید داد. آماده سقوط شوید. سقوطی دوست داشتنی که قسمتی جذاب از برنامه شاتل سواری است.

تور کیش از تهران را با قیمت مناسب و عالی رزرو نمایید .

آنچه برای شاتل سواری لازم دارید

یک جلیقه نجات و یک کلاه ایمنی و دیگر هیچ کافی است برای شاتل سواری در کیش. این تمام آن چیزی است که شما برای رسیدن به هیجانی فوق تصور لازم دارید.

یادتان باشد که ورزش های جزیره کاملاً استاندارد هستند و با رعایت تمام نکات ایمنی انجام می شوند بنابریان جای هیچ نگرانی برای گردشگران عزیز وجود ندارد. با خیال راحت می توانید بلیط این بازی را خریداری کنید.

این ورزش حدود 15 تا 20 دقیقه طول خواهد کشید اما شاید در یک چشم زدن برای شما تمام شود. نگران نباشید. امکان تجربه دوباره شاتل برای شما در رزرو بعدی تور کیش از تهران وجود دارد.

ضمن اینکه می توانید با تهیه بلیط غواصی کیش از روی آب راهی زیر آب شوید و لذت متفاوت تری را تجربه کنید.  به یاد داشته باشید که این ورزش را می توانید به صورت تک نفره و یا گروهی تجربه کنید.

در این جا نیز به شما حق انتخاب داده می شود. حرف آخر اینکه اگر می خواهید خاطره شاتل سواری را برای همیشه پیش چشم داشته باشید می توانید درخواست عکس برداری و فیلم برداری نیز داشته باشید.

بنانا سواری در کیش؛ یک هیجان دسته جمعی

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.