بازار مریم؛ بازاری رو باز با فضایی چشم نواز

بازار مریم کیش
0

مراکز خرید جزیره از پربازدیدترین مناطق آن به شمار می آیند. یکی از این مراکز پربازدید بازار مریم کیش است که همواره با حجم عظیمی از گردشگران روبروست.

این بازار که عنوان مشهورترین بازار کیش را نصیب خود کرده با فضایی چشم نواز و امکاناتی مطلوب سال هاست که پذیرای گردشگران جزیره است.

از آنجا که قسمت مهمی از سفر گردشگران جزیره به حضور در مراکز خرید می گذرد آشنایی با این مراکز بسیار مهم است.  در این جزیره که یکی از قابلیت های آن را خرید شکل می دهد مراکز خرید متعددی بنا شده است.

در واقع حذف عوارض گمرکی در کیش به عنوان یک منطقه آزاد تجاری سبب ارزان تر بودن کالاهای وارداتی شده است. به همین سبب حجم زیادی از گردشگران این جزیره را اهالی تجارت و خرید تشکیل داده اند.

بازار مریم کیش

این جزیره با داشتن بیش از 50 مرکز خرید به همان اندازه که به شما امکان خریدهای متنوع را می دهد، سردرگمی در انتخاب را نیز پیش می آورد. چرا که این بازارها با وجود نقاط اشتراک بسیار دارای تفاوت هایی اساسی نیز هستند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

تفاوت هایی که  گاه در قیمت و گاه در نوع محصولات و گاه در طراحی فضا به چشم می خورد. لازمه داشتن خرید بهتر در کیش کسب اطلاعات از تمامی این مراکز پیش از سفر به جزیره است.

بنابراین هنگام حضور در کیش لازم است لیستی از بازارهای متناسب با خود را در دست داشته باشید.  در این مطلب به معرفی بازار مریم کیش که از معروف ترین بازارهای جزیره است خواهیم پرداخت.

محیطی سرسبز و دیدنی در کنار غرفه های خرید

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

بازار مریم در زمینی به مساحت 5700 متر مربع احداث شده و به عنوان بازاری رو باز فضای جالبی برای خرید است. فضای چشم نواز این بازار که حاصل معماری جذاب و گل کاری های زیباست لذت خرید را برای شما دو برابر خواهد کرد.

وجود درختچه هایی در اطراف این بازار و فواره ای در وسط نمای جذابی را مقابل چشم  بازدید کنندگان قرار می دهد.

این بازار یک طبقه دارای 52 غرفه است که اقلام متنوعی در آن به فروش می رسد. اگر چه این مرکز را می توان یکی از بازارچه های کوچک در کیش به شمار آورد اما این فضای نسبتاً کوچک چیزی از تنوع محصولات کم نکرده است.

البته در جزیره مراکز بسیار بزرگ نیز احداث شده است که مرکز خرید دامون کیش با مساحتی بیش از 13 هزار متر مربع یکی از آنهاست.

خرید کالاهای متنوع از غرفه های متعدد

بازار مریم از سال 1369 فعالیت خود را در جزیره کیش آغاز کرد. این مرکز را می توان یکی از پر قدمت ترین بازارهای کیش به شما آورد. این تجربه سبب شده دست اندرکاران این مرکز با اطلاع کافی از سلیقه مشتریان کالاهایی مناسب را ارائه دهند.

شما در این بازار به اغلب کالاهای مورد نیاز خود دسترسی خواهید داشت. محصولات  بازار مریم کیش شامل انواع پوشاک زنانه، مردانه، بچه گانه، لوازم آرایشی و بهداشتی، چمدان، کیف و کفش، مواد خوراکی و غیره می شود.

امکاناتی فراتر از یک مرکز خرید

یکی از مزایای اغلب مراکز خرید کیش این است که حضور در آنها فقط به خرید ختم نمی شود. بلکه شما در این مراکز با امکاناتی فراتر از خرید روبرو خواهید بود. بازار مریم کیش نیز فرصت هایی به جز خرید را نصیب شما خواهد کرد.

هنگامی که از گشت در غرفه ها و خرید خسته شدید می توانید به کافی شاپی مجهز واقع در محوطه میانی این بازار مراجعه کنید.

کافی شاپی که پیش از همه با فضای سرسبز و چیدمان مطلوب خود شما را جذب می کند. انواع نوشیدنی های گوارا در منوی این کافی شاپ به چشم می خورد که طعم خرید شما را دلچسب تر خواهد کرد.

شب ها این بازار حال و هوایی خاص دارد. حال و هوایی که حجم بازدیدکنندگان را افزایش می دهد و هیجان خرید را بیشتر از همیشه می کند.

در این بازار شب ها برنامه های شاد و متنوعی اجرا می شود که برای گردشگران جذاب خواهد بود. مرحله جذاب قرعه کشی در این برنامه ها می تواند شما را با جایزه ای ارزشمند سورپرایز کند.

4/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.