هتل ترنج کیش؛ اقامتی که از یاد نخواهید برد

هتل ترنج کیش

کیش یک مقصد بین المللی است و هتل های لوکس یکی از لازمه های آن است. در این جزیره تعداد هتل های لوکس و پنج ستاره کم نیست اما حساب یکی از آنها را باید از همه جدا کرد. حساب هتلی که اقامت شما را تبدیل به رویایی غیر قابل تصور می کند.

هنگام عبور از آسمان کیش ناگاه یک نقاشی زیبا از پیش چشمان شما رد می شود. یک نقاشی که روی آب کشیده شده اما هیچ گاه محو نخواهد شد.

یک نقاش ماهر قلم موی خود را برداشته و طرحی زیبا آفریده است. او ترجیح داده مهارت خود را در نقش های بته جقه بکار گیرد و الحق که ماهرانه عمل کرده است.

حالا این نقش خود به یکی از جاذبه های جذاب جزیره بدل شده که مسافرانش را به دیدنش وسوسه می کند. اگر می خواهید نقش شما نیز در این نقاشی حک شود کافی است رزرو تور کیش هتل ترنج را انتخاب کنید.

هتل ترنج کیش ساخته شد تا به گردشگران جزیره مرجانی نوید اقامتی متفاوت را بدهد. اقامتی که در دل خود دنیایی از تفریح و جاذبه را قرار داده است.

شاید با قدم گذاشتن در این هتل بیرون آمدن از آن سخت باشد. و شاید هزینه ای که می پردازید زیاد به نظر برسد اما قطعاً در مقابل لذتی که به دست می آورید هیچ است.

تور هتل ترنج کیش ؛ رویایی به رنگ دریا

سفر به جزیره ای مرجانی، اقامت در هتلی دریایی

تا کنون در چه هتل هایی اقامت داشته اید؟ هتل هایی با بهترین تسهیلات رفاهی؟ یا هتل هایی با مجهزترین امکانات ورزشی؟ و شاید هتل هایی که رستوران هایی با منویی متنوع را پیشکش شما کرده اند؟

شاید هم بهترین تجربه اقامت شما مربوط به هتل هایی که باشد که با پنجره های رو به دریا تماشای غروب و طلوح خورشید در ساحل کیش را نصیب چشمان شما کرده اند؟ با اقامتی چند دقیقه ای در ترنج تمام این خاطرات را از یاد خواهید برد!

امکانات متنوع اقامتی برای سلایق مختلف

هتل ترنج به عنوان اولین هتل دریایی خاورمیانه توانسته نقش مهمی را در جذب گردشگران جزیره ایفا کند. این هتل در دو فاز تعریف شده تا پاسخگوی سلایق متفاوت باشد.

ترنج هم برای آنهایی که دوست دارند روی آب زندگی کنند قابل سکونت است و هم برای آنانکه می خواهند مقیم ساحل باشند.

هم برای آنانکه اقامت در اتاق های رو به دریا را می خواهند و هم برای افرادی که دوست دارند در اتاق های رو به غروب ساکن شوند.

شما با رزرو تور کیش از تهران بهترین مقصد را و با رزرو هتل ترنج بهترین اقامت را نصیب خود کرده اید.

تور کیش از تهران ، با قیمت عالی

امکاناتی فوق العاده در هتلی خاص

اگر چه اقامت در این هتل خود یک تفریح حساب می شود اما فراهم آوردن انواع بازی ها و سالن های ورزشی لذت بیشتری را نصیب شما می کند.

شما وارد هتل شده اید تا اقامت کنید اما ترنج به شما پیشنهاد بیلیارد، استخر و بازی در زمین ورزشی می دهد.

قطعاً این پیشنهادات را نمی توان به سادگی رد کرد. شما آمده اید تا ساکن شوید ولی ترنج با سونا، ماساژ، جکوزی، فضای سبز و اتاق بازی شما را وسوسه می کند.

مراقب باشید! هتل ترنج یک ایراد بزرگ دارد

در این هتل شما قدم زدن در ساحل را تجربه می کنید، در بهترین رستوران ها وکافی شاپ های رو به دریا غذا و نوشیدنی میل می کنید، روی دریا راه می روید و از امکانات متنوع ورزشی برخوردار هستید.

تفریح، ورزش، مناظر جذاب، اقامت آرام، تمام اینها در هتل ترنج قابل دسترس است. با این حساب شاید دیگر تمایلی به خارج شدن از هتل نداشته باشید.

در این صورت شما از بسیاری از تفریحات و جاذبه های جزیره جا می مانید. نه می توانید در شهر زیر زمینی کیش قدم بگذارید و نه می توانید لذت پاراسل کیش را تجربه کنید. حتی نمی توانید پای برنامه های جذاب پازل شو بنشینید. پس مراقب باشید!

تور کیش هتل ترنج یک تور لاکچری

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.