ایرانیا؛ نخستین شوی شبانه در کشور

جنگ ایرانیا
0

تفریحات جزیره این برنامه های شاد و متنوع که روزی فقط قرار بود فضای شادتری برای گردشگران جزیره فراهم کنند حالا خود به یکی از جاذبه های اصلی کیش بدل شده اند.

اگر شب هنگام را برای قدم زدن در کیش انتخاب کرده باشید دسته دسته مردم را می بینید که هر کدام به سمتی می روند. شاید تعجب کنید در زمانی که نه مراکز خرید باز هستند و نه دیگر زمان بازدید از جاذبه هاست این افراد کجا می روند.

اگر از آنها بپرسید این همه اشتیاق برای رسیدن به کجاست نام یکی از جنگ های شبانه کیش را خواهید شنید.

در کنار تمام جاذبه ها و تفریحات جزیره مسافران می توانند با حضور در این جنگ ها لحظاتی شاد و مفرح را برای خود بسازند. همه ما نیاز داریم لحظاتی را به دور از تمام مشغله های روزمره فقط صرف خوشی و شادی کنیم.

به خصوص در دوره معاصر که دورهمی ها کم شده و تنهایی برای انسان معاصر به یک عادت تبدیل شده. این جنگ ها با در کنار هم نشاندن یک جمع بزرگ می توانند این عادت را بشکنند.

یکی از جنگ هایی که می تواند شما را برای چند ساعتی از تمام دغدغه های زندگی رها کند جنگ ایرانیا است. در ادامه با آیتم های متنوع و هنرمندان محبوب این جنگ آشنا خواهیم شد.

جنگی با سال ها تجربه در شاد کردن گردشگران

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

ایرانیا به عنوان نخستین شوی شبانه در ایران یکی از با سابقه ترین برنامه های کیش محسوب می شود. این تجربه سبب شده دست اندر کاران این جنگ با علایق مخاطبان کاملاً آشنا باشند و بهترین و مناسب ترین آیتم ها را در برنامه خود بگنجانند.

حالا این تجربه چند ساله لبخند عمیقی شده بر لبان شما و جذابیتی شده که نمی گذارد مژه بر هم بزنید. شما انواع آیتم های مفرح و شاد با اجرای ماهر ترین هنرمندان را در این برنامه ها مشاهده خواهید گرد.

این برنامه با اجرای یکی از مطرح ترین و سرشناس ترین خوانندگان ایران یعنی حمید خندان به روی صحنه می رود. محبوبت این جنگ سبب شده دو سانس برای اجرا در نظر گرفته شود تا تمام علاقه مندان فرصت حضور در آن را داشته باشند. با این حال بهتر است از قبل بلیط خود را رزرو کنید.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

آیتم های جذاب جنگ ایرانیا

جنگ ایرانیا را می توان یکی از متنوع ترین برنامه های اجرا شده در کیش دانست. آیتم های متنوعی در این برنامه پیش چشمان شما قرار می گیرد. مهدی قناعتی شما را مهمان یک استندآپ کمدی جذاب می کند و وحید فتحی و وحید جعفری شگفتی شما را با اجرای شعبده بازی بر می انگیزند.

استاد هاشم زهدی با تلفیق سازهای سنتی و الکترونیک شما را به وجد می آورد ویک گروه موزیک پر مهارت شما را پای یک موسیقی زنده می نشانند.

جلال راد با یک نمایش جذاب و دیدنی لحظاتی را پیشکش شما می کند که در آن پلک بر هم نمی زنید. دی جی شو، بیت باکس و بسیاری دیگر از آیتم های شاد و جذاب همگی در این برنامه برای شما مهیا شده است. مسابقات مختلف و اهدای جوایز ارزشمند نیز می تواند برای شما قابل توجه باشد.

برای شرکت در جنگ ایرانیا

اگر علاقه مند به حضور در این جنگ بی نظیر هستید می توانید با در دست داشتن بلیط حدود نیم ساعت قبل از شروع برنامه در محل برگزاری جنگ حاضر شوید. شما بلیط تمام تفریحات کیش را می توانید از مراکز و کانترهای گردشگری جزیره تهیه کنید.

ضمن اینکه در برخی سایت ها  بلیط تفریحات با تخفیفات ویژه به فروش می رسد.  البته نشان دادن این بلیط از گوشی موبایل نیز امکان پذیر است.

محل برگزاری این جنگ آمفی تئاتر مجموعه سافاری کیش است. ضمن اینکه استفاده از ترنسفر برگشت نیز برای شما به صورت رایگان قابل استفاده است. یکی دیگر از جنگ های شاد جزیره پرشین شو با آیتم های کمدی است که حضور در آن پیشنهاد می شود.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !
اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.