دلفیناریوم کیش؛ نمایشی جذاب با اجرای دلفین ها

دلفیناریوم کیش

یکی از جاذبه های جزیره که توانسته برای هر سن و سالی محبوب باشد دلفیناریوم کیش است.

دلفیناریوم پارکی است که در آن گونه های بسیاری از پستانداران، خزندگان و پرندگان جمع شده اند تا شما را پای نمایش های جذاب بنشانند.

شاید برای بازدید از بسیاری از جاذبه های کیش با این مشکل مواجه باشید که سن و سال خاصی می طلبند.

به طور مثال بسیاری از تفریحات کیش محدودیت سنی دارند و یا شاید بسیاری از اماکن توریستی برای کودکان شما هیچ جاذبه ای نداشته باشد.

این پارک می تواند برای شما یک مژده ویژه باشد. پارک دلفین های کیش جایی است که می توانید به صورت خانوادگی و همراه با کودکان خود آن را تجربه کنید و همگی عادلانه لذت ببرید.

آنچه در این پارک خواهید دید شاید تا کنون فقط در فیلم های مستند دیده باشید. هنگامی که پای تلویزیون و یا گوشی به دست چشم خود را به دنیای جذاب حیوانات دوخته اید و آرزو کرده اید ای کاش می توانستید از نزدیک آنها را ببینید.

در دلفیناریوم کیش از نزدیک می توانید شاهد حرکات جالب و زیبای این حیوانات باشید. حیواناتی که توسط مربی های ماهر سال ها آموزش دیده اند تا بتوانند یکی از بهترین جاذبه های جزیره را در مقابل شما قرار دهند.

وجود انواع جانواران و گیاهان این مجموعه را به یک مکان فوق العاده برای تفریحی خانوادگی تبدل کرده است.

هنرنمایی دلفین های باهوش

در قسمت جنوب شرقی جزیره تابلویی از یک پارک می بینید. اما اینجا یک پارک معمولی نیست. درست است که فضای سبز و مناظر زیبا آن را شبیه به دیگر پارک ها ساخته اما چیزی بالاتر از این در انتظار بازدیدکنندگان این پارک است.

شاید بتوان این دلفیناریوم کیش را تلفیقی از جنگل و دریا نامید. جایی که در آن می توانید هم از دیدن پرندگان زیبا و رنگارنگ لذت ببرید و هم از مشاهده انواع موجودات دریایی غرق در هیجان شوید.

پارک دلفین ها را می توان از پربازدید ترین جاذبه های جزیره کیش دانست که با آیتم های جذاب از گردشگران پذیرایی می کند. در این پارک صحنه هایی را خواهید دید که  فقط در جزیره فرصت دیدن آن به شما دست می دهد. پس از فرصت تور کیش خود بهترین استفاده را ببرید.

فرصت بازدید از پارک دلفین های کیش را با رزرو تور کیش از تبریز بدست آورید

در این پارک فقط دلفین می بینیم؟

نمایش هایی که در دلفیناریوم کیش خواهید دید بازیگران بسیاری دارد. نقش اول این نمایش دلفین های بامزه هستند. حتماً شنیده اید که دلفین ها چقدر باهوش هستند.

پس می توانید انتظار  یک اجرای جذاب را از آنها داشته باشید. رقص دلفین ها قطعاً شما را به وجد خواهد آورد. اما این پایان ماجرا نیست.

موجودات زیادی در این نمایش حضور دارند. گربه دریایی شمالی، پنگوئن، شیر دریایی جنوبی، شیر دریایی شمالی،گراز دریایی و بسیاری دیگر از پستانداران آماده اند تا شما را با هنرنمایی خود شگفت زده کنند.

به طور حتم حرکات این بازیگران شما را شگفت زده خواهد کرد. پس از آن نوبت به پرندگان زیباست که با آوازهای گوش نواز شما را به یک موزیک زنده دعوت کنند.

آرامش سهم شما از این قسمت دلفیناریوم کیش است. همانطور که دیدید این پارک فقط جای دیدن دلفین ها نیست.

در واقع این مکان به نام دلفین ها معروف شده زیرا این موجودات باهوش سوپراستارهای نمایش دلفیناریوم  هستند.

جاذبه های دلفیناریوم کیش

این مجموعه که حدود 100 هکتار از زمین کیش را به خود اختصاص داده است به عنوان اولین دلفیناریوم ایران  توانسته مورد توجه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی قرار گیرد.

شما در این پارک شاهد جاذبه های گوناگونی خواهید بود. در دلفیناریوم کیش آیتم های متنوعی را خواهید دید که همگی می توانند برای شما جذاب باشند.

این آیتم ها شامل باغ پرندگان، تونل خزندگان، دلفین شو، کلاسیک شو و آکواریوم آب شور است.

فضای سبز این مجموعه با بیش از صد گونه گیاهی چون بنجامین، نخل، انجیر معابد یا درخت لور، آکاسیا، اوکالیپتوس، کهور، مورد، تکوما، گل ختمی، کاکتوس و دیگر گیاهان می تواند یک مکان مطلوب برای گردش باشد.

با این حساب در کیش یک فرصت فوق العاده برای سیاحت در اختیار شماست.

برای رزرو تور کیش از تهران با قیمت مناسب می توانید همین الان به سایت سفرآس 24 مراجعه کنید.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.