رستوران سنتی پوریا؛ برای دوستداران غذاهای اصیل

رستوران سنتی پوریا
0

رستوران سنتی پوریا یکی از رستوران های اختصاصی برای تمام علاقه مندان به غذاهای اصیل در کیش است. این رستوران نه تنها در بین گردشگران که در بین ساکنان کیش نیز از محبوبت خاصی برخوردار است.

شما در این رستوران علاوه براینکه می توانید غذایی متناسب با سلیقه خودتان میل کنید از فضایی هماهنگ با علایق خود نیز برخوردار هستید. فضایی که حضور در آن یکی از بهترین خاطرات شما خواهد شد.

رستوران های کیش به انوع گوناگونی دسته بندی می شوند. چه از نظر منو، چه از نظر قیمت و چه از نظر چشم انداز. از نظر منو اغلب رستوران های جزیره دارای لیست متنوعی از غذاها هستند.

منوی این رستوران ها اغلب با انواع غذاهای سنتی، فرنگی، دریایی، گیاهی و غیره پر شده است. این رستوران ها اغلب با دکوراسیونی مدرن طراحی شده اند و غذاهای مدرن را نیز در منوی خود جای داده اند.

در واقع کمتر رستورانی چون پوریا در کیش پیدا می شود که به طور اختصاصی دارای منویی خاص باشد. منویی که اگر چه مخصوص سنتی پسندان است اما تمام گردشگران را جذب می کند. ظرفیت همواره تکمیل این رستوران حکایت از محبوبیت آن دارد.

تناسب فضا با غذا در رستوران سنتی پوریا

وقتی پای غذاهای سنتی پیش کشیده می شود یک فضای سنتی نیز در ذهن مجسم می شود. خب البته خوردن غذای اصیلی چون آبگوشت در فضایی که با انواع نگاره های سنتی تزیین شده باشد دلچسب تر می شود.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در رستوران سنتی پوریا شما تناسب منو با فضا را به طور کامل مشاهده خواهید کرد. شاید این همان چیزی باشد که این رستوران را به محبوبیتی در سطح بین المللی رسانده است.

دکوراسیون این رستورن به شکلی کاملاً سنتی و در تناسب با عنوان آن طراحی شده است. هنگامی که وارد این رستوران می شوید احساس خوشایندی به شما دست خواهد داد که حاصل چیدمان و طراحی فضای داخلی است.

صندلی هایی چوبی و میزهایی که با پارچه های خوش نقش و نگار سنتی پوشیده شده اند و یک بالشتک برای تکیه دادن. پنجره هایی مشبک که نور را با جلوه جذاب تری وارد محیط می کنند.

حوضی که یادآور خانه های قدیمی است و صدایی گوش نواز را در فضا پخش می کند. تابلوهایی جذاب که روی دیوارها نصب شده است و نگاه شما را به خود جلب می کند.

با این وجود شاید بتوان این رستوران را یک جاذبه تاریخی به حساب آورد! شما در رستوران بام رویایی کیش با کف شیشه ای نیز یک فضای کاملا متفاوت و خاص را پیش رو خواهید داشت.

یکی از جذابیت های این رستوران در فضای بازی آن برای کودکان است که لذت حضور در رستوران را برای والدین چند برابر می کند.

وجود سالنی ویژه برای مهمانی های خاص از دیگر امکانات این رستوران است. اینترنت رایگان و پارکینگ را نیز می توانید به امکانات رفاهی این رستوران اضافه کنید.

منوی هوس برانگیز

در منوی این رستوران انواع غذاهای اصیل و کهن ایرانی و خاورمیانه را مشاهده خواهید کرد. منویی متنوع که مهمانان را در انتخاب دچار تردید می کند.

چراکه تمام غذاهای این منو برای شما دوست داشتنی خواهد بود. شما در این رستوران می توانید برای صبحانه نیز از منویی متنوع  برخوردار باشید.

در این رستوران از موسیقی زنده نیز برخوردار هستید. صرف غذاهای اصیل همراه با گوش سپردن به یک موسیقی آرام را نمی توان با هیچ چیز دیگری مقایسه کرد.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

رستوران سنتی پوریا در دسته رستوران های گران قیمت جای دارد. البته شما متناسب با این قیمت از طعم و کیفیت غذاها بهره مند خواهید بود.

این رستوران امکان پذیرایی از 200 مهمان را به طور همزمان داراست و امکان رزرو نیز برای شما وجود دارد. از امکانات جانبی این رستوران می توان به پارکینگ اشاره کرد.

رستوران سنتی پوریا در طبقه همکف هتل پارمیس کیش واقع شده است. این اقامتگاه که از هتل های پنج ستاره کیش است در میدان پردیس قرار دارد و دسترسی به بازارهای پردیس 1 و 2 را نیز به راحتی برای شما فراهم می آورد.

با حضور در رستوران سنتی پوریا کیش یک تجربه خوب از صرف غذا در جزیره برای خود به همراه ببرید.

4/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.