پاراسل کیش؛ تجربه لحظاتی رنگارنگ در جزیره

پاراسل تفریحی کیش

یکی از بهترین لحظات سفر خود به جزیره را می توانید با خرید بلیط پاراسل کیش تجربه کنید. به طور کلی تفریحات کیش یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت تور کیش هستند.

شاید در پاسخ به سوال «چرا کیش؟» تفریحات بیش از دیگر پاسخ ها به چشم بخورد. دلیل این امر را باید در نوع تفریحات جزیره جستجو کرد.

جزیره ای که زمانی آرام و غریب در جنوب ایران قرار گرفته بود اکنون با مدرن ترین وسایل تفریحی مجهز شده تا پاسخگوی حجم بالای گردشگران خود باشد.

تفریحات کیش شما را وارد دنیایی جدید و پر رمز و راز می کند و همین را باید دلیل محبوبیت آن دانست. این دنیا جایی است که شما می توانید آن را یک بهشت زمینی بنامید.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

جزیره لاوان کیش

بازار دیپلمات کیش

هیجانی که در این تفریحات نصیب شما می شود مطمئناً  ارزش پشت سر گذاشتن جاده ها و رسیدن به قدیمی ترین جزیره خلیج فارس را خواهد داشت.

پیش به سوی تفریحات آبی

در میان تمام تفریحات کیش تفریحات آبی رنگ دیگری دارد. این تفریحات مهیج و مفرح شما را با احساسات مختلفی روبرو می کند که ترس، شادی، هیجان و آرامش از آنهاست.

زدن به دل دریا به عنوان یک غواص شاید کمی ترسناک باشد اما ترس آن لذت بخش است. فریاد شادی شما هنگانی که سوار بر بنانا همراه با خانواده یا دوستان آب ها دور می زنید شنیدنی خواهد بود. شما هیچ گاه هیجانی که از مقابله با آب در فلای بورد نصیبتان می شود را فراموش نخواهید کرد.

و هنگامی که سوار بر چتری رنگارنگ جزیره را از بالا نگاه می کنید این آرامش به به یاد ماندنی خواهد بود. این چتر رنگارنگ یکی از بهترین تفریحات جزیره را تقدیم شما می کند. نام ین تفریح مهیج پاراسل کیش است.

تور ارزان قیمت کیش از تهران با هدیه تفریحات کیش

چتر بازی به روش پاراسل

شاید هنگامی که لیست تفریحات کیش را باز می کنید و به نام پاراسل بر می خورید دقیقاً ندانید با چه تفریحی روبرو هستید.

اینجاست که باید از یک مسافر با تجربه در تفریحات کیش کمک بخواهید. از این مسافر می خواهید که برای شما از پاراسل بگوید و او شروع می کند:

پاراسل یک چتر است. یک چتر رنگارنگ که قرار است تا آسمان جزیره شما را همراهی کند. پیش از همه شما باید سوار چتری شوید که به یک قایق موتوری تندرو متصل شده است.

با سرعت گرفتن این قایق موتوری شما آرام آرام بالا می روید و در ارتفاع 300 متری، در جایی بین آسمان و دریا حسی شبیه به پرواز را تجربه می کنید.

اکنون شما در آسمان جزیره حضور دارید. جایی که زیر پایتان دریای بیکران است و روبروی تان مناظر زیبای کیش. تا این لحظه کمی ترس را تجربه کرده اید و حس آرامش نیز در اوج آسمان به شما دست داده است.

شاید بخواهید به همین احساسات اکتفا کنید. پس دیگر بس است، به اندازه کافی لذت برده اید. اما اگر می خواهید لذت بهتری نصبتان شود هنوز اول کار است.

حالا نوبت یک هیجان فوق العاده است تا ضربان قلب شما را چون خودتان به اوج برساند.از قایق ران بخواهید با یک سقوط پیش بینی شده شما را به اوج هیجان برساند.

این مطالب هم میتونه جذاب باشه !

اکنون شما از اوج آسمان در دریا پرتاب شده اید. یک پرنده که حالا با شعبده بازی پاراسل به ماهی بدل شده است. دیگر نوبت شناست. باور می کردید رزرو تور کیش از تهران در نهایت شما را به چنین هیجانی برساند؟!

کجا سراغ پاراسل را بگیریم؟

دیگر مطمئنم سوال بعدی شما چگونگی تهیه بلیط پاراسل کیش است؟ برای پاراسل باید به یکی از سواحل مرجان، دامون، سیمرغ و یا اسکله تفریحی بروید.

کلوپ های دریایی بسیاری در این مناطق وجود دارند که پاراسل را عرضه می کنند. بلیط این بازی را می توانید از کلوپ های دریایی، سایت های فروش آنلاین و مراکز خرید بلیط پاراسل خریداری کنید.

از ایمن بودن پاراسل اطمینان داشته باشید زیرا این تفریحات با رعایت تمام استاندارها انجام می شود و شما قبل از شروع آموزش های لازم را خواهید دید.

خیالتان راحت باشد که این ورزش ها در شرایط جوی مساعد انجام می شوند و هیچ خطری شما را تهدید نمی کند. حالا دیگر می توانید با خیال راحت برای سفر آماده شوید.

رزرو تور لحظه آخری کیش از تبریز با تخفیف ویژه 50 درصدی

4/5 - (1 امتیاز)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.