بنانا سواری در کیش؛ یک هیجان دسته جمعی

بنانا در کیش

یکی از بهترین تفریحات دریایی جزیره که می تواند لذت سفر به جزیره را برای شما چند برابر کند بنانا درکیش است.

تفریحات کیش به دو دسته تفریحات آبی و غیر آبی تقسیم می شوند و خود تفریحات آبی نیز به دو صورت زیر آب و روی آب انجام می گیرند.

بنانا سواری یکی از تفریحات آبی است که در دسته دوم قرار دارد. شما در این ورزش با سرعتی فوق العاده در پنهای آب کشیده می شوید و این یعنی یکی از هیجان انگیزترین قسمت های سفر شما به جزیره مرجانی کیش.

در جزیره مرجانی کیش فرصت های بسیاری برای تفریح در اختیار گردشگران خواهد بود. این فرصت ها می توانند شما را در انتخاب سر در گم کنند. بنابراین تهیه لیستی از تفریحات کیش به شما کمک می کند تا برنامه ریزی بهتری برای سفر خود داشته باشید.

بنانا سواری؛ سوار بر تیوپی به شکل موز

اگر پیگیر تفریحات کیش بوده باشید حتماً نام این ورزش را بارها شنیده اید. این ورزش مهیج به کمک یک تیوپ بادی و یک قایق موتوری تندرو انجام می شود.

بدین شکل که شما بر تیوپی سوار می شوید که به قایقی تندور متصل شده است. با حرکت قایق این تیوپ نیز کم کم روی آب به حرکت در می آید.

همزمان با  سرعت گرفتن قایق، حرکت تیوپ نیز تندتر می شود و شما با سرعتی عجیب روی آب کشیده می شوید. حرکت سریع قایق سبب تکان های تند بنانا می شود و این همان چیزی است که بنانا را به ورزشی مهیج و پرطرفدار بدل کرده است.

شما می توانید همراه با خانواده یا دوستان خود هیجان بنانا سواری را امتحان کنید. اگر تمایلی به انجام تفریحات دریایی ندارید پیشنهاد می کنم سری به مجموعه سافاری کیش در بلوار امام خمینی این شهر بزنید. در این مجموعه می توانید انواع آیتم های جذاب و هیجان انگیز را امتحان کنید.

بنانا و شاتل؛ شباهت ها و تفاوت ها

برای استفاده از تفریحات کیش با تخفیف ویژه سفرآس میتوانید همین الان تور کیش لحظه آخری از تهران را رزرو کنید!

شاتل کیش و بنانا بسیار به هم شبیه هستند و در واقع می توان آنها را یک ورزش محسوب کرد. در هر دو تفریح شما روی تیوپی متصل به قایقی تندرو سوار می شوید و با سر عتی فوق العاده روی آب کشیده می شود.

یکی از تفاوت های این دو ورزش در شکل تیوپ است. در بنانا همانطور که از اسمش پیداست شما سوار بر تیوپی به شکل موز می شوید. همچنین شکل نشستن در شاتل و بنانا متفاوت است.

در شاتل شما در کنار هم قرار دارید ولی در بنانا پشت سر هم می نشینید. از دیگر تفاوت های این دو ورزش می توان به تعداد نفرات اشاره کرد. شما شاتل را به صورت تک نفره نیز می توانید سوار شوید اما برای بنانا حداقل باید سه نفر باشید.

این تفریح ورزشی گروهی است؟

شاتل سواری تفریحی است که به دو صورت تک نفره و گروهی قابل انجام می باشد.  با توجه به محبوبیت این ورزش اکنون این تیوپ ها به صورت های تک نفره، سه نفره، پنج نفره و هفت نفره در کیش وجود دارند.

حداقل نفرات برای شاتل سواری 1 نفر و حداکثر نفرات 7 نفر می باشد. برای بنانا سواری نیز می توانید 3 تا 7 نفر باشید.

البته هر چه تعداد نفرات بالاتر باشد هیجان بازی کمتر خواهد شد و بر عکس با کاهش نفرات هیجان بازی به اوج می رسد. البته اگر می خواهید این لذت را در کنار دیگران تجربه کنید انتخاب با خود شماست.

سواحل جزیره برای بنانا سواری

برای انجام این ورزش جذاب می توانید به سراغ سواحل کیش بروید. چهار ساحل اسکله تفریحی، ساحل مرجان، ساحل دامون و ساحل سیمرغ از مکان هایی هستند که بنانا در آنها عرضه می شود.

این سواحل از نظر امکانات چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند و شما می توانید با توجه به محل اقامت خود نزدیک ترین ساحل را انتخاب کنید.

یکی از امتیازات بنانا قیمت پایین آن نسبت به بسیاری دیگر از تفریحات درکیش است. البته با استفاده از تخفیفات کیش می توانید این بازی را ارزان تر نیز تجربه کنید.

تور کیش از تهران در هتل ترنج با تخفیف 30 درصدی هم اکنون در سایت قابل رزرو است!

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.