قلعه وحشت کیش؛ فقط افراد پر دل و جرات وارد شوند

قلعه وحشت کیش

یکی از تفریحات جزیره که تنها افراد پر دل و جرات حاضرند آن را امتحان کنند  قلعه وحشت کیش است. در این قلعه شما وارد فضایی می شوید که شاید تا کنون هیچ وقت مثل آن را ندیده اید.

فضایی که وارد شدن در آن مساوی است با یک فریاد بلند ناخودآگاه. در واقع این قلعه می تواند محکی باشد بر میزان شجاعت شما. کسانی که بتوانند سالم از این قلعه بیرون بیایند می توانند با افتخار خود را شجاع بنامند.

ترس یکی از احساساتی است که صورت های متفاوتی به خود می گیرد. یکی از احساسات عجیبی که شاید ندانیم خوب است یا بد. هیچ کس دوست ندارد بترسد اما همه تماشای یک فیلم ترسناک را در فضایی تاریک جذاب می دانند.

حالا جزیره از این فرصت استفاده کرده و نقشه ای ریخته تا گردشگرانش را با این حس به صورت لذت بخشی روبرو کند. به همین منظور قلعه ای به نام قلعه وحشت را بنا کرده است و قسمتی از مهمانی بزرگ کیش را در این مکان برگزار می کند.

در قلعه وحشت چه می گذرد؟

گفتن این که چه چیزی در این قلعه وحشت کیش در انتظار شماست شاید از جذابیت ماجرا کم کند. اما برای اینکه کمی حس کنجکاوی تان اقناع شود کمی توضیح بد نیست. شما وارد یک فضای کاملاً تاریک می شوید.

شاید جز برق چشم دیگران هیچ چیزی را نتوانید ببینید. هیچ کس نمی داند چه خبر است و قرار است چه اتفاقی بیفتد. این تاریکی فرصتی است تا قدرت تخیل خود را تقویت کنید.

می توانید تصور کنید که چه چیزهایی در این مکان وجود دارد که شما نمی بینید. خب خیلی ها همین جا انصراف می دهند و از خیر ادامه ماجرا می گذرند.

اما برای کسانی که هنوز ابهت خود را حفظ کرده اند لیدر توضیحاتی مختصر می دهد. از تمام باید و نبایدهای این قلعه اسرار آمیز، قلعه وحشت کیش.

ترسوها از خیر قلعه وحشت بگذرند

برای قدم گذاشتن در این قلعه باید کاملاً شجاعانه جلو بروید. توصیه می کنم افرادی که دارای مشکلات قلبی هستند به سمت دیگر تفریحات بروند.

این افراد می توانند با رفتن به مجموعه سافاری کیش از بازی پینت بال به اندازه کافی لذت ببرند. یک مسیر پیچ در پیچ و کاملاً تاریک به درازای 100 متر پیش روی شماست.

سقف های تار عنکبوت گرفته آن فضای ترسناک تری ایجاد کرده. به خصوص وقتی یکی از این تارها روی صورتتان می افتد و ناگهان از ترس فریاد می زنید

اما حواستان باشد که شما در این مسیر تنها نیستید.  ممکن است ناگهان موجودی وحشتناک از روبروی شما در آید و یا موجودی وحشتناک تر در دنبالتان باشد. در این قلعه همه چیز امکان دارد.

صدایی وحشتناک در فضا می پیچد. صدای چیست؟! باید فرار کنید! یک نفر با اره برقی شما را دنبال می کند. شاید از وحشت دست و پایتان سرد شده باشد و نتوانید از جایتان تکان بخورید.

اما سعی کنید هر چه زودتر مسیر خروجی را پیدا کنید تا نجات پیدا کنید. فاتحان قلعه وحشت کیش می توانند مدال شجاعت را دریافت کنند.

ویژگی های جانبی این قلعه

جذاب تر از این قلعه وحشت کیش عکس هایی است که در حالت های مختلف از شما گرفته می شود. عکس هایی که در آن شما از ترس چشمانتان را بسته اید و یا با دهان باز در حال فریاد زدن هستید.

شما می توانید با پرداخت مبلغی این عکس ها را دریافت نمایید و بعدها با یادآوری چنین تجربه ای به خود افتخار کنید.

اگر چه مدت زمانی که شما داخل این قلعه گیر افتاده اید کمتر از 10 دقیقه است اما شاید همان هم برایتان زیاد باشد. شاید دوست داشته باشید هر چه زودتر این مسیر وحشتناک به خط پایان برسد.

این  قلعه وحشت کیش به نسبت دیگر تفریحات کیش قیمت مناسب تری دارد که این امر را می توان از مزایای آن دانست. محبوبیت این تفریح را می توان از صف های طولانی خرید بلیط آن تشخیص داد.

هر چند برای رفاه بیشتر گردشگران امکان رزرو آنلاین بلیط قلعه وحشت کیش نیز فراهم شده است. برای داشتن یک روز پر از هیجان حضور در این قلعه توصیه می شود.

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.