قلعه وحشت کیش؛ فقط افراد پر دل و جرات وارد شوند

قلعه وحشت کیش
0

یکی از تفریحات جزیره که تنها افراد پر دل و جرات حاضرند آن را امتحان کنند  قلعه وحشت کیش است. در این قلعه شما وارد فضایی می شوید که شاید تا کنون هیچ وقت مثل آن را ندیده اید.

فضایی که وارد شدن در آن مساوی است با یک فریاد بلند ناخودآگاه. در واقع این قلعه می تواند محکی باشد بر میزان شجاعت شما. کسانی که بتوانند سالم از این قلعه بیرون بیایند می توانند با افتخار خود را شجاع بنامند. شاید با دیدن عکس قلعه وحشت کیش بتوان راحتتر تصمیم گرفت.

رزرو تور کیش با قیمت عالی رزرو نمایید

ترس یکی از احساساتی است که صورت های متفاوتی به خود می گیرد. یکی از احساسات عجیبی که شاید ندانیم خوب است یا بد. هیچ کس دوست ندارد بترسد اما همه تماشای یک فیلم ترسناک را در فضایی تاریک جذاب می دانند.

حالا جزیره از این فرصت استفاده کرده و نقشه ای ریخته تا گردشگرانش را با این حس به صورت لذت بخشی روبرو کند. به همین منظور قلعه ای به نام قلعه وحشت را بنا کرده است و قسمتی از مهمانی بزرگ کیش را در این مکان برگزار می کند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

در قلعه وحشت کیش چه می گذرد؟

گفتن این که چه چیزی در این قلعه وحشت کیش در انتظار شماست شاید از جذابیت ماجرا کم کند. اما برای اینکه کمی حس کنجکاوی تان اقناع شود کمی توضیح بد نیست. شما وارد یک فضای کاملاً تاریک می شوید.

شاید جز برق چشم دیگران هیچ چیزی را نتوانید ببینید. هیچ کس نمی داند چه خبر است و قرار است چه اتفاقی بیفتد. این تاریکی فرصتی است تا قدرت تخیل خود را تقویت کنید. شاید با دیدن عکس قلعه وحشت کیش بتوان راحتتر تصمیم گرفت. می توانید تصور کنید که چه چیزهایی در این مکان وجود دارد که شما نمی بینید. خب خیلی ها همین جا انصراف می دهند و از خیر ادامه ماجرا می گذرند. اما برای کسانی که هنوز ابهت خود را حفظ کرده اند لیدر توضیحاتی مختصر می دهد. از تمام باید و نبایدهای این قلعه اسرار آمیز، یا همان قلعه وحشت کیش.

ترسوها از خیر قلعه وحشت بگذرند

برای قدم گذاشتن در قلعه وحشت کیش باید کاملاً شجاعانه جلو بروید. توصیه می کنم افرادی که دارای مشکلات قلبی هستند به سمت دیگر تفریحات بروند.

این افراد می توانند با رفتن به مجموعه سافاری کیش از بازی پینت بال به اندازه کافی لذت ببرند. یک مسیر پیچ در پیچ و کاملاً تاریک به درازای 100 متر پیش روی شماست.

سقف های تار عنکبوت گرفته آن فضای ترسناک تری ایجاد کرده. به خصوص وقتی یکی از این تارها روی صورتتان می افتد و ناگهان از ترس فریاد می زنید.

اما حواستان باشد که شما در این مسیر تنها نیستید.  ممکن است ناگهان موجودی وحشتناک از روبروی شما در آید و یا موجودی وحشتناک تر در دنبالتان باشد. در این قلعه همه چیز امکان دارد.

صدایی وحشتناک در فضا می پیچد. صدای چیست؟! باید فرار کنید! یک نفر با اره برقی شما را دنبال می کند. شاید از وحشت دست و پایتان سرد شده باشد و نتوانید از جایتان تکان بخورید.

اما سعی کنید هر چه زودتر مسیر خروجی را پیدا کنید تا نجات پیدا کنید. فاتحان قلعه وحشت کیش می توانند مدال شجاعت را دریافت کنند. شاید با دیدن عکس قلعه وحشت کیش بتوان راحتتر تصمیم گرفت.

ویژگی های قلعه وحشت کیش

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

جذاب تر از این قلعه وحشت کیش عکس هایی است که در حالت های مختلف از شما گرفته می شود. عکس هایی که در آن شما از ترس چشمانتان را بسته اید و یا با دهان باز در حال فریاد زدن هستید.

شما می توانید با پرداخت مبلغی این عکس ها را دریافت نمایید و بعدها با یادآوری چنین تجربه ای به خود افتخار کنید.

اگر چه مدت زمانی که شما داخل این قلعه گیر افتاده اید کمتر از 10 دقیقه است اما شاید همان هم برایتان زیاد باشد. شاید دوست داشته باشید هر چه زودتر این مسیر وحشتناک به خط پایان برسد.

این  قلعه وحشت کیش به نسبت دیگر تفریحات کیش قیمت مناسب تری دارد که این امر را می توان از مزایای آن دانست. محبوبیت این تفریح را می توان از صف های طولانی خرید بلیط آن تشخیص داد.

هر چند برای رفاه بیشتر گردشگران امکان رزرو آنلاین بلیط قلعه وحشت کیش نیز فراهم شده است. برای داشتن یک روز پر از هیجان حضور در این قلعه توصیه می شود.

اما چرا بازی های وحشتناک رواج دارد؟

یکی از بهترین و متداول ترین انواع بازی های ترسناک، بازی های ترسناک بقا یا چیزی مثل قلعه وحشت کیش هستند. تمایل این بازی ها بر بقای شخصیت بازیکن در یک محیط ترسناک با منابع محدود است و بنابراین تمایل بیشتری به عنوان یک بازی اکشن یا یک بازی ماجراجویی دارد. موضوع رایج این بازیها فرار یا زنده ماندن از معادل آخرالزمان زامبی با محدودیت سلاح، مهمات و زره است. رزیدنت اویل سری اصطلاح و به عنوان نمونه نخست از چنین بازی عمل می کند.

ترس در قلعه وحشت کیش می تواند به لذت تبدیل شود. اما چرا افرادی که عاشق موج سواری، خانه های جن زده و فیلم های ترسناک هستند از گرفتار شدن در آن لحظات ترسناک و استرس زا لذت می برند؟ زیرا هیجان لزوماً با اتمام سواری یا فیلم تمام نمی شود. از طریق فرآیند انتقال تحریک، بدن و مغز شما حتی پس از پایان تجربه ترسناک برانگیخته می شوند. دکتر سیکورا می گوید: “در طول یک تجربه ترس مرحله ای، مغز شما بیشتر ماده شیمیایی به نام دوپامین تولید می کند که باعث ایجاد لذت می شود.”

ترس در قلعه وحشت کیش فوبیا نیست. اگر بعد از تماشای فیلم “آرواره ها” کمی از شنا در اقیانوس ناراحت هستید، فیلم همان کاری را که باید انجام می داد انجام داد. اما اگر خود را کشته شده، آسیب دیده و قادر به فعالیت در تصور صرف تفریح ​​در ساحل نبینید، ممکن است بیش از یک ترس را تجربه کنید. مطمئن باشید قلعه وحشت کیش نیز همین خاصیت را دارد و تنها شما را برنگیخته می کند و مفید است.

تفاوت بین ترس و هراس  ساده است. ترسها واکنشهای متداول به رویدادها یا اشیا هستند. اما ترس زمانی به فوبیا تبدیل می شود که با توانایی شما در عملکرد و حفظ کیفیت ثابت زندگی تداخل داشته باشد. اگر اقدامات شدید برای جلوگیری از آب، عنکبوت یا افراد را شروع کنید، ممکن است دچار فوبیا باشید. شاید با دیدن عکس قلعه وحشت کیش بتوان راحتتر تصمیم گرفت.

قلعه وحشت کیش
قلعه وحشت کیش

ترس شما را ایمن نگه می دارد. دکتر سیکورا می گوید: “ترس یک وضعیت طبیعی و بیولوژیکی است که همه ما آن را تجربه می کنیم.” “این مهم است که ما ترس را تجربه کنیم زیرا ما را در امان نگه می دارد.” ترس یک احساس پیچیده انسانی است که می تواند مثبت و سالم باشد، اما می تواند پیامدهای منفی نیز داشته باشد.

اگر ترس یا هراسی زندگی شما را به روش های منفی و ناخوشایند تحت تأثیر قرار می دهد، با ارائه دهنده مراقبت های اولیه درباره آن صحبت کنید، که می تواند به تعیین نوع درمان مورد نیاز شما کمک کند. اما رفتن به قلعه وحشت کیش می تواند انرژی روانی مازاد را تخلیه کند.

وحشت روانی

منظور از بازی های ترسناک روانی یا همان قلعه وحشت کیش این است که بازیکن را از طریق حالات احساسی، روحی یا روانی بترساند تا از طریق هیولا یا ترس. ترس از “آنچه دیده نمی شود، بیشتر از آنچه که هست” ناشی می شود. این بازی ها معمولاً به منظور توسعه داستان به ادعاهای غیرقابل اعتماد شخصیت بازیکن یا عقل سنجش کننده متکی هستند.

با استفاده از راویان غیرقابل اعتماد، چنین بازی هایی ممکن است ترس از دست دادن ظرفیت تفکر منطقی یا حتی تشخیص هویت خود را کشف کنند. بازی های ترسناک روانی ممکن است در مقایسه با بازی های ترسناک بقا به عمل بستگی نداشته باشند، در عوض به بازیکن زمان می دهند تا رویدادها را کاوش کرده و شاهد باشد. چنین بازیهایی همچنین ممکن است از رسانه بازیهای ویدئویی برای شکستن دیوار چهارم استفاده کنند و به نظر می رسد رایانه یا کنسول بازیکن را مستقیماً تحت تأثیر قرار دهد. شاید با دیدن عکس قلعه وحشت کیش بتوان راحتتر تصمیم گرفت.

4/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.