بنانا سواری در کیش؛ یک هیجان دسته جمعی

بنانا در کیش
0

یکی از بهترین تفریحات دریایی جزیره که می تواند لذت سفر به جزیره را برای شما چند برابر کند بنانا در کیش است. انواع تفریحات جزیره زیبای کیش به دو دسته تفریحات آبی و غیر آبی تقسیم می شوند و خود تفریحات آبی نیز به دو صورت زیر آب و روی آب انجام می گیرند. بنانا سواری در کیش یکی از تفریحات آبی است که در دسته دوم قرار دارد. شما به عنوان مسافر تور کیش می توانید این تفریح لذت بخش را امتحان کنید.

شما در این ورزش با سرعتی فوق العاده در پنهای آب کشیده می شوید و این به این معنا است که یکی از بهترین و هیجان انگیزترین قسمت های سفر شما به جزیره مرجانی کیش ختم خواهد شد. در جزیره مرجانی کیش فرصت های بسیاری برای تفریح در اختیار گردشگران خواهد بود. این فرصت ها می توانند شما را در انتخاب سر در گم کنند.

بنابراین تهیه لیستی از تفریحات کیش به شما کمک می کند تا برنامه ریزی بهتری برای سفر خود داشته باشید تا بتوانید از سفر و گردش در جزیره زیبای کیش، نهایت لذت را، ببرید. همچنین؛ در ادامه مقاله میتوانید؛ با تفریحات متنوع و جذاب کیش و موضوع بنانا چیست؛ بیشتر آشنا شوید.

بنانا چیست؟

بنانا سواری در کیش

با توجه به اینکه بنانا سواری کیش، یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین تفریحات در کیش، می باشد؛ شاید شما نیز، مشتاق باشید که بدانید؛ بنانا چیست و بنانا سواری در کیش را نیز، تجربه کنید؛  بنانا سواری در کیش، یا همان تیوب سواری روی آب دریا است که تیوپ زرد و موزی شکلی می باشد که میتوانید با انجام این تفریح جذاب، در سفر به کیش خود، هیجان سفر خو را، افزایش دهید و همراه با دوستان خود، خاطره ای دلچسب را، به یادگار، بگذارید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

بنانا سواری؛ سوار بر تیوپی به شکل موز

اگر پیگیر تفریحات کیش بوده باشید حتماً نام این ورزش را بارها شنیده اید و همانطور که با بنانا چیست آشنا شدید؛ این ورزش مهیج به کمک یک تیوپ بادی و یک قایق موتوری تندرو انجام می شود. بدین شکل که شما بر تیوپی سوار می شوید که به قایقی تندرو متصل شده است. با حرکت قایق این تیوپ نیز کم کم روی آب به حرکت در می آید.

[irp posts=”1447″]

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

همزمان با  سرعت گرفتن قایق، حرکت تیوپ نیز تندتر می شود و شما با سرعتی عجیب روی آب کشیده می شوید. حرکت سریع قایق سبب تکان های تند بنانا می شود و این همان چیزی است که بنانا را به ورزشی مهیج و پرطرفدار بدل کرده است.

شما می توانید همراه با خانواده یا دوستان خود هیجان بنانا سواری را امتحان کنید. اگر تمایلی به انجام تفریحات دریایی ندارید پیشنهاد می کنم سری به مجموعه سافاری کیش در بلوار امام خمینی این شهر بزنید. در این مجموعه می توانید انواع آیتم های جذاب و هیجان انگیز را امتحان کنید و لذت ببرید.

بنانا و شاتل؛ شباهت ها و تفاوت ها

برای استفاده از تفریحات کیش با تخفیف ویژه سفرآس 24 میتوانید همین الان تور کیش از تهران را رزرو کنید! شاتل کیش و بنانا بسیار به هم شبیه هستند و در واقع می توان آنها را یک ورزش محسوب کرد. در هر دو تفریح شما روی تیوپی متصل به قایقی تندرو سوار می شوید و با سر عتی فوق العاده روی آب کشیده می شود. یکی از تفاوت های این دو ورزش در شکل تیوپ است.

در بنانا همانطور که از اسمش پیداست شما سوار بر تیوپی به شکل موز می شوید. همچنین شکل نشستن در شاتل و بنانا متفاوت است. در شاتل شما در کنار هم قرار دارید ولی در بنانا پشت سر هم می نشینید. از دیگر تفاوت های این دو ورزش می توان به تعداد نفرات اشاره کرد. شما شاتل را به صورت تک نفره نیز می توانید سوار شوید اما برای بنانا حداقل باید سه نفر باشید.

این تفریح ورزشی گروهی است؟

شاتل سواری تفریحی است که به دو صورت تک نفره و گروهی قابل انجام می باشد. با توجه به محبوبیت این ورزش اکنون این تیوپ ها به صورت های تک نفره، سه نفره، پنج نفره و هفت نفره در کیش وجود دارند. بنابراین؛ حداقل نفرات برای شاتل سواری 1 نفر و حداکثر نفرات 7 نفر می باشد. برای بنانا سواری نیز می توانید 3 تا 7 نفر باشید. البته هر چه تعداد نفرات بالاتر باشد هیجان بازی کمتر خواهد شد و بر عکس با کاهش نفرات هیجان بازی به اوج می رسد.

البته اگر می خواهید این لذت را در کنار دیگران تجربه کنید انتخاب با خود شماست. میتوانید؛ بصورت گروهی و یا فردی، با انجام بنانا سواری در کیش، حال و هوایی تازه کرده و انرژی نابی را، دریافت کنید. همچنین میتوانید؛ بلیط بنانا سواری کیش را، از قبل بصورت آنلاین رزور کنید و با حضور عزیزان خود در سفر، به عنوان یک هدیه، آنان را، شگفت زده کنید و در کنار عزیزان خود، بنانا سواری در کیش را، به آسانی تجربه کنید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

سواحل جزیره برای بنانا سواری

بنانا سواری

برای انجام این ورزش جذاب، یعنی بنانا سواری در کیش، می توانید به سراغ سواحل کیش بروید. چهار ساحل اسکله تفریحی، ساحل مرجان، ساحل دامون و ساحل سیمرغ از مکان هایی هستند که بنانا در آنها عرضه می شود که میتوانید با دسترسی آسان، از بنانا سواری در کیش، لذت ببرید. این سواحل از نظر امکانات چندان تفاوتی با یکدیگر ندارند و شما می توانید با توجه به محل اقامت خود نزدیک ترین ساحل را انتخاب کنید.

یکی از امتیازات بنانا قیمت پایین آن نسبت به بسیاری دیگر از تفریحات درکیش است. البته با استفاده از تخفیفات کیش می توانید این بازی را ارزان تر نیز تجربه کنید و با صرفه جویی در هزینه خود در سفر به کیش، از بنانا سواری در کیش، با خیالی آسوده، لذت ببرید و یک هیجان جدیدی را، امتحان کنید.

تنوع و جذابیت در تفریحات کیش گردی

بنابراین؛ اگر شما نیز، بار خود را، برای یک سفر جذاب و هیجان انگیز به جزیره زیبا و دیدنی کیش، بسته اید؛ میتوانید با یک برنامه ریزی مناسب و یا حتی تورهای سفر به کیش با برنامه ریزی های خوب، از بهترین تفریحات در کیش مطلع شوید و مانند بازی بنانا سواری در کیش، سایر تفریحات خوب، مانند؛ دوچرخه سواری در ساحل، شاتل سواری در دریا، پاراسل، غواصی، فلای بورد و… را بشناسید، انجام دهید و لذت ببرید.

چراکه؛ سایر تفریحات جذابی مانند بنانا سواری کیش، وجود دارد که شما میتوانید؛ تجربه ای از هرکدام را، بسته به سلیقه خود، داشته باشید. چند نمونه از بازی ها و تفریحات جذاب کیش را جهت معرفی به مسافرین تور کیش از تبریز، عنوان میکنیم.

شاتل سواری در کیش

شاتل کیش، یکی از مشابه ترین تفریحات با بنانا سواری کیش، است؛ بنابراین اگر شما از تفریحاتی مثل بنانا سواری در کیش، لذت می برید؛ میتوانید؛ شاتل سواری را، نیز، تجربه کنید که البته تفاوت آن فقط در نحوه ردیف صندلی های تیوب می باشد که در قبل تر، ذکر شد.

غواصی در دریا

از دیگر تفریحات دریایی بسیار لذت بخش، میتوان به غواصی در اعماق دریا، اشاره کرد که ممکن است با این دسته از تفریحات آشنایی ای داشته باشید. بنابراین؛ غواصی کیش نیز، تفریحی است که مانند بنانا سواری در کیش، میتوانید آن را، تجربه کنید و مانند رویایی، از اعماق دریا دیدن کنید و لذت ببرید.

فلای بورد در کیش

اما؛ اگر اهل هیجان بسیار بالا هستید؛ بعد از بنانا سواری در کیش، میتوانم فلای بورد کیش را، به شما، پیشنهاد کنم؛ چراکه؛ یکی از تفریحات بسیار پر استرس و پر هیجان می باشد. به این صورت که، در این بازی توسط وسایل مخصوص، مانند یک دلفین، در بالای آب های مواج دریا، رها میشوید و به ارتفاعات بالایی میروید که توأم با هیجان بالا می باشد و همچنین نکات و آموزش های لازم، قبل از انجام این بازی، توسط مربی مخصوص، چک و آموزش داده میشود.

بنانا سواری در کیش، پیشنهادی برای یک سفر پر هیجان!

بنانا کیش

همانطور که با بنانا چیست و بنانا سواری در کیش نیز، آشنا شدید؛ ممکن است بی صبرانه، تمایل داشته باشید که بنانا سواری در کیش به عنوان تفریحی جذاب را، در برنامه سفر خود، بگنجانید و یا حتی آن را، به دوستان خود معرفی کنید؛ چراکه؛ این تفریح جذاب امکان حرکت ایمن و مهیج را، روی آب های دریایی وسیع را، برای شما، فراهم میکند که قوه خیال و هیجان آدمی را، فعال میکند و باعث تجربه ای بی نظیر و لذت بخش، میشود.

[irp posts=”653″]

همچنین با وجود لذتی درلچسب توسط بنانا سواری در کیش، یکی از تفریحاتی می باشد که تقریبا قیمت مناسب تری نسبت به سایر تفریحات در کیش را دارد و شما میتوانید با خیالی آسوده از بنانا سواری در کیش، لذت ببرید و یا حتی بلیط آن را، از سایت معتبر بنانا سواری در کیش، بصورت آنلاین رزرو کنید تا کارهای سفر تفریحی خود را، برای بنانا سواری کیش، پیشاپیش انجام داده باشید و با راحتی تمام، راهی، سفر به کیش زیبا بشوید.

5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.