ساحل مرجان؛ جایی برای دل به دریا زدن

ساحل مرجان کیش

اگر جزیره کیش را به خاطر زیبایی های دریایی به عنوان مقصد انتخاب کرده اید حتماً نام ساحل مرجان به گوشتان خورده است.

البته این جزیره بجز ساحل مرجان ساحل های فراوان دیگری هم دارد  و شما با رزرو تور کیش از فرصت های بسیاری برای گردش و تفریح برخوردار خواهید بود.

شما یکی از بهترین تجربه های خود از کیش گردی را با حضور در سواحل این جزیره تجربه خواهید کرد.

سواحلی که علاوه بر چشم اندازهای زیبا فرصت های بسیاری برای تفریح و لذت برای مسافران فراهم کرده اند. بهتر است از سواحل کیش و جاذبه های آن بیشتر بدانیم.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

یک ساحل متفاوت برای کیش گردان

شما چه تصوری از یک ساحل دارید؟ شاید با شنیدن نام ساحل چشم اندازی دریایی و طلوع و غروبی چشم نواز را در ذهن خود مجسم کنید!

شاید هم قدم زدن روی شن های نرم ساحل را به یاد بیاورید! نهایتاً بتوانید خیس شدن پای خود در آب و چند آلاچیق را مجسم کنید! حالا برای چند دقیقه چشمانتان را ببندید و یک ساحل متفاوت را تصور کنید.

یک ساحل فوق العاده شفاف که تصاویر دنیای زیر آب را مانند یک آینه جلوی چشم شما می آورد. شاید این تصاویر شفاف را پیش از این فقط در دلفیناریوم کیش دیده باشید.

شما می توانید آنقدر به ماهی ها نزدیک شوید که به آنها غذا بدهید. انعکاس نور خورشید اینجا فوق العاده است و دلیل آن شفافیت ساحلی مرجانی است.

آلاچیق هایی را در کنار این ساحل تصورکنید که نشستن در آنها مساوی با محو شدن در مناظری زیباست. در کنار این آلاچیق ها می توانید با استفاده از باربیکیو غذای خود را نیز بپزید.

این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

خنکای نسیم می وزد و روبروی دریا و خورشید و سرسبزی غرق در آرامش هستید.  حالا این ساحل مرجان به شما پیشنهاد می دهد که حس آرامش خود را با حست هیجان تعویض کنید. اگر می پذیرید ادامه ساحل گردی را دنبال کنید.

غرق در تفریحات مهیج ساحل زیبای مرجان

این ساحل مرجان  یکی از مهم ترین دلایل جذابیت خود را  مدیون انواع تفریحات دریایی است. بله! حضور در این ساحل فقط به قدم زدن و خیره شدن به طلوع و غروب و عکس گرفتن ختم نمی شود بلکه این تازه شروع ماجراست.

امکانات تفریحی این ساحل مرجان بسیار متنوع و متعدد است. شما می توانید با ورود به دنیای تفریحات آبی ساحل مرجان لذت حضور خود در این مکان را کامل کنید.

در این ساحل مرجان  ورزش های بسیاری در لیست انتخاب شما قرار دارد. شما می توانید جت سواری را انتخاب کنید و با سرعتی فوق تصور آب ها را دور بزنید.

انتخاب دیگری که دارید شاتل و بنانا سواری است. تیوپ هایی که شما را با سرعت روی آب می کشند تا شما را در خوشی غرق کنند و نفس تان را به شماره بیندازند.

تخفیف ویژه برای رزرو لحظه آخری تور کیش از تهران

اگر دوست دارید بدانید آبزیان در دنیای خود چه می کنند غواصی را نیز می توانید امتحان کنید و اگر علاقه مند به دیدن جزیره در زیر پای خود هستید می توانید با چتر رنگارنگ پاراسل خود را در جایی بین دریا و آسمان جزیره رها کنید. اگر هم تمایل دارید یک چالش دوست داشتنی را تجربه کنید مهمان فلای بورد باشید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

ادامه ماجرای ساحل گردی

برای انجام تمام این بازی ها شما از نیم ساعت آموزش بهره مند خواهید شد تا با خیال آسوده تری خود را در تفریحات آبی غرق کنید. البته اگر ورزش های آبی را دوست ندارید،

مشکلی نیست. می توانید از دوچرخه سواری در اطراف این ساحل زیبا لذت ببرید. این هم پایان ماجرا نیست. حالا نوبت آن رسیده به سمت کشتی یونانی بروید.

یک کشتی که سال هاست مهمان ناخوانده کیش است . کنگر خورده و لنگر انداخته و قصد بیرون رفتن هم ندارد. این کشتی شما را به یکی از خوش منظره ترین غروب های جزیره دعوت می کند تا با پنهان کردن خورشید در پشتش برای عکس های شما قابی زیبا بسازد. برای رفتن به این ساحل می توانید از امکانات حمل و نقل کیش چون تاکسی و ون و خودروی اجاره ای استفاده کنید.

رزرو تور کیش از ساری با 30 درصد تخفیف برای تور های لوکس

اولین نفر باید جهت امتیاز
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.