دلفیناریوم کیش؛ نمایشی با اجرای دلفین ها

دلفیناریوم کیش
0

یکی از جاذبه های جزیره که توانسته برای هر سن و سالی محبوب باشد دلفیناریوم کیش است. دلفیناریوم پارکی است که در آن گونه های بسیاری از پستانداران، خزندگان و پرندگان جمع شده اند تا شما را پای نمایش های جذاب بنشانند. شاید در تور کیش از تهران برای بازدید از بسیاری از جاذبه های کیش با این مشکل مواجه باشید که سن و سال خاصی می طلبند.

به طور مثال بسیاری از تفریحات کیش محدودیت سنی دارند و یا شاید بسیاری از اماکن توریستی برای کودکان شما هیچ جاذبه ای نداشته باشد. این پارک می تواند برای شما یک مژده ویژه باشد. پارک دلفین های کیش جایی است که می توانید به صورت خانوادگی و همراه با کودکان خود آن را تجربه کنید و همگی عادلانه لذت ببرید.

آنچه در این پارک خواهید دید شاید تا کنون فقط در فیلم های مستند دیده باشید. هنگامی که پای تلویزیون و یا گوشی به دست چشم خود را به دنیای جذاب حیوانات دوخته اید و آرزو کرده اید ای کاش می توانستید از نزدیک آنها را ببینید. در دلفیناریوم کیش از نزدیک می توانید شاهد حرکات جالب و زیبای این حیوانات باشید.

حیواناتی که توسط مربی های ماهر سال ها آموزش دیده اند تا بتوانند یکی از بهترین جاذبه های جزیره را در مقابل شما قرار دهند. وجود انواع جانواران و گیاهان این مجموعه را به یک مکان فوق العاده برای تفریحی خانوادگی تبدیل کرده است.

هنرنمایی دلفین های باهوش

دلفیناریوم کیش
این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در قسمت جنوب شرقی جزیره تابلویی از یک پارک می بینید. اما اینجا یک پارک معمولی نیست. درست است که فضای سبز و مناظر زیبا آن را شبیه به دیگر پارک ها ساخته اما چیزی بالاتر از این در انتظار بازدیدکنندگان این پارک است. شاید بتوان این دلفیناریوم کیش را تلفیقی از جنگل و دریا نامید. جایی که در آن می توانید هم از دیدن پرندگان زیبا و رنگارنگ لذت ببرید و هم از مشاهده انواع موجودات دریایی غرق در هیجان شوید.

[irp posts=”616″]

پارک دلفین ها را می توان از پربازدید ترین جاذبه های جزیره کیش دانست که با آیتم های جذاب از گردشگران پذیرایی می کند. در این پارک صحنه هایی را خواهید دید که  فقط در جزیره فرصت دیدن آن به شما دست می دهد. پس از فرصت تور کیش خود بهترین استفاده را ببرید. فرصت بازدید از پارک دلفین های کیش را با رزرو تور کیش از تبریز بدست آورید

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

در این پارک فقط دلفین می بینیم؟

نمایش هایی که در دلفیناریوم کیش خواهید دید بازیگران بسیاری دارد. نقش اول این نمایش دلفین های بامزه هستند. حتماً شنیده اید که دلفین ها چقدر باهوش هستند. پس می توانید انتظار  یک اجرای جذاب را از آنها داشته باشید. رقص دلفین ها قطعاً شما را به وجد خواهد آورد. اما این پایان ماجرا نیست.

موجودات زیادی در این نمایش حضور دارند. گربه دریایی شمالی، پنگوئن، شیر دریایی جنوبی، شیر دریایی شمالی،گراز دریایی و بسیاری دیگر از پستانداران آماده اند تا شما را با هنرنمایی خود شگفت زده کنند. به طور حتم حرکات این بازیگران شما را شگفت زده خواهد کرد. پس از آن نوبت به پرندگان زیباست که با آوازهای گوش نواز شما را به یک موزیک زنده دعوت کنند.

آرامش سهم شما از این قسمت دلفیناریوم کیش است. همانطور که در سفرآس 24 خواندید این پارک فقط جای دیدن دلفین ها نیست. در واقع این مکان به نام دلفین ها معروف شده زیرا این موجودات باهوش سوپراستارهای نمایش دلفیناریوم هستند.

جاذبه های دلفیناریوم کیش

دلفین های کیش

این مجموعه که حدود 100 هکتار از زمین کیش را به خود اختصاص داده است به عنوان اولین دلفیناریوم ایران  توانسته مورد توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی قرار گیرد. شما در این پارک شاهد جاذبه های گوناگونی خواهید بود. در دلفیناریوم کیش آیتم های متنوعی را خواهید دید که همگی می توانند برای شما جذاب باشند. این آیتم ها شامل باغ پرندگان کیش، تونل خزندگان، دلفین شو، کلاسیک شو، استخر های مختلف پستانداران  دریایی و آکواریوم آب شور است.

باغ پرندگان دلفیناریوم کیش، یکی از بخش های جذاب و مطمئنا خاطره انگیزی برای بازدید کنندگان است؛ این باغ بیشتر از ۱۰۰۰ گونه پرنده در انواع و اقسام نژاد های مختلف و در عین حال همراه با زیبایی های منحصر در نوع خودشان، در خود جای داده است.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

شما با خرید بلیط دلفیناریوم کیش و تماشای این پرندگان زیبا و آشنایی با ویژه های خاص هر یک علاوه بر افزایش اطلاعات تان در بخش علمی سفر تان به کیش، لذت این سفر را برای خود دو برابر خواهید کرد و هم چنین تا مدت ها بعد از پایان سفر با یادآوری خاطرات آنجا و تعریف آنها برای دیگران، لحظات  بسیار خوشی را خواهید ساخت.

بخش دیگر مهیج و سرشار از زیبایی دلفیناریوم کیش، استخر های مختلف ویژه انواع پستانداران  دریایی جذاب هستند که برای همه ی گردشگرانی که برای ساختن اوقات خوش  خود دلفیناریوم کیش را برگزیده اند، ایجاد شده اند؛ این استخر ها بیش از ۲۱ گونه پستاندار را دارا هستند؛ از جمله: شیر دریایی شمالی، گربه دریایی شمالی، شیر دریایی جنوبی، گراز دریایی، پنگوئن های بامزه و بسیاری انواع دیگر پستاندارانی که در این استخر ها با هنر نمایی های خود چشم تماشاگران را به خود خیره می کنند.

فضای سبز این مجموعه با بیش از صد گونه گیاهی چون بنجامین، نخل، انجیر معابد یا درخت لور، آکاسیا، اوکالیپتوس، کهور، مورد، تکوما، گل ختمی، کاکتوس و دیگر گیاهان می تواند یک مکان مطلوب برای گردش باشد. با این حساب در تور کیش از شیراز یک فرصت فوق العاده برای سیاحت در اختیار شماست.

پارک دلفیناریوم کیش آنقدر وسیع و پر از  جاذبه های طبیعی است که اگر بخواهید تمام آنجا را پیاده بچرخید و لذت ببرید، مطمئنا برایتان امکان پذیر نخواهد بود؛ به همین منظور و نیز برای اینکه از تمام قسمت های پارک دلفیناریوم کیش دیدن کنید و قسمت هایی را بخاطر خستگی راه رفتن و… از دست ندهید، اتوبوس هایی در مرکز پارک دلفیناریوم کیش برای تمام شما و نیز بازدید کنندگان خوش ذوق دلفیناریوم کیش آماده شده اند تا به هر جایی از پارک که قصد تماشا و لذت بردن از آن را دارید ببرند.

[irp posts=”506″]

باغ پرندگان دلفیناریوم کیش، یکی از بخش های جذاب و مطمئنا خاطره انگیزی برای بازدید کنندگان است؛ این باغ بیشتر از ۱۰۰۰ گونه پرنده در انواع و اقسام نژاد های مختلف و در عین حال همراه با زیبایی های منحصر در نوع خودشان، در خود جای داده است؛ شما با تماشای این پرندگان زیبا و آشنایی با ویژه های خاص هر یک علاوه بر افزایش اطلاعات تان در بخش علمی سفر تان به کیش، لذت این سفر را برای خود دو برابر خواهید کرد و هم چنین تا مدت ها بعد از پایان سفر با یادآوری خاطرات آنجا و تعریف آنها برای دیگران، لحظات  بسیار خوشی را خواهید ساخت.

بخش دیگر مهیج و سرشار از زیبایی دلفیناریوم کیش، استخر های مختلف ویژه انواع پستانداران  دریایی جذاب هستند که برای همه ی گردشگرانی که برای ساختن اوقات خوش  خود دلفیناریوم کیش را برگزیده اند، ایجاد شده اند؛ این استخر ها بیش از ۲۱ گونه پستاندار را دارا هستند؛ از جمله: شیر دریایی شمالی، گربه دریایی شمالی، شیر دریایی جنوبی، گراز دریایی، پنگوئن های بامزه و بسیاری انواع دیگر پستاندارانی که در این استخر ها با هنر نمایی های خود چشم تماشاگران را به خود خیره می کنند.

هنر نمایی این حیوانات در استخر های دلفیناریوم کیش با حجم هایی حدود ۱۸۰۰ متر مکعب که با آب های دریا پر شده اند، طرفداران فراوان و نیز مخصوص به خودشان را جذب کرده اند؛ چرا که نمایش های جذاب و مهیج هر یک از این حیوانات زیر نظر مربیان آموزش دیده و خوش ذوق جوان برای تماشاگران دلفیناریوم کیش فراهم شده است. جالب است بدانید که تعدادی از دلفین های این پارک با چارتر ویژه از آکواریوم های ژاپن در سایز های بزرگ به کیش انتقال داده شده است.

مالک دلفیناریوم کیش

این مجموعه بسیار مهیج و زیبا با سرمایه گذاری آقای حسین ثابت ساخته شد تا اینکه در سال ۱۳۹۳ آقای سید عبدالرضا موسوی این ملک را خریداری نمودند و امروزه مالک دلفیناریوم کیش را با این نام می شناسیم.

قیمت بلیط دلفیناریوم کیش

قیمت بلیط دلفیناریوم کیش

بلیط پارک دلفیناریوم کیش با ویژگی های خاص خودش در پی فراهم کردن راحتی هر چه بیشتر گردشگران داخلی و خارجی کیش است؛ از جمله ویژگی های این پارک که باعث جذب هر چه بیشتر طرفداران به خود و نیز افزایش راحتی و رضایتمندی طرفدارانی که قبل تر با این پارک آشنا بوده اند؛ را ایجاد می کند؛ خرید بلیط دلفیناریوم کیش حاوی: ضمانت بازگشت هزینه دلفیناریوم کیش.

  • خرید آنی و در لحظه آنها بدون دارا بودن محدودیت های معمول و هزینه بر.
  • با پرداخت هزینه دلفیناریوم کیش تعیین شده ، توجه داشته باشید که تنها هزینه ای است که برای بازدید از این پارک می پردازید و به نوعی خرید بلیط دلفیناریوم کیش توسط شما مبلغی نهایی است و هزینه دیگری از شما در دلفیناریوم کیش درخواست نمی شود.
  • بلیط دلفیناریوم کیش به ارزش بسیار به صرفه ای در قبال جذابیت ها و امکاناتی که برای بازدید کنندگان فراهم می کند، به فروش می رسد.
  • قیمت بلیط دلفیناریوم کیش برای نوزادانی که زیر ۲ سال سن دارند به صورت رایگان ارائه می شود.
  • قیمت بلیط دلفیناریوم کیش نیز برای کودکانی که ۲ تا ۴ سال سن دارند، با قیمت 163/500 هزار تومان اما تنها از طریق دفتر فروش بلیط که در خود پارک قرار دارد، برای این گروه بازدید کنندگان به فروش می رسد.
  • بلیط دلفیناریوم کیش نیاز به نسخه چاپی برای ارائه آن به مسئول مربوطه پارک دلفیناریوم، ندارد.
  • هزینه دلفیناریوم کیش برای هر نفر ۲۸۰٫۰۰۰ هزار تومان است.
5/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.